Додаткова копія: Про оголошення конкурсу на отримання ліцензії на багатоканальне мовлення на вільних каналах мовлення у багатоканальній телемережі МХ-5 у стандарті DVB-T2 (MPEG-4)

НАЦІОНАЛЬНА РАДА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ

РІШЕННЯ

від 11 травня 2018 року N 628

Про оголошення конкурсу на отримання ліцензії на багатоканальне мовлення на вільних каналах мовлення у багатоканальній телемережі МХ-5 у стандарті DVB-T2 (MPEG-4)

Враховуючи наявність вільних місцевих (регіональних) каналів (програм) мовлення у багатоканальній телемережі МХ-5 у стандарті DVB-T2 (MPEG-4), керуючись Планом розвитку телерадіоінформаційного простору, статтею 25 Закону України "Про телебачення і радіомовлення", Законом України "Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення", Національна рада вирішила:

1. Оголосити конкурс на отримання ліцензії на мовлення на вільних місцевих (регіональних) каналах мовлення багатоканальної телемережі МХ-5 у стандарті DVB-T2 (MPEG-4), згідно з додатком*.


* Не наводиться.

2. Конкурсну гарантію встановити в розмірі 10 % від максимального розміру ліцензійного збору.

3. Відділу зв'язків зі ЗМІ, громадськими організаціями та діяльності суспільного мовлення забезпечити публікацію повідомлення про оголошення конкурсу на отримання ліцензії на мовлення на вільних місцевих (регіональних) каналах мовлення багатоканальної телемережі МХ-5 у стандарті DVB-T2 (MPEG-4) згідно з додатком до цього рішення та рішення Національної ради від 11.05.2018 N 627 "Про затвердження конкурсних умов" (Рішення N 627).

4. Виконання цього рішення покласти на управління: ліцензування, радіочастотного ресурсу та технічного контролю, фінансової та бухгалтерської служби, контролю та аналізу телерадіомовлення.

5. Контроль за виконанням рішення покласти на члена Національної ради О. Ільяшенка.

 

Голова Національної ради

Ю. Артеменко

Відповідальний секретар

О. Ільяшенко
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали