ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 23.01.2012 р. N 98

Київ

Про організаційно-правові заходи, пов'язані з виконанням рішення Київської міської ради від 24.05.2001 N 348-6/1324

Відповідно до статей 104, 105, 106, 107 Цивільного кодексу України, статті 32 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", на виконання пункту 2.2 рішення Київської міської ради від 24.05.2001 N 348-6/1324 "Про створення закладу культури "Київський театр "Вільна сцена", з метою проведення державної реєстрації припинення державного комунального закладу культури "Київський театр історичного портрета" та комунального театрально-видовищного підприємства "Київський театральний осередок "Бенефіс" та в межах функцій органу місцевого самоврядування:

1. Утворити комісію з припинення державного комунального закладу культури "Київський театр історичного портрета" (ЄДРПОУ 21628004) та комунального театрально-видовищного підприємства "Київський театральний осередок "Бенефіс" (ЄДРПОУ 02173503) (далі - комісія) шляхом злиття та створення на їх базі закладу культури "Київський театр "Вільна сцена" та затвердити її склад, що додається.

2. Голові комісії:

2.1. Здійснювати управління справами державного комунального закладу культури "Київський театр історичного портрета" та комунального театрально-видовищного підприємства "Київський театральний осередок "Бенефіс" відповідно до чинного законодавства.

2.2. Повідомити відповідного державного реєстратора за місцем державної реєстрації підприємств про прийняте Київською міською радою та її виконавчим органом рішення і розпорядження щодо реорганізації державного комунального закладу культури "Київський театр історичного портрета" та комунального театрально-видовищного підприємства "Київський театральний осередок "Бенефіс" шляхом злиття та створення на їх базі закладу культури "Київський театр "Вільна сцена" та подати в установленому законодавством порядку необхідні документи для внесення відповідного запису до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців.

2.3. Забезпечити проведення комісією всіх необхідних організаційно-правових заходів, передбачених ст. ст. 34, 37 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців", пов'язаних з проведенням реєстрації шляхом злиття.

2.4. Вжити інших заходів, пов'язаних з припиненням підприємств як юридичних осіб.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови Київської міської державної адміністрації Новохатька Л. М.

 

Голова

О. Попов

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
23.01.2012 N 98

Склад
комісії з припинення державного комунального закладу культури "Київський театр історичного портрета" та комунального театрально-видовищного підприємства "Київський театральний осередок "Бенефіс" шляхом злиття та створення на їх базі закладу культури "Київський театр "Вільна сцена"

Богомазова Олена Анатоліївна

- керівник літературно-драматичної частини театрально-видовищного закладу культури "Київський академічний театр драми і комедії на лівому березі Дніпра", голова комісії (ідентифікаційний номер [...]);

Воронцова Людмила Петрівна

- начальник планово-економічного сектору театрально-видовищного закладу культури "Київський академічний театр драми і комедії на лівому березі Дніпра", заступник голови комісії (ідентифікаційний номер [...]);

Медведчук Наталія Зіновіївна

- завідувач сектору правового забезпечення Головного управління культури (ідентифікаційний номер [...]);

Смєлова Олена Миколаївна

- заступник начальника відділу парків культури і відпочинку, центрів дозвілля та комунального майна закладів культури і мистецтв Головного управління культури (ідентифікаційний номер [...]);

Каращук Надія Гаврилівна

- начальник контрольно-ревізійного відділу Головного управління культури (ідентифікаційний номер [...]).

 

Заступник голови - керівник апарату

 

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали