МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 12 серпня 2011 року N 394

Про обрання реєстратора ВАТ "ДХК "Спецшахтобуріння"

Керуючись Господарським кодексом України, законами України "Про управління об'єктами державної власності", "Про акціонерні товариства", "Про цінні папери та фондовий ринок", "Про національну депозитарну систему та особливості електронного обігу цінних паперів в Україні", Положенням про порядок ведення реєстрів власників іменних цінних паперів, затвердженим рішенням Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку від 17.10.2006 N 1000, та з метою приведення діяльності Відкритого акціонерного товариства "Державна холдингова компанія "Спецшахтобуріння" (далі - ВАТ "ДХК "Спецшахтобуріння") у відповідність до норм чинного законодавства, враховуючи звернення ВАТ "ДХК "Спецшахтобуріння" (лист від 15.07.2011 N 01-02/96), наказую:

1. Обрати Товариство з обмеженою відповідальністю "Об'єднана реєстраційна компанія" реєстратором, відповідальним за ведення реєстру власників іменних цінних паперів ВАТ "ДХК "Спецшахтобуріння", та затвердити умови договору на ведення реєстру власників іменних цінних паперів ВАТ "ДХК "Спецшахтобуріння" з Товариством з обмеженою відповідальністю "Об'єднана реєстраційна компанія", що додаються до цього наказу.

2. ВАТ "ДХК "Спецшахтобуріння" (Логвінову А. В.) здійснити усі необхідні заходи, пов'язані з виконанням п. 1 цього наказу.

3. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра Чеха С. М.

 

Міністр

Ю. Бойко

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали