ГЕНЕРАЛЬНА ПРОКУРАТУРА УКРАЇНИ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 24.06.2011 р. N 84

Про організацію прийняття повідомлень на "телефон довіри" в органах прокуратури України

З метою своєчасного отримання та оперативного реагування на факти корупції в органах прокуратури, керуючись статтею 15 Закону України "Про прокуратуру", зобов'язую:

1. Заступника Генерального прокурора України Ударцова Ю. В. забезпечити установлення у службових приміщеннях управління внутрішньої безпеки Генеральної прокуратури України та підрозділів роботи з кадрами прокуратур обласного рівня "телефонів довіри" для повідомлення та оперативного реагування на отриману інформацію про факти корупції в органах прокуратури з виділенням для цієї мети окремих номерів мережі зв'язку загального користування.

2. Організацію приймання повідомлень на "телефони довіри" покласти на начальника управління внутрішньої безпеки Генеральної прокуратури України та прокурорів обласного рівня. З цією метою зазначеним керівникам:

2.1. Забезпечити інформування через засоби масової інформації та офіційні інтернет-сайти Генеральної прокуратури України і прокуратур обласного рівня жителів усіх регіонів держави про номери "телефонів довіри" та порядок їх роботи.

2.2. Визначити осіб, безпосередньо відповідальних за прийняття повідомлень на "телефон довіри".

2.3. Організувати приймання повідомлень на "телефони довіри" у робочі дні з 9 до 18 години.

2.4. Обліковувати отримані повідомлення у спеціальному журналі за формою згідно з додатком 1.

2.5. При надходженні на "телефон довіри" повідомлень про злочини реєструвати їх у встановленому порядку.

3. Зведену інформацію стосовно змісту повідомлень не пізніше 10 години наступного робочого дня начальникам управління внутрішньої безпеки Генеральної прокуратури України та кадрових підрозділів прокуратур областей доповідати відповідно Генеральному прокурору України та прокурорам обласного рівня.

3.1. У разі надходження повідомлень, які вимагають невідкладного прокурорського реагування (зокрема про зловживання з боку працівників прокуратури, а також про порушення ними закону, які можуть завдати істотної шкоди інтересам громадян та державі, якщо не будуть негайно усунуті), їх зміст доповідати керівникам прокуратур невідкладно.

4. Рішення щодо порядку розгляду повідомлень, отриманих на "телефони довіри", приймати першим керівникам прокуратур.

Контроль за виконанням розпорядження покласти на начальника управління внутрішньої безпеки Генеральної прокуратури України, прокурорів Автономної Республіки Крим, областей, міст Києва і Севастополя, військових прокурорів регіонів та Військово-Морських Сил України.

З розпорядженням ознайомити заступників Генерального прокурора України, керівників самостійних структурних підрозділів Генеральної прокуратури України, ректора Національної академії прокуратури України, надіслати прокурорам Автономної Республіки Крим, областей, міст Києва і Севастополя, військовим прокурорам регіонів та Військово-Морських Сил України, міським, районним, міжрайонним та прирівняним до них прокурорам.

Додаток: форма журналу обліку на 1 аркуші.

 

Генеральний прокурор України
державний радник юстиції України

В. Пшонка

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали