МІНІСТЕРСТВО АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРОДОВОЛЬСТВА УКРАЇНИ
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ АГРАРНИХ НАУК УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 27 грудня 2011 року N 781/377

Про організацію навчання з питань виробництва та використання сої у тваринництві і птахівництві у 2012 році

З метою підвищення ефективності виробництва продуктів тваринництва, вирішення проблеми поповнення кормового білка у відгодівлі тварин і вирощуванні птиці з використанням у раціонах продуктів переробки сої (макухи, шроту, жмиху, повножирової сої, соєвого молока, пасти) та вдосконалення системи підвищення рівня знань фахівців сільськогосподарського виробництва, які займаються вирощуванням сої та організацією тваринництва, наказуємо:

1. Департаменту землеробства (Демидов О. А.), Департаменту тваринництва (Гетя А. А.), Департаменту продовольства (Куць О. І.), Департаменту науково-освітнього забезпечення АПВ та розвитку сільських територій (Синявська І. М.) Міністерства аграрної політики та продовольства України, Відділенню ветеринарної медицини та зоотехнії (Жукорський О. М.), Відділенню рослинництва (Іващенко О. О.) Національної академії аграрних наук України (далі - НААН), Міністерству аграрної політики та продовольства Автономної Республіки Крим, головним управлінням агропромислового розвитку облдержадміністрацій, асоціації "Українська асоціація виробників і переробників сої" (Тимченко В. Н., за згодою) забезпечити:

1.1. Організацію системи щорічних навчань (далі - семінари) з питань виробництва та використання сої у тваринництві і птахівництві на базі Наукового-методичного центру "Інститут кормів та сільського господарства Поділля НААН", а також в регіонах, на міжрайонних і районних семінарах за участю спеціалістів сільськогосподарських товаровиробників усіх форм власності.

1.2. Подання пропозицій щодо включення до Тематичного плану науково-дослідних і науково-конструкторських робіт на 2012 рік наукових тематик з питань розробки зональних систем насінництва сої в Україні, технологій вирощування сої у післяжнивних та післяукісних посівах на зрошувальних та незрошувальних землях, ефективного використання інокулянтів та ефективних добрив і препаратів при вирощуванні високобілкових сортів сої, кормовиробництва та використання сої у відгодівлі тварин і птиці, виробництва продуктів харчування і лікувально-профілактичного призначення.

2. Науково-методичному центру "Інститут кормів та сільського господарства Поділля НААН" спільно із Інститутом захисту рослин НААН, асоціацією "Українська асоціація виробників і переробників сої" (за згодою), ТОВ "Август-Україна" (за згодою), ТОВ "Науково-дослідний інститут сої" (за згодою) розробити і подати до 1 лютого 2012 року Мінагрополітики України і НААН графіки та навчальні програми для підготовки викладачів-консультантів, з якими провести навчання до 15 лютого 2012 року на базі Науково-методичного центру "Інститут кормів та сільського господарства Поділля НААН", а також навчальні програми для проведення навчань сільськогосподарських товаровиробників в регіонах та на міжрайонних і районних семінарах в регіонах.

3. Міністерству аграрної політики та продовольства Автономної Республіки Крим, головним управлінням агропромислового розвитку облдержадміністрацій:

3.1. Покласти відповідальність за організацію та проведення семінарів в НМЦ "Інститут кормів та сільського господарства Поділля НААН", в регіонах асоціацією "Українська асоціація виробників і переробників сої" (за згодою), ТОВ "Август-Україна" (за згодою) та ТОВ "Науково-дослідний інститут сої" (за згодою) на заступника Міністра аграрної політики та продовольства Автономної Республіки Крим, начальників головних управлінь агропромислового розвитку облдержадміністрацій.

3.2. Підготувати та подати до 1 лютого 2012 року в Мінагрополітики України графіки проведення семінарів, склади груп викладачів-консультантів (до 4 осіб) із фахівців регіональних центрів наукового забезпечення агропромислового виробництва, вищих навчальних закладів аграрного профілю, сільськогосподарських дорадчих служб з питань виробництва та використання сої у тваринництві і птахівництві.

3.3. Навчання в регіонах закінчити до 10 квітня 2012 року.

4. Методичне керівництво із організації системи проведення навчання викладачів-консультантів і сільськогосподарських товаровиробників з питань виробництва та використання сої у відгодівлі тварин і вирощування птиці покласти на НМЦ "Інститут кормів та сільського господарства Поділля НААН" і асоціацію "Українська асоціація виробників і переробників сої" (за згодою).

5. НМЦ "Інститут кормів та сільського господарства Поділля НААН" разом з асоціацією "Українська асоціація виробників і переробників сої" (за згодою) забезпечити підготовку та тиражування інформаційно-методичних матеріалів для учасників семінарів.

6. Міністерству аграрної політики та продовольства Автономної Республіки Крим, головним управлінням агропромислового розвитку облдержадміністрацій, асоціації "Українська асоціація виробників і переробників сої" (за згодою) забезпечити висвітлення інформації щодо запровадження системи навчання сільськогосподарських товаровиробників усіх форм власності з питань виробництва та використання сої у тваринництві і птахівництві в урядових, загальнонаціональних, обласних, районних засобах масової інформації.

7. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника Міністра аграрної політики та продовольства України Сеня О. В. та віце-президента Національної академії аграрних наук України Сичевського М. П.

 

Міністр аграрної політики та
продовольства України

М. В. Присяжнюк

Перший віце-президент
Національної академії
аграрних наук України

В. Ф. Петриченко

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали