МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 31 грудня 1992 року N 210

Про організацію науково-практичного об'єднання "Реабілітація" Міністерства охорони здоров'я України в м. Ужгороді Закарпатської області

На фоні алергізації населення, яка постійно зростає, особливої актуальності набуває розробка і використання немедикаментозних методів лікування та реабілітації.

Ужгородський відділ Українського НДІ медичної реабілітації та курортології з республіканським центром реабілітації осіб з захворюваннями органів дихання на його базі розробляє та застосовує штучно створені (аерозольні середовища) і природні фактори (мікроклімат соляних шахт, мінеральні води Карпат тощо).

Зазначені методи лікування підвищують його ефективність, сприяють продовженню ремісій та зменшенню рецидивів у пульмонологічних і гастроентерологічних хворих при супутніх алергічних проявах, в тому числі у осіб, що зазнали радіаційного опромінення.

Оснащений сучасною діагностичною і лікувальною апаратурою відділ і республіканський центр реабілітації хворих з патологічними неспецифічними процесами органів дихання з клінікою на 100 ліжок і консультативною поліклінікою може стати базою для створення науково-практичного об'єднання.

Наказую:

1. Організувати на базі Ужгородського відділу Українського НДІ медичної реабілітації та курортології і республіканського центру реабілітації осіб з неспецифічними захворюваннями органів дихання науково-практичне об'єднання "Реабілітація" на основі змішаного госпрозрахункового та бюджетного фінансування.

2. Затвердити Статут НПО "Реабілітація" /додається/.

3. Начальнику Головного економічного управління Л. М. Кірик передбачити змішане фінансування НПО "Реабілітація" на основі бюджету та госпрозрахунку.

4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра В. І. Мальцева.

 

Міністр

Ю. П. Спіженко

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали