ДОНЕЦЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 13.12.2011 р. N 702

Про організацію підготовки і проведення Всеукраїнського перепису населення на території області

З метою належної організації підготовки і проведення у 2012 році Всеукраїнського перепису населення, на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 28.11.2011 N 1205 "Про заходи щодо підготовки і проведення Всеукраїнського перепису населення" (Постанова N 1205), керуючись статтею 8 Закону України "Про Всеукраїнський перепис населення", Законом України "Про місцеві державні адміністрації":

1. Створити обласну комісію з питань сприяння проведенню Всеукраїнського перепису населення та затвердити її персональний склад (додається).

2. Затвердити Положення про обласну комісію з питань сприяння проведенню Всеукраїнського перепису населення (додається).

3. Райдержадміністраціям утворити відповідні комісії з питань сприяння проведенню Всеукраїнського перепису населення та затвердити положення про них в термін до 15.12.2011.

4. Рекомендувати сільським, селищним, міським головам утворити відповідні комісії з питань сприяння проведенню Всеукраїнського перепису населення та затвердити положення про них в термін до 31.12.2011.

5. Рекомендувати структурним підрозділам облдержадміністрації, територіальним органам міністерств та інших центральних органів виконавчої влади, райдержадміністраціям, органам місцевого самоврядування відповідно до своїх повноважень сприяти Головному управлінню статистики у Донецькій області при здійсненні заходів щодо підготовки та проведення Всеукраїнського перепису населення (далі - Перепис).

6. Рекомендувати міським головам, головам райдержадміністрацій у межах наданих повноважень:

6.1. Уточнити в термін до 15.12.2011 перелік та межі відповідних населених пунктів з упорядкуванням назв вулиць, провулків, нумерації кварталів, будинків та квартир.

6.2. Перевірити в термін до 15.12.2011 правильність та повноту обліку населення.

6.3. Сприяти Головному управлінню статистики у Донецькій області в проведенні робіт із складення квартальних списків житлових будинків та житлових приміщень в інших будівлях у міських та великих сільських населених пунктах (із чисельністю населення 3000 осіб і більше) і списків сільських населених пунктів.

6.4. Вжити заходів щодо забезпечення тимчасового переписного персоналу та інших працівників, залучених Головним управлінням статистики у Донецькій області до підготовки і проведення Перепису та оброблення його результатів, приміщеннями з необхідними меблями та інвентарем, а також засобами зв'язку, транспортними засобами тощо.

7. Головним управлінням праці та соціального захисту населення (Яковлева), охорони здоров'я (Петряєва), управлінням освіти і науки (Соловйов), у справах сім'ї та молоді (Золкіна) облдержадміністрації провести роботу, пов'язану з підготовкою до Перепису, та забезпечити проведення перепису осіб, які постійно перебувають у закладах охорони здоров'я та установах і закладах соціального обслуговування, а також осіб, місце проживання (перебування) яких зареєстровано за місцезнаходженням центру обліку бездомних осіб, де вони перебувають на обліку, або закладу для бездомних осіб, де їм надається тимчасовий притулок.

8. Рекомендувати управлінню Державного Департаменту України з питань виконання покарань у Донецькій області (Приходько), Донецькому прикордонному загону (Пургін), Головному управлінню Міністерства внутрішніх справ України в Донецькій області (Дубовик), Донецькому обласному військовому комісаріату (Дацюк), іншим територіальним органам міністерств та інших центральних органів виконавчої влади, що мають закриті території, провести роботу, пов'язану з підготовкою до перепису військовослужбовців, осіб, які перебувають у місцях позбавлення волі, осіб, які перебувають на закритих територіях та в інших місцях тимчасового або постійного проживання.

9. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови облдержадміністрації Дергунова С. Г.

 

Голова облдержадміністрації

А. В. Шишацький

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Розпорядження Донецької обласної державної адміністрації
13.12.2011 N 702

СКЛАД
обласної комісії з питань сприяння проведенню Всеукраїнського перепису населення

ФОМІН
Вадим Валентинович

заступник голови - керівник апарату облдержадміністрації, голова комісії

ЗЕЛЕНИЙ
Олег Анатолійович

начальник Головного управління статистики у Донецькій області, заступник голови комісії

РАК
Світлана Вікторівна

начальник управління статистики населення Головного управління статистики у Донецькій області, секретар комісії

Члени комісії:

БЕЗБОРОДОВА
Вікторія Петрівна

завідувач юридичного сектору Головного фінансового управління облдержадміністрації

БУХАЛО
Віталій Миколайович

перший заступник начальника Головного управління Держкомзему у Донецькій області, голова комісії з проведення реорганізації (за згодою)

БУЧОК
Володимир Степанович

заступник начальника управління профілактики правопорушень Головного управління Міністерства внутрішніх справ України в Донецькій області (за згодою)

ВЛАДЗИМІРСЬКИЙ
В'ячеслав Володимирович

начальник відділу учбових закладів, кадрів та мобілізаційної роботи головного управління охорони здоров'я облдержадміністрації

ГОРДЄЄВ
Віталій Володимирович

заступник начальника Донецького прикордонного загону по роботі з особовим складом (за згодою)

ГУСЕВА
Лариса Валентинівна

заступник начальника Головного управління житлово-комунального господарства облдержадміністрації

ДЖАГАРЯН
Юлія Анатоліївна

заступник начальника управління - начальник відділу економічного аналізу та організаційної роботи управління економічного аналізу та кадрово-правової роботи головного управління промисловості та розвитку інфраструктури облдержадміністрації

КОЛЕСНИК
Валентин Петрович

заступник військового комісара з виховної роботи Донецького обласного військового комісаріату (за згодою)

КУЗЬМЕНКО
Ігор Анатолійович

заступник начальника управління у справах сім'ї та молоді облдержадміністрації

МАКАРЕНКО
Олена Петрівна

заступник начальника управління освіти і науки облдержадміністрації

МАЛЮТИНА
Олена Володимирівна

заступник начальника управління інформаційної політики та з питань преси облдержадміністрації

МАРТИНЕНКО
Любов Іванівна

заступник начальника служби у справах дітей облдержадміністрації

МАРТИНОВА
Надія Петрівна

в. о. начальника відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного управління юстиції у Донецькій області (за згодою)

МЕДВЕДЄВ
Володимир Анатолійович

заступник начальника управління містобудування та архітектури облдержадміністрації

МИЦИК
Володимир Петрович

заступник начальника управління з питань фізичної культури та спорту облдержадміністрації

МІШИНА
Лариса Олександрівна

перший заступник начальника Головного управління статистики у Донецькій області (за згодою)

МОХНЕНКО
Андрій Борисович

начальник управління цивільного захисту Головного управління Міністерства надзвичайних ситуацій України в Донецькій області (за згодою)

ПАНТЕЛЄЄВ
Олександр Миколайович

начальник відділу мобілізаційної та оборонної роботи Головного управління з питань надзвичайних ситуацій, мобілізаційної та оборонної роботи облдержадміністрації

ПЕРЕВЕРЗЄВ
Валерій Михайлович

перший заступник начальника Головного управління економіки облдержадміністрації

ПОГРІБНЯК
Микола Петрович

перший заступник генерального директора Донецької обласної державної телерадіокомпанії (за згодою)

СКРЕБОВ
Ігор Володимирович

заступник начальника управління - начальник відділу паспортної роботи та реєстрації фізичних осіб Головного управління Державної міграційної служби у Донецькій області (за згодою)

ТАРАНОВА
Ірина Олегівна

заступник начальник управління культури і туризму облдержадміністрації

ТИМОШЕНКО
Наталя Іванівна

завідувач сектору по контролю за виконанням судових рішень Управління державної пенітенціарної служби України у Донецькій області (за згодою)

ЧЕРНИШ
Артем Віталійович

заступник начальника Головного управління праці та соціального захисту населення облдержадміністрації

ШМЕЛЬОВА
Світлана Василівна

завідувач сектору кадрово-правової роботи та діловодства Головного управління взаємодії з громадськістю та у справах національностей і релігій облдержадміністрації

 

Заступник голови - керівник
апарату облдержадміністрації

В. В. Фомін

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Розпорядження Донецької обласної державної адміністрації
13.12.2011 N 702

ПОЛОЖЕННЯ
про обласну комісію з питань сприяння проведенню Всеукраїнського перепису населення

1. Обласна комісія з питань сприяння проведенню Всеукраїнського перепису населення (далі - Комісія) є тимчасовим консультативно-дорадчим органом, який утворюється головою облдержадміністрації.

2. Комісія у своїй діяльності керується Конституцією, законами України, актами Президента України та Кабінету Міністрів України, розпорядженнями голови облдержадміністрації та цим Положенням.

3. Основними завданнями Комісії є:

3.1. Сприяння забезпеченню координації дій місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій, пов'язаних з підготовкою і проведенням Всеукраїнського перепису населення (далі - Перепис).

3.2. Підготовка пропозицій щодо визначення шляхів, механізмів та способів вирішення питань матеріально-технічного, фінансового та організаційного забезпечення підготовки і проведення Перепису.

4. Комісія відповідно до покладених на неї завдань:

4.1. Проводить аналіз стану роботи з підготовки і проведення Перепису, що виконується місцевими органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування, підприємствами, установами та організаціями, які залучаються до зазначеної роботи.

4.2. Бере участь у розробленні проектів нормативних актів з питань матеріально-технічного, фінансового та організаційного забезпечення Перепису.

4.3. Подає Міжвідомчій комісії з питань сприяння проведенню Всеукраїнського перепису населення рекомендації та пропозиції щодо проведення Перепису, розроблені за результатами своєї роботи.

5. Комісія має право:

5.1. Отримувати в установленому порядку від місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій інформацію, необхідну для виконання покладених на неї завдань.

5.2. Залучати до участі у своїй роботі представників місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій, об'єднань громадян (за погодженням з їх керівниками).

5.3. Утворювати в разі потреби для виконання покладених на неї завдань тимчасові робочі групи із залученням відповідних фахівців.

5.4. Організовувати проведення конференцій, семінарів, нарад та інших заходів з питань підготовки і проведення Перепису.

6. Комісія під час виконання покладених на неї завдань взаємодіє з місцевими органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування, підприємствами, установами та організаціями.

7. Головою Комісії є заступник голови - керівник апарату облдержадміністрації. Персональний склад Комісії затверджується головою облдержадміністрації.

8. Формою роботи Комісії є засідання, що проводяться за рішенням її голови.

8.1. Засідання Комісії веде її голова, а в разі його відсутності - заступник голови.

8.2. Підготовку матеріалів для розгляду на засіданнях Комісії забезпечує секретар.

8.3. Засідання Комісії вважається правоможним, якщо на ньому присутні більш як половина її членів.

9. На своїх засіданнях Комісія розробляє пропозиції та рекомендації з питань, що належать до її компетенції.

9.1. Пропозиції та рекомендації вважаються схваленими, якщо за них проголосували більш як половина присутніх на засіданні членів Комісії.

9.2. У разі рівного розподілу голосів вирішальним є голос головуючого на засіданні.

9.3. Пропозиції фіксуються у протоколі засідання, який підписується головуючим на засіданні та секретарем і надсилається усім членам Комісії та облдержадміністрації.

9.4. Член Комісії, який не підтримує пропозиції (рекомендації), може викласти у письмовій формі свою окрему думку, що додається до протоколу засідання.

10. Організаційне, матеріально-технічне та інформаційне забезпечення діяльності Комісії здійснює Головне управління статистики у Донецькій області.

 

Заступник голови - керівник
апарату облдержадміністрації

В. В. Фомін

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали