ЧОПСЬКА МИТНИЦЯ

НАКАЗ

від 17.02.2012 р. N 204

Про організацію підготовки подання щодо застосування (скасування) спеціальних санкцій до суб'єктів зовнішньоекономічної діяльності

З метою профілактики та запобігання порушенням законодавства України, зокрема митного, суб'єктами зовнішньоекономічної діяльності, забезпечення повноти сплати до бюджету України необхідних платежів та на виконання вимог статті 37 Закону України "Про зовнішньоекономічну діяльність" від 16 квітня 1991 року N 959-XII, спільного наказу Державної митної служби України, Міністерства економіки та з питань європейської інтеграції України "Про затвердження Порядку взаємодії Державної митної служби України та Міністерства економіки та з питань європейської інтеграції України з питань застосування спеціальних санкцій" від 26 грудня 2003 року N 914/380, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 19 січня 2004 р. за N 79/8678, та у відповідності до листів Держмитслужби України від 29.12.2007 N 11/3-35/13287-ЕП та від 21.12.2009 N 11/9-10.35/12359-ЕП наказую:

1. Запровадити з 20.02.2012 наступний порядок підготовки та направлення матеріалів подань у Держмитслужбу України щодо застосування спеціальних санкцій до суб'єктів зовнішньоекономічної діяльності та іноземних суб'єктів господарської діяльності, які допустили порушення митного законодавства України.

2. Відділу митного аудиту, у відповідності до встановлених Держмитслужбою вимог готувати подання з пропозиціями для розгляду та погодження з Державною митною службою України і надсилати їх до Департаменту митних інформаційних технологій та статистики.

3. Матеріали для подання щодо застосування спеціальних санкцій, встановлених статтею 37 Закону України "Про зовнішньоекономічну діяльність", структурним підрозділам митниці невідкладно надавати у відділ митного аудиту в наступному порядку:

3.1. Службою боротьби з контрабандою та порушенням митних правил, вчинених суб'єктами ЗЕД:

- у разі виявлення порушень митного законодавства України, а саме за статтями 330, 331, 333, 334, 337, 338, 340, 342, 348, 349, 351 - 355 Митного кодексу України.

3.2. Митними постами "Ужгород-вантажний", "Виноградів", "Мукачево", "Тячів", - у випадках виявлення порушень під час митного контролю та митного оформлення, відповідно до покладених на них завдань та функцій.

3.3. Відділом організації митного контролю - у разі встановлення факту незабезпечення перевізниками, які здійснюють перевезення вантажів між митницями, доставки вантажів до митниць призначення.

3.4. Відділом митних платежів - у випадках виявлення фактів порушень митного законодавства з питань, що належать до компетенції відділу, а також у разі несплати платником податків грошового зобов'язання протягом десяти робочих днів від дня отримання податкового повідомлення-рішення, складеного на підставі акта перевірки.

4. При підготовці підрозділами, переліченими у підпунктах 3.1 - 3.4, подання щодо застосування до суб'єктів зовнішньоекономічної діяльності та іноземних суб'єктів господарської діяльності спеціальних санкцій, обов'язково вказувати вид спеціальної санкції, яку пропонується застосувати, та додавати всі необхідні матеріали, які підтверджують факт порушення суб'єктом зовнішньоекономічної діяльності митного законодавства.

5. Відділу митного аудиту та структурному підрозділу - ініціатору подання матеріалів, відслідковувати факти усунення суб'єктом ЗЕД, щодо якого було застосовано спеціальну санкцію, допущених порушень законодавства України або вжиття практичних заходів, що гарантують виконання Закону України "Про зовнішньоекономічну діяльність", про що щомісячно, до 3 числа місяця, наступного за звітним, інформувати відділ митних інформаційних технологій службовою запискою.

6. Відділу правового забезпечення службовою запискою інформувати відділ митного аудиту про факти оскарження платниками податків актів про результати перевірок та (або) податкових повідомлень-рішень, винесених митницею, а також про результати судових розглядів зазначених спорів.

7. Відділу митних інформаційних технологій, у встановленому Держмитслужбою порядку, до 5 числа місяця, наступного за звітним, надсилати інформацію до Департаменту митних інформаційних технологій та статистики.

8. Наказ Чопської митниці від 17.01.2011 N 51 "Про підготовку щодо застосування (скасування) спеціальних санкцій до суб'єктів зовнішньоекономічної діяльності" вважати таким, що втратив чинність.

9. Контроль за виконанням наказу покласти на заступників начальника митниці відповідно до розподілу обов'язків.

 

Начальник митниці

О. І. Похилько

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали