КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
IX сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 16 лютого 2012 року N 155/7492

Про оформлення державній організації медичного автотранспорту м. Києва "Київмедавтотранс" права користування земельною ділянкою для експлуатації та обслуговування будівель і споруд, що використовуються для стоянки і обслуговування автомобілів швидкої медичної допомоги на вул. Куренівській, 16-в в Оболонському районі м. Києва

Відповідно до статей 92, 123 Земельного кодексу України, Постанови Верховної Ради Української РСР від 18.12.90 "Про земельну реформу" та розглянувши технічну документацію із землеустрою щодо оформлення права користування земельною ділянкою, Київська міська рада вирішила:

1. Оформити державній організації медичного автотранспорту м. Києва "Київмедавтотранс", за умови виконання пункту 2 цього рішення, право постійного користування земельною ділянкою площею 3,95 га для експлуатації та обслуговування будівель і споруд, що використовуються для стоянки і обслуговування автомобілів швидкої медичної допомоги, на вул. Куренівській, 16-в в Оболонському районі м. Києва за рахунок земель, відведених відповідно до рішення виконавчого комітету Київської міської Ради депутатів трудящих від 03.02.75 N 80 "Про відведення земельної ділянки міськоздороввідділу по вул. Богатирській під будівництво багатоповерхового гаражу автобази швидкої медичної допомоги".

2. Державній організації медичного автотранспорту м. Києва "Київмедавтотранс":

2.1. Виконувати обов'язки землекористувача відповідно до вимог статті 96 Земельного кодексу України.

2.2. У місячний термін звернутись до Головного управління земельних ресурсів виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) із клопотанням щодо організації робіт по винесенню меж земельної ділянки в натуру (на місцевість) та виготовленню документа, що посвідчує право користування земельною ділянкою.

2.3. Забезпечити вільний доступ для прокладання нових, реконструкції та експлуатації існуючих інженерних мереж і споруд, що знаходяться в межах земельної ділянки.

2.4. У разі необхідності проведення реконструкції чи нового будівництва питання оформлення дозвільної та проектно-кошторисної документації вирішувати відповідно до законодавства України.

2.5. Питання майнових відносин вирішувати в установленому порядку.

3. Попередити землекористувача, що право користування земельною ділянкою може бути припинено у випадках, передбачених статтями 141, 143 Земельного кодексу України.

4. Визнати таким, що втратило чинність, рішення виконавчого комітету Київської міської Ради депутатів трудящих від 03.02.75 N 80 "Про відведення земельної ділянки міськоздороввідділу по вул. Богатирській під будівництво багатоповерхового гаражу автобази швидкої медичної допомоги".

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали