ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 05.09.2011 р. N 1614

Київ

Про організаційно-правові заходи, пов'язані з виконанням рішення Київської міської ради від 23.06.2011 N 287/5674

Відповідно до статей 104, 105, 106, 107 Цивільного кодексу України, статті 32 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", статті 19 Закону України "Про культуру" та на виконання рішення Київради від 23.06.2011 N 287/5674 "Про реорганізацію комунального закладу "Театрально-видовищний заклад культури "Вільна сцена" (Рішення N 287/5674), з метою здійснення заходів щодо припинення закладу культури "Київський театр "Вільна сцена" та в межах функцій органу місцевого самоврядування:

1. Утворити комісію з припинення закладу культури "Київський театр "Вільна сцена" (далі - комісія) шляхом приєднання його до театрально-видовищного закладу культури "Київський академічний театр драми і комедії на лівому березі Дніпра" та затвердити її склад, що додається.

2. Комісії:

2.1. Здійснювати управління справами закладу культури "Київський театр "Вільна сцена" (ЄДРПОУ 26188107) відповідно до чинного законодавства.

2.2. Вжити заходів, передбачених чинним законодавством, що пов'язані з припиненням закладу культури "Київський театр "Вільна сцена" шляхом приєднання його до театрально-видовищного закладу культури "Київський академічний театр драми і комедії на лівому березі Дніпра" (ЄДРПОУ 05509435), в термін до 01.03.2012.

2.3. Провести інвентаризацію майна закладу культури "Київський театр "Вільна сцена".

2.4. За результатами інвентаризації скласти передавальний акт, яким визначити всі права та обов'язки, майно закладу культури "Київський театр "Вільна сцена", що переходить до театрально-видовищного закладу культури "Київський академічний театр драми і комедії на лівому березі Дніпра", та подати його на затвердження виконавчому органу Київської міської ради (Київській міській державній адміністрації).

2.5. В установленому законодавством порядку попередити працівників закладу культури "Київський театр "Вільна сцена" про припинення діяльності цього закладу та забезпечити дотримання їх соціально-правових гарантій у порядку та на умовах, визначених законодавством.

У разі відсутності голови комісії виконання його обов'язків покладається на заступника голови комісії.

3. Головному управлінню культури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) врахувати при формуванні бюджетного запиту на 2012 рік і наступні роки по галузі "Культура і мистецтво" видатки для забезпечення фінансування театрально-видовищного закладу культури "Київський академічний театр драми і комедії на лівому березі Дніпра".

4. Головному управлінню комунальної власності м. Києва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) закріпити майно закладу культури "Київський театр "Вільна сцена" за театрально-видовищним закладом культури "Київський академічний театр драми і комедії на лівому березі Дніпра" на праві оперативного управління у встановленому законодавством порядку.

5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови Київської міської державної адміністрації Новохатька Л. М.

 

Голова

О. Попов

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали