ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 01.02.2012 р. N 42

Про організацію навчання з питань енергоефективності та енергозбереження

Відповідно до Закону України "Про енергозбереження", постанови Кабінету Міністрів України від 1 березня 2010 N 243 "Про затвердження Державної цільової економічної програми енергоефективності і розвитку сфери виробництва енергоносіїв з відновлювальних джерел енергії та альтернативних видів палива на 2010 - 2015 роки", Програми підвищення енергоефективності та зменшення споживання енергоресурсів у Вінницькій області на 2010 - 2015 роки, затвердженої рішенням 34 сесії обласної ради 5 скликання від 25 жовтня 2010 року N 1116, та з метою реалізації підвищення рівня знань посадових осіб, діяльність яких пов'язана з використанням паливно-енергетичних ресурсів:

1. Головним управлінням облдержадміністрації: житлово-комунального господарства, енергетики та зв'язку (Бєлова І. Б.), праці та соціального захисту населення (Новіцький О. А.), управлінням облдержадміністрації: освіти і науки (Івасюк І. Д.), охорони здоров'я та курортів (Діденко Л. О.), культури і туризму (Скрипник М. В.), з питань фізичної культури та спорту (Фєнєв О. А.), у справах сім'ї та молоді (Стоялова О. В.), службі у справах дітей облдержадміністрації (Дорош Т. С.) спільно з комунальним підприємством "Вінницький навчально-курсовий комбінат житлово-комунального господарства" (Панчелюга С. С.):

1.1. Організувати та провести з 10 березня по 31 жовтня 2012 року навчання та атестацію з питань енергоефективності та енергозбереження керівників, посадових осіб і спеціалістів підприємств, організацій та установ, що входять до сфери управління облдержадміністрації та обласної ради.

1.2. Розробити до 6 березня 2012 року програму навчання та порядок атестації посадових осіб і спеціалістів з питань енергозбереження та впровадження енергоефективних технологій, погодивши їх з територіальним управлінням Державної інспекції з енергозбереження у Вінницькій області.

1.3. Керівникам підприємств та установ забезпечити фінансування та атестацію своїх працівників.

2. Рекомендувати директору Вінницького навчально-курсового комбінату житлово-комунального господарства Панчелюзі С. С. передбачити в планах перепідготовки посадових осіб і спеціалістів відповідні теми з питань енергозбереження.

3. Головам райдержадміністрацій, міським головам міст обласного значення, керівникам бюджетної сфери для інтенсифікації процесів енергозбереження в області забезпечити відповідне навчання посадових осіб та спеціалістів бюджетних установ та організацій.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації Аксельрода Р. Б.

 

Голова обласної
державної адміністрації

М. Джига

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали