МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 2 вересня 2011 року N 412-к

Про оголошення конкурсу на заміщення посади ректора Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького

Відповідно до частини першої статті 39 Закону України "Про вищу освіту" наказую:

1. Оголосити конкурс на заміщення посади ректора Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького.

2. Департаменту роботи з персоналом та керівними кадрами (Некрасса І. А.):

2.1. Опублікувати оголошення про проведення конкурсу в газеті "Освіта України" та організувати прийом і розгляд документів від претендентів на їх відповідність вимогам, передбачених Законом України "Про вищу освіту", та внести кандидатури претендентів до вищого колегіального органу громадського самоврядування Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького.

2.2. Спільно з адміністрацією Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького організувати проведення виборів керівника вищого навчального закладу згідно з вимогами статей 37 і 39 Закону України "Про вищу освіту".

2.3. Розмістити оголошення щодо проведення конкурсу на заміщення посади ректора Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького на офіційному веб-сайті Міністерства (www.mon.gov.ua) та Інтернет-порталі "Єдине освітнє інформаційне вікно України" (www.osvita.com).

3. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

 

Міністр

Д. В. Табачник

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали