ДОНЕЦЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 25.03.2011 р. N 157

Про організацію проведення першого та другого етапів Всеукраїнської спартакіади серед збірних команд державних службовців

Розпорядження знято з контролю як виконане(згідно з розпорядженням Донецької обласної державної адміністрації від 28 грудня 2011 року N 740) (Розпорядження N 740)

Відповідно до Положення щодо проведення Всеукраїнської спартакіади серед збірних команд державних службовців Автономної Республіки Крим, областей, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій, затвердженого спільним наказом Головного управління державної служби України та Міністерства України у справах сім'ї, молоді та спорту від 28.09.2007 N 258/3470, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 11.10.2007 за N 1160/14427 (із змінами), керуючись статтею 39 Закону України "Про місцеві державні адміністрації":

1. Провести у березні - липні 2011 року перший та другий етапи Всеукраїнської спартакіади серед збірних команд державних службовців.

2. Створити організаційний комітет з питань підготовки та проведення другого етапу Всеукраїнської спартакіади серед збірних команд державних службовців у Донецькій області (далі - Оргкомітет) та затвердити його персональний склад (додається).

3. Затвердити Положення про проведення першого та другого етапів Всеукраїнської спартакіади серед збірних команд державних службовців у Донецькій області (додається).

4. Головам райдержадміністрацій:

4.1. Створити організаційні комітети з проведення першого етапу Всеукраїнської спартакіади (районної спартакіади) на відповідних територіях та затвердити Положення про проведення першого етапу Всеукраїнської спартакіади серед державних службовців відповідного району.

4.2. Провести у березні - квітні 2011 року перший етап Всеукраїнської спартакіади серед державних службовців за програмою змагань з видів спорту, визначених Положенням про проведення першого етапу Всеукраїнської спартакіади серед державних службовців, про що поінформувати управління з питань фізичної культури та спорту облдержадміністрації, та забезпечити участь збірних команд у другому етапі Всеукраїнської спартакіади.

5. Керівникам структурних підрозділів облдержадміністрації забезпечити участь працівників у Всеукраїнській спартакіаді державних службовців.

6. Рекомендувати керівникам територіальних органів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади направити працівників для участі у першому, другому етапах та фінальних змаганнях Всеукраїнської спартакіади державних службовців Автономної Республіки Крим, областей, Київської та Севастопольської місцевих державних адміністрацій.

7. Управлінню з питань фізичної культури та спорту облдержадміністрації (Кірбаба) разом з Управлінням державної служби Головного управління державної служби України в Донецькій області (Єгорченкова), Донецькою обласною організацією профспілки працівників державних установ України (Нікульський), обласною організацією фізкультурно-спортивного товариства "Колос" (Кашеваров) забезпечити організацію та проведення другого етапу Всеукраїнської спартакіади та участь збірної команди області у фінальних змаганнях Всеукраїнської спартакіади серед збірних команд державних службовців Автономної Республіки Крим, областей, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій.

8. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови - керівника апарату облдержадміністрації Адамова Б. І.

 

Голова облдержадміністрації

А. М. Близнюк

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Розпорядження Донецької обласної державної адміністрації
25.03.2011 N 157

Склад
організаційного комітету з питань підготовки та проведення другого етапу Всеукраїнської спартакіади серед збірних команд державних службовців у Донецькій області

Адамов
Борис Ісаєвич

заступник голови - керівник апарату облдержадміністрації, співголова оргкомітету

Єгорченкова
Олена Юріївна

начальник Управління державної служби Головного управління державної служби України в Донецькій області, співголова оргкомітету

Кірбаба
Віктор Іванович

начальник управління з питань фізичної культури та спорту облдержадміністрації, заступник голови оргкомітету

Кашеваров
Вадим Володимирович

голова Донецької обласної організації фізкультурно-спортивного товариства "Колос", секретар оргкомітету (за згодою)

Члени оргкомітету:

Близнюк
Сергій Анатолійович

президент федерації шахів Донецької області (за згодою)

Васильченко
В'ячеслав Леонідович

директор КДЮСШ N 2 управління освіти Донецької міської ради (за згодою)

Гайворонський
Іван Григорович

перший віце-президент федерації футболу Донецької області (за згодою)

Діденко
Максим Вадимович

головний лікар обласного лікарсько-фізкультурного диспансеру (за згодою)

Зелинська
Наталя Євгенівна

начальник відділу кадрової роботи облдержадміністрації

Мизніков
Микола Васильович

директор палацу спорту "Спарта" (за згодою)

Мицик
Володимир Петрович

заступник начальника управління з питань фізичної культури та спорту облдержадміністрації

Нікульський
Валерій Іванович

голова Донецької обласної організації профспілки працівників державних установ України (за згодою)

Петришин
Віктор Дмитрович

голова спортивного клубу "Норд" (за згодою)

Рибалка
Ігор Володимирович

директор Донецького обласного центру фізкультурно-оздоровчої роботи (за згодою)

Ровний
Валерій Григорович

голова обласного комітету профспілок працівників аграрно-промислового комплексу (за згодою)

Соколов
Микола Михайлович

голова виконавчого комітету громадської організації "Донецька обласна федерація з настільного тенісу" (за згодою)

Татаринцева
Марина Анатоліївна

заступник керівника апарату облдержадміністрації

Шаповал
Микола Іванович

президент федерації шашок Донецької області (за згодою)

 

Заступник голови - керівник
апарату облдержадміністрації

Б. І. Адамов

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Розпорядження Донецької обласної державної адміністрації
25.03.2011 N 157

ПОЛОЖЕННЯ
про проведення першого та другого етапів Всеукраїнської спартакіади серед збірних команд державних службовців у Донецькій області

I. ЦІЛІ І ЗАВДАННЯ

Перший та другий етапи Всеукраїнської спартакіади серед збірних команд державних службовців у Донецькій області (далі - Спартакіада) проводиться з метою:

- масового залучення державних службовців до регулярних занять фізичною культурою і спортом в секціях, групах оздоровчої спрямованості, командах і клубах за інтересами;

- подальшої пропаганди здорового способу життя;

- виявлення найсильніших спортсменів для комплектування збірної команди області для участі у фінальних змаганнях (третій етап) Всеукраїнської спартакіади серед збірних команд державних службовців Автономної Республіки Крим, областей, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій.

II. ТЕРМІН І МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ

Змагання проводяться у два етапи протягом березня - липня 2011 року:

- перший етап - районні Спартакіади (березень - квітень);

- другий етап - обласна Спартакіада (квітень - липень).

Про проведення змагань з окремих видів спорту повідомляється офіційним листом управління з питань фізичної культури і спорту облдержадміністрації.

III. ОРГАНІЗАЦІЯ ТА КЕРІВНИЦТВО ПРОВЕДЕННЯМ ЗМАГАНЬ

1. Загальне керівництво з підготовки та проведення змагань здійснюють організаційні комітети. На першому етапі - під керівництвом районних державних адміністрацій, на другому - обласної державної адміністрації.

З метою якісної підготовки, організації та проведення другого етапу Спартакіади створюється мандатна комісія, персональний склад якої затверджується на засіданні організаційного комітету з проведення другого етапу Спартакіади.

Мандатна комісія перевіряє відповідність персонального складу збірних команд попередньо наданим поіменним заявкам; відхиляє заявки, які не відповідають встановленій формі або неправильно оформлені; розглядає скарги, подані представниками збірних команд щодо порушення умов участі у Спартакіаді; у разі виявлення зазначених порушень приймає відповідне рішення щодо дискваліфікації команди або учасника та анулює результати їх виступів.

2. Проведення змагань Спартакіади здійснюють:

- на першому етапі - структурні підрозділи з фізичної культури і спорту райдержадміністрацій спільно з районними комітетами профспілки працівників державних установ України та районні ради Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства "Колос";

- на другому етапі - управління з питань фізичної культури та спорту облдержадміністрації, Управління державної служби Головдержслужби України в Донецькій області, Донецька обласна організація профспілки працівників державних установ, Донецька обласна організація Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства "Колос".

Безпосереднє керівництво здійснює головна суддівська колегія, створена управлінням з питань фізичної культури та спорту Донецької облдержадміністрації

IV. УЧАСНИКИ СПАРТАКІАДИ ТА УМОВИ ЇЇ ПРОВЕДЕННЯ

1. Змагання Спартакіади проводяться з таких видів спорту: футзалу, волейболу, тенісу настільного, шашок, шахів у відповідності з діючими правилами змагань, затвердженими федераціями з видів спорту. Додатковий вид спорту: дартс.

2. В змаганнях беруть участь державні службовці місцевих органів виконавчої влади та територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади (управлінь та відділів Державного казначейства, управлінь Пенсійного фонду України, управлінь та відділів Держкомзему, управлінь ветеринарної медицини, управлінь юстиції, контрольно-ревізійних управлінь та відділів, управлінь статистики та інших).

3. Змагання першого етапу проходять у відповідності з положенням, яке затверджується головою райдержадміністрації.

4. У змаганнях беруть участь команди, сформовані з державних службовців місцевих органів виконавчої влади та територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, допущених до змагань за станом здоров'я. Всі учасники повинні пройти медичне обстеження і мати дозвіл лікарського фізкультурного диспансеру або поліклініки на участь у змаганнях.

На другому етапі команда повинна бути в єдиній спортивній формі та з прапором району.

5. Персональну відповідальність за стан здоров'я учасників під час змагань, крім випадків травмування під час змагань, несуть лікарі за місцем проживання учасників, які надали висновок на заняття фізичною культурою та спортом.

V. ПРОГРАМА ЗМАГАНЬ З ВИДІВ СПОРТУ

Футзал

Змагання командні. Склад команди - 10 осіб (чоловіки, у полі 5 гравців, у т. ч. воротар) і 1 тренер - представник команди. Час гри - 2 тайми по 15 хвилин.

Змагання проводяться за офіційними правилами з футзалу, з нарахуванням фолів.

Команди розподіляються на чотири групи. У групах ігри проходять за коловою системою в одне коло. Переможець визначається за найбільшою кількістю набраних очок (перемога - 3, нічия - 1, поразка - 0).

Критерії визначення місць у разі однакової кількості очок у двох чи більше команд:

а) найбільша кількість перемог у всіх зустрічах;

б) краща різниця забитих та пропущених м'ячів у всіх іграх;

в) найбільша кількість забитих м'ячів у всіх іграх;

г) кращий результат в іграх між собою.

До фіналу виходять по одній команді з кожної групи.

Волейбол

Змагання командні. Склад команди - 9 осіб (незалежно від статі) та 1 тренер-представник команди.

Команди розподіляються на чотири групи. В групах ігри проводяться за коловою системою з трьох партій. До фінальної частини виходять по одній команді з кожної групи. У фіналі команди грають за коловою системою.

Змагання проводяться за офіційними правилами з волейболу.

Теніс настільний

Змагання особисто-командні в одиночних розрядах. Склад команди - 2 особи (1 чоловік, 1 жінка). Система проведення змагань визначається суддівською колегією залежно від кількості заявлених команд. Особисті змагання серед чоловіків та жінок проводяться окремо. Змагання проводяться згідно з діючими правилами змагань.

Шахи

Змагання особисто-командні, проводяться окремо серед чоловіків та жінок. Склад команди - 2 особи (1 чоловік та 1 жінка). Система проведення змагань визначається суддівською колегією залежно від кількості заявлених учасників. Змагання проводяться згідно з діючими правилами змагань.

Шашки

Змагання особисто-командні, проводяться окремо серед чоловіків та жінок. Склад команди - 2 особи (1 чоловік та 1 жінка). Система проведення змагань визначається суддівською колегією залежно від кількості заявлених учасників. Змагання проводяться згідно з діючими правилами змагань.

Дартс (проводиться на другому етапі Всеукраїнської спартакіади серед збірних команд державних службовців, до загальнокомандного заліку не входить)

Склад команди - 1 особа незалежно від статі (голова або заступник голови райдержадміністрації). Змагання проводяться за спрощеними правилами.

VI. ПОРЯДОК І ТЕРМІН ПОДАННЯ ЗАЯВОК

1. Для участі у Спартакіаді до Організаційних комітетів відповідних етапів подаються:

1.1. Попередні заявки на участь у Спартакіаді із вказаною кількістю учасників та видів спорту за підписом керівників місцевих органів виконавчої влади та територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади (додаток 1).

1.2. Поіменні заявки, підписані керівником або заступником керівника місцевого органу виконавчої влади чи територіального підрозділу центрального органу виконавчої влади та лікарем на всіх учасників (додаток 2).

2. Технічна заявка на кожний вид спорту подається до мандатної комісії кожного етапу змагання представником команди в день приїзду (додаток 3).

3. Представник команди у день приїзду на змагання подає до мандатної комісії на кожного учасника змагань паспорт та посвідчення з місця роботи.

VII. ФІНАНСОВЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЗМАГАНЬ

Всі витрати щодо підготовки і проведення змагань Спартакіади на першому етапі здійснюються за рахунок коштів структурних підрозділів з фізичної культури та спорту райдержадміністрацій та з інших джерел фінансування, у тому числі залучення позабюджетних коштів.

Витрати на проведення другого етапу несуть:

Зональні змагання:

- Донецька обласна організація Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства "Колос": харчування суддів;

- організації, які відряджають: проїзд, харчування, розташування спортсменів та тренерів.

Фінальні змагання:

- управління з питань фізичної культури та спорту облдержадміністрації: харчування та розташування суддів, нагородження медалями, грамотами, кубками в особистому заліку, грамотами та кубками у загальнокомандному заліку, придбання медикаментів, канцтоварів, транспортні витрати, поштово-поліграфічні витрати, заправка картриджа тощо;

- Донецька обласна організація профспілки працівників державних установ: нагородження кубками та грамотами у командному заліку з усіх видів спорту Спартакіади;

- організації, які відряджають: проїзд, харчування, розташування спортсменів та тренерів.

VIII. ВИЗНАЧЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ І НАГОРОДЖЕННЯ

1. Переможці першого етапу змагань визначаються відповідно до положень, затверджених головою райдержадміністрації.

2. На другому етапі переможці у загальнокомандному заліку визначаються за найменшою сумою зайнятих місць з 5-ти видів спорту (крім дартсу).

Команди, які посіли 1,2,3 місця у змаганнях з окремих видів спорту, нагороджуються кубками та грамотами Донецькою обласною організацією профспілки працівників державних установ.

Команди, які займуть 1,2,3 місця у загальному заліку, нагороджуються кубками та грамотами управлінням з питань фізичної культури та спорту Донецької облдержадміністрації.

Спортсмени, які зайняли 1,2,3 місця у загальному заліку і в окремих видах спорту, нагороджуються грамотами, медалями управлінням з питань фізичної культури та спорту Донецької облдержадміністрації.

IX. ПРОТЕСТИ

Протести щодо складу команд подаються письмово до мандатної комісії та розглядаються негайно. Протести на роботу арбітрів - не приймаються.

X. ПОРЯДОК ПІДГОТОВКИ СПОРТИВНИХ СПОРУД ТА БЕЗПЕКА

Порядок підготовки спортивних споруд та забезпечення безпеки при проведенні Спартакіади визначається постановою Кабінету Міністрів України від 18.12.98 N 2025 "Про порядок підготовки спортивних споруд та інших спеціально відведених місць для проведення масових спортивних та культурно-видовищних заходів".

 

Заступник голови - керівник
апарату облдержадміністрації

Б. І. Адамов

 

Додаток 1
до Положення про проведення першого та другого етапів Всеукраїнської спартакіади серед збірних команд державних службовців у Донецькій області

ПОПЕРЕДНЯ ЗАЯВКА
на участь у Спартакіаді серед збірних команд державних службовців Донецької області

_
(назва збірної команди)

N
п/п

Вид спорту

Кількість учасників

Судді:

Кількість тренерів, представників

усього

у тому числі

кількість

вид спорту

чоловіків

жінок

1

Волейбол

 

 

 

 

 

 

2

Теніс настільний

 

 

 

 

 

 

3

Футзал

 

 

 

 

 

 

4

Шашки

 

 

 

 

 

 

5

Шахи

 

 

 

 

 

 

6

Дартс

 

 

 

 

 

 

Усього

 

 

 

 

 

 

Керівник

 

М. П.

___
(підпис)

(прізвище, ініціали)

 

Додаток 2
до Положення про проведення першого та другого етапів Всеукраїнської спартакіади серед збірних команд державних службовців у Донецькій області

_________
(бланк організації)

ПОІМЕННА ЗАЯВКА

Збірна команда

N
п/п

Прізвище, ім'я, по батькові

Рік народження

Розряд

Вид спорту

Посада

1

 

 

 

 

 

2

 

 

 

 

 

3
і т. д.

 

 

 

 

 

Керівник місцевої державної адміністрації

М. П.

_
(прізвище, ім'я, по батькові)

Представник команди

М. П.

_
(прізвище, ім'я, по батькові)

Лікар

М. П.

_
(прізвище, ім'я, по батькові)

 

Додаток 3
до Положення про проведення першого та другого етапів Всеукраїнської спартакіади серед збірних команд державних службовців у Донецькій області

ТЕХНІЧНА ЗАЯВКА

Команда ___
Тренер команди _______

N п/п

Прізвище, ім'я, по батькові

Вид спорту

1

 

 

2

 

 

3

 

 

4

 

 

5

 

 

6

 

 

7

 

 

Представник команди

________
(прізвище, ім'я, по батькові)

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали