РАДА МІНІСТРІВ УКРАЇНСЬКОЇ РСР

ПОСТАНОВА

від 9 серпня 1979 р. N 386

Київ

Про організацію Карадазького природного заповідника

Із змінами і доповненнями, внесеними постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 1992 року N 584

(У назві і тексті постанови посилання "державний заповідник" замінено посиланням "природний заповідник" згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 1992 року N 584)

З метою збереження унікального природно-мінералогічного комплексу, посилення охорони і поліпшення умов вивчення рідкісних видів флори і фауни в урочищі Карадаг у Кримській області Рада Міністрів Української РСР ПОСТАНОВЛЯЄ:

1. Прийняти пропозицію Державного комітету УРСР по охороні природи і Академії наук УРСР, погоджену з Держпланом СРСР, про організацію в системі Академії наук УРСР Карадазького природного заповідника з загальною площею 3 тис. гектарів і про відведення цьому заповіднику в 1979 році 1370 гектарів земель, з них 35 гектарів із земель Інституту біології південних морів імені О. О. Ковалевського, 735 гектарів із земель Судацького лісгоспзагу і 600 гектарів акваторії Чорного моря.

2. Кримському облвиконкому у встановленому порядку вирішити питання про відведення Карадазькому природному заповіднику в 1981 році решти 1630 гектарів земель, а також про встановлення охоронної зони навколо земель заповідника.

 

Голова
Ради Міністрів УРСР

О. ЛЯШКО

Керуючий Справами
Ради Міністрів УРСР

К. БОЙКО

Інд. 22

 




 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали