lign =center>

НАЦІОНАЛЬНА РАДА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ

РІШЕННЯ

від 15 квітня 2011 року N 822

Про оголошення конкурсу на отримання ліцензії на мовлення на вільних каналах мовлення багатоканальних телемереж МХ-1, МХ-2, МХ-3, МХ-5 (територіальна категорія мовлення - загальнонаціональне мовлення)

Керуючись Планом розвитку національного телерадіоінформаційного простору, статтею 25 Закону України "Про телебачення і радіомовлення", Законом України "Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення", Національна рада вирішила:

1. Оголосити конкурс на отримання ліцензії на мовлення на вільних каналах мовлення багатоканальних телемереж МХ-1, МХ-2, МХ-3, МХ-5 у стандарті DVB-T2 (MPEG-4) для територіальної категорії мовлення - загальнонаціональне мовлення, з урахуванням рішення Національної ради "Про затвердження конкурсних умов" від 15.04.2011 N 821.

2. Конкурсну гарантію встановити в розмірі 10 % від максимального розміру ліцензійного збору.

3. Затвердити текст повідомлення про проведення конкурсу згідно з додатком.

4. Відділу зв'язків із засобами масової інформації та громадськістю забезпечити публікацію повідомлення про проведення конкурсу у засобах масової інформації.

5. Виконання цього рішення покласти на управління: науково-технічного і частотного розвитку, ліцензування телерадіомовлення та контрольно-аналітичне управління.

6. Контроль за виконанням рішення покласти на голову Національної ради В. А.Манжосова.

 

Голова Національної ради 

В. Манжосов 

Заступник голови
Національної ради
 

Л. Мудрак 


 

Додаток
до рішення Національної ради
15.04.2011 N 822 


Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення
оголошує конкурс на отримання ліцензії на мовлення на вільних каналах мовлення багатоканальних телемереж МХ-1, МХ-2, МХ-3, МХ-5

1. Стислі відомості про вільні канали мовлення:

Загальна кількість вільних каналів (програм) мовлення багатоканальних телемереж - 28, в тому числі:

10 каналів (програм) - де оператор багатоканальної мережі має можливість розповсюджувати програми ліцензіата з розподільчою здатністю стандартною (SD-Standart Definition) або високою (HD-Hidh Definition);

18 каналів (програм) - де оператор багатоканальної мережі має можливість розповсюджувати програми ліцензіата з розподільчою здатністю стандартною (SD-Standart Definition).

Територіальна категорія мовлення - загальнонаціональне мовлення

2. Граничний обсяг мовлення на одному каналі (програмі) мовлення

багатоканальної телемережі - 24 години на добу

3. Максимальний розмір ліцензійного збору за один канал

(програму) мовлення багатоканальної телемережі, грн. - 576960,00

4. Конкурсна гарантія за один канал (програму), грн.

(10 % максимального розміру ліцензійного збору) - 57696,00

5. Особливості мовлення на каналах мовлення багатоканальних телемереж МХ-1,
МХ-2, МХ-3, МХ-5:

- оператор багатокальної телемережі - ТОВ "Зеонбуд", м. Київ;

- стандарт мовлення - DVB-T2 (MPEG-4);

- умови розповсюдження програм - у відкритому вигляді;

- місцезнаходження головної станції - вул. Дорогожицька, 10, м. Київ;

- періодичність мовлення - кожного дня;

- при отриманні права мовлення на каналі мовлення багатоканальної мережі з можливістю розповсюдження програм в форматах SD і HD, ліцензіат і оператор багатоканальної телемережі самостійно визначають формат мовлення.

6. Конкурсні умови згідно з рішенням Національної ради N 821 від 15.04.2011:

а) Ліцензійні умови для мовлення:

Для участі у конкурсі на отримання ліцензії на вільному каналі мовлення багатоканальних телемереж МХ-1, МХ-2, МХ-3, МХ-5 у стандарті DVB-T2 (MPEG-4) (територіальна категорія мовлення - загальнонаціональне мовлення) претенденти подають заяву про видачу ліцензії на мовлення та інші документи відповідно до вимог статей 8, 9, 10, 24, 26, 28 Закону України "Про телебачення і радіомовлення".

Для участі у конкурсі приймаються заяви від юридичних осіб (суб'єктів господарювання), які мають на меті отримати ліцензію на мовлення та здійснювати мовлення в багатоканальній телемережі ТОВ "ЗЕОНБУД", м. Київ, на визначеній Національною радою території розташування багатоканальної телемережі. Розподіл програм у мультиплексах МХ-1, МХ-2, МХ-3, МХ-5 для переможців конкурсу буде визначено згідно з окремим рішенням Національної ради. Пакети документів із заявами претендентів зберігаються в Національній раді протягом 3-х місяців з дня підбиття підсумків конкурсу. Всі мультиплекси мають ідентичні технічні параметри і розбудовуються одночасно.

б) Вимоги до програмної концепції:

- обсяг ведення передач українською мовою згідно з чинним законодавством;

- рекомендовано розміщення соціально важливих та інформаційно-аналітичних програм;

- рекомендовано розміщення дитячих передач;

- забезпечити цілісність програмного наповнення;

- проведення ТРО інформаційно-рекламної компанії під час телевізійної трансляції програм щодо забезпечення населення засобами приймання сигналів цифрового телемовлення.

в) Вимоги до організаційно-технічних зобов'язань учасників конкурсу:

- надати інформацію відповідно до вимог статей 12, 20, 24 Закону України "Про телебачення і радіомовлення";

- ліцензіат зобов'язаний власними силами забезпечити доставку своєї програми до головної станції мультиплексування провайдера багатоканальної телемережі, що знаходиться за адресою: вул. Дорогожицька, 10, м. Київ.

До закінчення терміну подачі заяв на участь у конкурсі ТРО повинна відповідно до вимог п. 4 статті 39 Закону України "Про телебачення і радіомовлення" підписати відповідну угоду з оператором багатоканальних телемереж МХ-1, МХ-2, МХ-3, МХ-5 ТОВ "ЗЕОНБУД", м. Київ, та письмово поінформувати про це Національну раду.

- ліцензіат зобов'язаний брати участь в інформуванні населення про перехід країни на цифровий стандарт мовлення - безкоштовно транслювати щодня у обсязі 5 хвилин, протягом 2011 - 2012 років, в тому числі - 30 % в прайм-тайм, в своїх програмах інформаційні ролики провайдера програмної послуги багатоканальних телемереж ТОВ "ЗЕОНБУД", м. Київ, щодо особливостей прийому сигналу багатоканальних телемереж МХ-1, МХ-2, МХ-3, МХ-5. Початок таких трансляцій - 01.09.2011. Графік розміщення інформаційних роликів розробляється за домовленістю з телерадіоорганізацією, провайдером програмної послуги та оператором багатоканальних телемереж МХ-1, МХ-2, МХ-3, МХ-5;

- ліцензіат здійснює мовлення з використанням ресурсу багатоканальної телемережі відповідно до умов ліцензії на мовлення та угоди з оператором багатоканальної телемережі.

г) Вимоги до фінансових та інвестиційних зобов'язань учасників конкурсу:

Відповідно до статей 25, 26, 31 Закону України "Про телебачення і радіомовлення", фінансові та інвестиційні зобов'язання претендента на участь у конкурсі повинні висвітлювати питання (бізнес-план):

- наявність фінансово-економічних можливостей забезпечувати розповсюдження програм;

- джерела фінансування телерадіоорганізації.

Сплату грошового внеску під конкурсну гарантію здійснює окремо за кожен канал (програму) мовлення згідно поданих заяв безпосередньо претендент для участі в конкурсі. Не допускається сплата іншою юридичною або фізичною особою. Конкурсні документи розглядаються при підтвердженні сплати конкурсної гарантії відповідним документом (згідно зі ст. 31 Закону України "Про телебачення і радіомовлення"). Грошовий внесок під конкурсну гарантію сплачується до завершення прийому документів.

Реквізити на сплату грошового внеску під конкурсну гарантію, а саме: Одержувач: УДК у Шевченківському р-ні м. Києва, код ЗКПО 26077968, р/р N 31115056700011 в ГУДКУ у м. Києві, МФО 820019.

Поле "Призначення платежу": +;2659;101; ; ; ; ; ;

Призначення платежу: Сплата грошового внеску під конкурсну гарантію за один канал (програму) мовлення, без ПДВ.

Заяви на участь в конкурсі приймаються з за адресою: вул. Прорізна, 2,
м. Київ, т. 234-97-13.

Граничний термін подачі заяв на видачу ліцензії - до 18.00.

Граничний термін підбиття підсумків конкурсу - .

 

Заступник начальника управління
ліцензування телерадіомовлення
 

А. Степневська 

Начальник
контрольно-аналітичного управління
 

О. Левчук 

Начальник управління
науково-технічного
і частотного розвитку
 

Т. Мироненко 

Начальник відділу бухгалтерського обліку
та звітності - головний бухгалтер
 

Т. Стороженко 

Начальник управління
правового забезпечення
 

М. Пушкаренко 


 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали