АДМІНІСТРАЦІЯ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ
МІНІСТЕРСТВО ФІНАНСІВ УКРАЇНИ
МІНІСТЕРСТВО ІНФРАСТРУКТУРИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

30.12.2011

м. Київ

N 1067/1852/661

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
25 січня 2012 р. за N 115/20428

Про організацію і здійснення прикордонного та митного контролю пасажирських поїздів під час їх руху

З метою спрощення процедур проведення прикордонного і митного контролю пасажирських поїздів, скорочення часу їх стоянки на прикордонних залізничних станціях та створення комфортних умов для громадян під час перетинання державного кордону, відповідно до частини другої статті 16 Закону України "Про прикордонний контроль", абзацу четвертого пункту 20 Порядку здійснення митного контролю залізничних транспортних засобів перевізників і товарів, що переміщуються ними, у пунктах пропуску через державний кордон, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24.12.2003 N 1989, пункту 4.1 глави 4 Технології прикордонного та митного контролю у пунктах пропуску (пунктах контролю) через державний кордон для залізничного сполучення, затвердженої наказом Адміністрації Державної прикордонної служби України, Державної митної служби України, Міністерства транспорту та зв'язку України від 06.10.2009 N 745/926/1032, зареєстрованої у Міністерстві юстиції України 05.11.2009 за N 1036/17052,

НАКАЗУЄМО:

1. Затвердити ділянки залізничних маршрутів для здійснення прикордонного та митного контролю пасажирських поїздів під час руху:

"Куп'янськ - Тополі - Куп'янськ";

"Харків - Козача Лопань - Харків";

"Іловайськ - Квашине - Іловайськ";

"Ворожба - Волфіне - Ворожба";

"Горностаївка - Чернігів - Горностаївка";

"Щорс - Хоробичі - Щорс";

"Овруч - Коростень - Овруч";

"Удрицьк - Сарни - Удрицьк";

"Могилів-Подільський - Жмеринка - Могилів-Подільський";

"Київ-пасажирський - Дарниця - Київ-пасажирський".

2. У разі сезонного збільшення пасажиропотоку, залежно від інтенсивності руху поїздів та інших обставин, на підставі наказу керівника органу охорони державного кордону, за погодженням з керівником митного органу та залізниці, контрольні процедури можуть здійснюватися під час руху пасажирських поїздів.

Копія наказу в 10-денний строк після його підписання надсилається до Адміністрації Державної прикордонної служби України, Державної митної служби України та Державної адміністрації залізничного транспорту України.

3. На підставі прийнятого рішення щодо здійснення контрольних процедур під час руху пасажирських поїздів Генеральному директору Державної адміністрації залізничного транспорту України Козаку В. В.:

вносити відповідні зміни до розкладу руху пасажирських поїздів міжнародного сполучення, забезпечити інформування про це пасажирів;

забезпечувати перевезення змін прикордонних, митних та інших контрольних органів, які здійснюють державні види контролю під час руху пасажирських поїздів, для доставки змін до/від місць здійснення контролю та під час здійснення контролю за умови наявності у посадових осіб представницьких карток та службових посвідчень;

забезпечувати інформування причетних працівників та пасажирів про порядок здійснення контрольних процедур під час перетинання державного кордону, а також унеможливлення вилучення (потрапляння) предметів поза митним контролем із вагонів, купе, тамбурів, технічних і технологічних пустот під час руху цього поїзда шляхом блокування дверей та використання технічних засобів контролю тощо.

4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на першого заступника Голови Державної прикордонної служби України - директора Департаменту охорони державного кордону Шишоліна П. А., першого заступника Міністра фінансів України Мярковського А. І., першого заступника Міністра інфраструктури України Єфименка К. О.

5. Начальнику управління прикордонного контролю та реєстрації Департаменту охорони державного кордону Адміністрації Державної прикордонної служби України Біньковському О. А. в установленому порядку подати цей наказ на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

6. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

 

Т. в. о. Голови Державної
прикордонної служби України

П. А. Шишолін

Міністр фінансів України

Ф. О. Ярошенко

Віце-прем'єр-міністр України -
Міністр інфраструктури України

Б. В. Колесніков

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали