ЗАКАРПАТСЬКА ОБЛАСНА РАДА
П'ята сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 12.08.2011 р. N 265

Про оголошення об'єктів природно-заповідного фонду місцевого значення

Відповідно до статті 43 Закону України "Про місцеве самоврядування України", статті 53 Закону України "Про природно-заповідний фонд України" обласна рада вирішила:

1. Оголосити об'єктами природно-заповідного фонду місцевого значення:

1.1. Лісовий заказник "Тополина" на площі 74,4159 га без вилучення площі від землекористувача - Солочинської сільської ради Свалявського району.

1.2. Тимчасовий ентомологічний заказник "Жорнина" на площі 9,8 га без вилучення площі від землекористувача - ДП "Мукачівське ЛГ" (Мукачівський район) терміном на 15 років;

1.3. Ботанічну пам'ятку природи "Ясен Масарика" у м. Ужгороді (набережна Незалежності, 2) з охоронною зоною 0,0016 га без вилучення площі від землекористувача - Ужгородської міської ради.

2. Державному управлінню охорони навколишнього природного середовища в Закарпатській області у тримісячний термін затвердити положення про об'єкти природно-заповідного фонду згідно з пунктом 1 зазначеного рішення.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника голови обласної державної адміністрації Бушка І. І. та постійну комісію обласної ради з питань екології та використання природних ресурсів (Цірик М. М.).

 

Голова ради

І. Балога

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали