РАДА МІНІСТРІВ УКРАЇНСЬКОЇ РСР

ПОСТАНОВА

від 28 серпня 1979 р. N 427

Київ

Про організацію Комсомольської санаторної школи-інтернату Донецької області для дітей з хронічними захворюваннями органів травлення

Рада Міністрів Української РСР ПОСТАНОВЛЯЄ:

1. Донецькому облвиконкому організувати з 1 вересня 1980 р. санаторну школу-інтернат для дітей з хронічними захворюваннями органів травлення на базі Комсомольської загальноосвітньої школи-інтернату Старобешівського району в складі 1 - 10 класів на 250 чоловік у межах контингентів учнів, передбачених планом економічного і соціального розвитку.

Учнів школи-інтернату, на базі якої організується санаторна школа-інтернат, розмістити в інших школах-інтернатах Донецької області.

2. Встановити, що:

Комсомольська санаторна школа-інтернат утримується за рахунок обласного бюджету;

кількість учнів у класі та виховній групі становить 25 чоловік;

норма витрат для придбання медикаментів на день на одного вихованця дорівнює 25 коп.

3. У відповідності з дозволом Ради Міністрів СРСР від 6 серпня 1979 р. встановити для вихованців Комсомольської санаторної школи-інтернату норми харчування, передбачені постановою Ради Міністрів СРСР від 1 вересня 1960 р. N 972.

4. Донецькому облвиконкому провести реконструкцію гуртожитків та інших приміщень санаторної школи-інтернату, що організується, створити необхідну навчальну і лікувальну оазу, а також санітарно-побутові умови для утримання вихованців.

5. Міністерству охорони здоров'я УРСР забезпечити вказану санаторну школу-інтернат медичним персоналом, здійснювати постійний контроль за станом лікувально-профілактичної допомоги, додержанням санітарно-гігієнічного режиму.

6. Поширити на Комсомольську санаторну школу-інтернат для дітей з хронічними захворюваннями органів травлення чинність розпорядження Ради Міністрів УРСР від 11 січня 1967 р. N 24.

7. Міністерству освіти УРСР за погодженням з Міністерством охорони здоров'я УРСР розробити і затвердити для Комсомольської санаторної школи-інтернату штатний розпис адміністративного, учбово-допоміжного, медичного та обслуговуючого персоналу в межах фонду заробітної плати по установах народної освіти.

8. Держплану УРСР виділити в 1980 році Міністерству освіти УРСР для Комсомольської санаторної школи-інтернату цільовим призначенням автобус і санітарну автомашину.

 

Голова
Ради Міністрів УРСР

О. ЛЯШКО

Керуючий Справами
Ради Міністрів УРСР

К. БОЙКО

Інд. 28

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали