МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 23.01.2012 р. N 16-р

Про організацію харчування у навчальних закладах області

Відповідно до статей 2, 22 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", статей 2, 5 Закону України "Про державну допомогу сім'ям з дітьми", статті 19 Закону України "Про охорону дитинства", статей 17, 25 Закону України "Про освіту", статті 6 Закону України "Про боротьбу із захворюванням на туберкульоз", Закону України "Про дитяче харчування", постанов Кабінету Міністрів України від 19 червня 2002 року N 856 "Про організацію харчування окремих категорій учнів у загальноосвітніх навчальних закладах", від 22 листопада 2004 року N 1591 "Про затвердження норм харчування у навчальних та оздоровчих закладах", наказу Міністерства охорони здоров'я України та Міністерства освіти і науки України від 1 червня 2005 року N 242/329 "Про затвердження Порядку організації харчування дітей у навчальних та оздоровчих закладах", зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 15 червня 2005 року за N 661/10941:

1. Доручити головам райдержадміністрацій та запропонувати міським (міст обласного значення) головам:

1.1. Забезпечити за рахунок бюджетних асигнувань 100 % охоплення харчуванням учнів 1 - 4 класів загальноосвітніх навчальних закладів та учнів пільгових категорій: дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та дітей із сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України "Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім'ям" у повному обсязі з дотриманням вимог чинного законодавства.

Постійно.

1.2. Забезпечити дотримання норм харчування у загальноосвітніх навчальних закладах.

Постійно.

1.3. Розглянути можливість забезпечити за рахунок бюджетних асигнувань 100 % охоплення гарячим харчуванням тубінфікованих дітей відповідно до протокольних доручень, наданих на засіданні колегії облдержадміністрації від 23 жовтня 2008 року N 10.

Постійно.

2. Доручити головам райдержадміністрацій, Головному управлінню праці та соціального захисту населення облдержадміністрації (Сивопляс), управлінню охорони здоров'я облдержадміністрації (Хотіній) та рекомендувати міським (міст обласного значення) головам, Головному управлінню Держсанепідслужби у Миколаївській області (Клочку) забезпечити неухильне виконання розпорядження голови облдержадміністрації від 22.01.2007 N 15-р "Про забезпечення виконання Закону України "Про дитяче харчування".

2012 рік.

3. Головам Єланецької, Врадіївської та Доманівської райдержадміністрацій забезпечити 100 % виділення коштів для забезпечення дотримання натуральних норм харчування дітей.

Терміново.

4. Доручити головам Березанської та Врадіївської райдержадміністрацій запропонувати Миколаївському міському голові організувати гаряче харчування учнів у школах з буфетною продукцією.

До 1 травня 2012 року.

5. Управлінню освіти і науки облдержадміністрації:

5.1. Підготувати пропозиції по створенню при управлінні освіти і науки облдержадміністрації координаційної ради з питань організації харчування у навчальних закладах із залученням працівників управління освіти і науки облдержадміністрації, органів управління освітою райдержадміністрацій, міських (міст обласного значення) рад, депутатів обласної ради, громадськості.

До 15 лютого 2012 року.

5.2. Провести перевірки організації харчування дітей у районах (містах), де були виявлені недоліки в організації харчування.

До 1 травня 2012 року.

6. Доручити головам райдержадміністрацій та запропонувати міським (міст обласного значення) головам, Головному управлінню Держсанепідслужби у Миколаївській області (Клочку) надати інформацію до управління освіти і науки облдержадміністрації про стан виконання пунктів 1, 3, 4 цього розпорядження до 1 травня 2012 року.

7. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації Іванцову Н. Б.

 

Голова облдержадміністрації

М. П. Круглов

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали