ДОНЕЦЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 19.07.2011 р. N 392

Про організаційні заходи щодо інвентаризації, технічного обліку та паспортизації автомобільних доріг, вулиць, залізничних переїздів

З метою упорядкування та належного утримання автомобільних доріг, вулиць, залізничних переїздів, відповідно до Єдиних правил ремонту, утримання автомобільних доріг, вулиць, залізничних переїздів, правил користування ними та охорони, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 30.03.94 N 198, керуючись статтею 5 Закону України "Про дорожній рух":

1. Рекомендувати виконавчим органам міських рад, райдержадміністраціям:

1.1. Забезпечити проведення в термін до 01.01.2013 інвентаризації, технічного обліку та паспортизації автомобільних доріг, вулиць, залізничних переїздів, що знаходяться у власності територіальних громад.

1.2. Про проведену роботу інформувати Головне управління промисловості та розвитку інфраструктури облдержадміністрації щопівроку до 15 числа місяця, наступного за звітнім.

2. Головному управлінню промисловості та розвитку інфраструктури облдержадміністрації (Ішков):

2.1. Узагальнювати інформацію, надану виконавчими органами міських рад, райдержадміністраціями та щопівроку до 30 числа місяця, наступного за звітнім, інформувати облдержадміністрацію.

2.2. Забезпечити ведення реєстру автомобільних доріг, вулиць, залізничних переїздів, які знаходяться у власності територіальних громад.

3. Координацію роботи з виконання даного розпорядження покласти на Головне управління промисловості та розвитку інфраструктури облдержадміністрації, контроль - на в. о. заступника голови облдержадміністрації Аліпова О. М.

 

Голова облдержадміністрації

А. В. Шишацький

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали