МІНІСТЕРСТВО КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 5 жовтня 2017 року N 998

Про організацію особистого прийому громадян в центральному апараті Міністерства

З метою вдосконалення практики особистого прийому громадян, забезпечення належних умов для реалізації конституційного права громадян на звернення, підвищення персональної відповідальності посадових і службових осіб за роботу зі зверненнями громадян у системі Міністерства та результати вирішення порушених у них питань, відповідно до статті 22 Закону України "Про звернення громадян", Указу Президента України від 07.02.2008 N 109 "Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування" та з урахуванням вимог постанови Кабінету Міністрів України від 12.10.2010 N 924 "Про організацію особистого прийому громадян у Кабінеті Міністрів України", наказую:

1. Затвердити графік особистого прийому громадян керівництвом Міністерства культури України, директорами департаментів, начальниками управлінь, самостійних відділів та завідувачами секторів, що додається.

2. Взяти до уваги, що народні депутати України з питань депутатської діяльності користуються правом невідкладного прийому керівниками та іншими посадовими особами Міністерства.

3. Взяти до уваги, що третя п'ятниця кожного непарного місяця є днем особистого прийому громадян Міністром культури України у приймальні Кабінету Міністрів України.

4. Визнати таким, що втратив чинність наказ Міністерства культури України від 06.07.2016 N 510 "Про організацію особистого прийому громадян в центральному апараті Міністерства" (Наказ N 510).

5. Контроль за виконанням наказу покласти на державного секретаря Карандєєва Р. В.

 

Міністр

Є. М. Нищук
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали