ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 26.03.2012 р. N 468

Київ

Про організаційні заходи щодо укладання Територіальної угоди між виконавчим органом Київської міської ради (Київською міською державною адміністрацією), Київськими міськими організаціями роботодавців та Об'єднанням профспілок, організацій профспілок у м. Києві "Київська міська рада профспілок" на 2012 - 2013 роки

Відповідно до законів України "Про місцеві державні адміністрації", "Про соціальний діалог в Україні", "Про колективні договори і угоди", "Про організації роботодавців" та з метою забезпечення прав і гарантій працівників у сфері трудових і соціальних відносин, попередження соціальної напруги у місті:

1. Затвердити склад представників від виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) до спільної робочої комісії з підготовки та укладання Територіальної угоди між виконавчим органом Київської міської ради (Київською міською державною адміністрацією), Київськими міськими організаціями роботодавців та Об'єднанням профспілок, організацій профспілок у м. Києві "Київська міська рада профспілок" на 2012 - 2013 роки (далі - Територіальна угода), що додається.

2. Керівникам головних управлінь, управлінь та інших структурних підрозділів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), районним в місті Києві державним адміністраціям після підписання Територіальної угоди організувати її виконання та забезпечити надання відповідної інформації Головному управлінню праці та соціального захисту населення виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) для узагальнення щопівроку до 20 числа місяця, що настає за звітним періодом.

3. Головному управлінню праці та соціального захисту населення виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації):

3.1. Після укладання Територіальної угоди зареєструвати її в Міністерстві соціальної політики України.

3.2. Надавати узагальнену інформацію сторонам Територіальної угоди за підсумками року - до 10 лютого, за підсумками шести місяців - до 10 серпня відповідного року.

4. Комунальній науково-дослідній установі "Науково-дослідний інститут соціально-економічного розвитку міста" включити до складу тематичного переліку науково-дослідних та дослідно-конструкторських робіт моніторинг виконання Територіальної угоди.

5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступників голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків.

 

Голова

О. Попов

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
26.03.2012 N 468

Склад
представників від виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) до спільної робочої комісії з підготовки та укладання Територіальної угоди

Крамаренко Р. М.

заступник голови Київської міської державної адміністрації, співголова спільної робочої комісії

Костюренко Т. М.

начальник Головного управління праці та соціального захисту населення, заступник співголови спільної робочої комісії

Силенко В. Л.

заступник начальника управління праці та зайнятості - начальник відділу політики зайнятості та соціально-трудових відносин Головного управління праці та соціального захисту населення, секретар спільної робочої комісії

Довбань І. М.

начальник Головного управління економіки та інвестицій

Денисюк Л. В.

начальник Головного управління промислової, науково-технічної та інноваційної політики

Крушановський С. І.

перший заступник начальника Головного управління житлового господарства

Лебедюк Г. О.

начальник управління по розподілу житла та звернень громадян Головного управління житлового забезпечення

Лисєнко С. І.

начальник відділу з питань охорони праці виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)

Матюшко Є. М.

заступник начальника Головного управління охорони здоров'я

Міщенко Л. А.

заступник начальника Головного управління комунальної власності м. Києва

Падалка В. М.

перший заступник начальника Головного фінансового управління

Поворозник М. Ю.

начальник Головного управління з питань регуляторної політики та підприємництва

Панченко Л. В.

заступник начальника Головного управління у справах сім'ї, молоді та спорту - начальник управління спорту

Челомбітько В. Ю.

перший заступник начальника Головного управління освіти і науки

Шпильовий І. Ф.

перший заступник начальника Головного управління транспорту та зв'язку.

 

Заступник голови -
керівник апарату

О. Пузанов

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали