ЛУГАНСЬКА ОБЛАСНА РАДА
Шоста сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 31.08.2011 р. N 6/37

Про оголошення ландшафтного заказника місцевого значення "Міус-фронт"

З метою збереження типових для регіону природних ландшафтів, охорони рослинного та тваринного світу", розглянувши клопотання обласної держадміністрації від 18.07.2011 N 1/9-3744, погодження користувачів природних ресурсів, проект створення ландшафтного заказника місцевого значення "Міус-фронт", керуючись ч. 3 ст. 53 Закону України "Про природно-заповідний фонд України",п. 24 ч. 1 ст. 43 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", обласна рада вирішила:

1. Оголосити територію загальною площею 208,0000 га, яка, за даними державного земельного кадастру, враховується в Вахрушевській міській раді Луганської області, ландшафтним заказником місцевого значення "Міус-фронт".

2. В десятиденний термін з моменту прийняття даного рішення забезпечити його опублікування у виданні Луганської обласної ради "Наша газета" та на офіційному сайті Луганської обласної ради.

 

Голова
обласної ради

В. М. Голенко

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали