ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 13.09.2011 р. N 482

Про організацію проведення дозиметричної паспортизації населених пунктів у 2011 році

Відповідно до Указу Президента України від 11 жовтня 2010 року N 937/2010 "Про заходи, пов'язані з 25-ми роковинами Чорнобильської катастрофи" в частині перегляду меж зон радіоактивного забруднення, постанови Кабінету Міністрів України від 23 лютого 2011 року N 143 "Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів, пов'язаних з ліквідацією наслідків Чорнобильської катастрофи" (Постанова N 143), Методичних рекомендацій щодо проведення робіт з дозиметричної паспортизації населених пунктів України, які згідно із законодавством віднесено до зон радіоактивного забруднення, затверджених наказом МНС України від 27 липня 2011 року N 764 (далі - Методичні рекомендації):

1. Головному управлінню з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи облдерж-адміністрації (Вовченко С. Д.) разом з управлінням охорони здоров'я та курортів облдержадміністрації (Діденко Л. О.) провести у 2011 році дозиметричну паспортизацію населених пунктів Гайсинського, Немирівського, Тиврівського, Томашпільського, Тростянецького, Тульчинського, Чечельницького, Шаргородського районів та м. Ладижина, віднесених до зони посиленого радіоекологічного контролю.

2. Управлінню охорони здоров'я та курортів облдержадміністрації (Діденко Л. О.) забезпечити повірку та ремонт приладів радіаційного контролю, проведення вимірювання активності радіонуклідів в організмі мешканців населених пунктів на пересувному обладнанні за допомогою лічильника випромінення людини (далі - ЛВЛ) згідно з затвердженим графіком.

3. Головам Гайсинської, Немирівської, Тиврівської, Томашпільської, Тростянецької, Тульчинської, Чечельницької, Шаргородської райдержадміністрацій, Ладижинському міському голові:

3.1. Створити комісії з організації проведення дозиметричної паспортизації населених пунктів, віднесених до зони посиленого радіоекологічного контролю.

3.2. Відкрити рахунки та забезпечити виплату грошової компенсації мешканцям за продукти харчування місцевого виробництва (молоко, картопля) відповідно до Методичних рекомендацій.

3.3. Забезпечити доставку мешканців населених пунктів до місця розташування пересувної лабораторії з ЛВЛ згідно з затвердженим графіком та вікової структури.

3.4. Надати Головному управлінню з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи облдержадміністрації зведені акти за кількістю обстежених мешканців населених пунктів з дотриманням вікової структури.

4. Управлінню охорони здоров'я та курортів облдержадміністрації (Діденко Л. О.) узагальнити та забезпечити передачу результатів вимірювань, які отримано під час дозиметричної паспортизації, до Центральної геофізичної обсерваторії МНС України та до Наукового центру радіаційної медицини Академії медичних наук України на паперових та електронних носіях відповідно до Методичних рекомендацій.

5. Головному управлінню з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи облдерж-адміністрації (Вовченко С. Д.), як розпоряднику коштів другого рівня:

5.1. Включити в мережу розпорядників бюджетних коштів нижчого рівня за КПКВ 3202070 "Радіологічний захист населення та екологічне оздоровлення території, що зазнала радіоактивного забруднення" виконавців робіт з дозиметричної паспортизації.

5.2. Забезпечити укладання договорів з виконавцями робіт та розподіл коштів для проведення відповідних робіт.

5.3. Надавати щомісячно до 15 числа кожного місяця МНС України звіт про результати проведення дозиметричної паспортизації у 2011 році.

6. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації Аксельрода Р. Б.

 

Голова обласної
державної адміністрації

М. Джига

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали