КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VIII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 27 жовтня 2011 року N 556/6792

Про оформлення Київському технікуму електронних приладів права користування земельною ділянкою для експлуатації та обслуговування будівель навчального закладу на вул. Патріса Лумумби, 17 у Печерському районі м. Києва

Відповідно до статей 92, 120 Земельного кодексу України, Постанови Верховної Ради Української РСР від 18.12.90 "Про земельну реформу" та розглянувши технічну документацію із землеустрою щодо оформлення права користування земельною ділянкою, Київська міська рада вирішила:

1. Оформити Київському технікуму електронних приладів, за умови виконання пункту 2 цього рішення, право постійного користування земельною ділянкою площею 1,53 га для експлуатації та обслуговування будівель навчального закладу на вул. Патріса Лумумби, 17 у Печерському районі м. Києва за рахунок земель, відведених відповідно до рішень виконавчого комітету Київської міської Ради депутатів трудящих від 03.10.50 N 2222 "Про відвод Відділу учбових закладів Міністерства Місцевої промисловості УРСР, земельної ділянки під будівництво учбового приміщення Київського Механічного Технікуму та інституту підвищення кваліфікації ІТР по Новотверській вул. Печерського р-ну" та від 07.06.76 N 545/59 "Про додаткове відведення земельної ділянки Київському технікуму електронних приладів під будівництво студентської їдальні", у зв'язку з передачею будівель і споруд у повне господарське відання технікуму (лист Міністерства освіти і науки України від 03.12.2007 N 10/3-563).

2. Київському технікуму електронних приладів:

2.1. Виконувати обов'язки землекористувача відповідно до вимог статті 96 Земельного кодексу України.

2.2. У місячний термін звернутися до Головного управління земельних ресурсів виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) із клопотанням щодо організації робіт по винесенню меж земельної ділянки в натуру (на місцевість) та виготовленню документа, що посвідчує право користування земельною ділянкою.

2.3. Забезпечити вільний доступ для прокладання нових, ремонту та експлуатації існуючих інженерних мереж і споруд, що знаходяться в межах земельної ділянки.

2.4. Питання майнових відносин вирішувати в установленому порядку.

2.5. У разі необхідності проведення реконструкції чи нового будівництва питання оформлення дозвільної та проектно-кошторисної документації вирішувати відповідно до законодавства України.

3. Визнати такими, що втратили чинність, рішення виконавчого комітету Київської міської Ради депутатів трудящих від 03.10.50 N 2222 "Про відвод Відділу учбових закладів Міністерства Місцевої промисловості УРСР, земельної ділянки під будівництво учбового приміщення Київського Механічного Технікуму та інституту підвищення кваліфікації ІТР по Новотверській вул. Печерського р-ну" та від 07.06.76 N 545/59 "Про додаткове відведення земельної ділянки Київському технікуму електронних приладів під будівництво студентської їдальні".

4. Попередити землекористувача, що право користування земельною ділянкою може бути припинено відповідно до статей 141, 143 Земельного кодексу України.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали