ВОЛИНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 19.09.2011 р. N 379

Про організацію проведення робіт з дозиметричної паспортизації населених пунктів Волинської області у 2011 році

Відповідно до статей 2, 13, 31 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", на виконання Указу Президента України від 11 жовтня 2010 року N 937/2010 "Про заходи, пов'язані з 25-ми роковинами Чорнобильської катастрофи", постанови Кабінету Міністрів України від 23 лютого 2011 року N 143 "Про затвердження порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів, пов'язаних з ліквідацією наслідків Чорнобильської катастрофи" (Постанова N 143), відповідно до Методичних рекомендацій щодо проведення робіт з дозиметричної паспортизації населених пунктів України, які згідно із законодавством віднесено до зон радіоактивного забруднення, затверджених наказом Міністра надзвичайних ситуацій України від 27 липня 2011 року N 764 (далі - Методичні рекомендації), ураховуючи лист Державного агентства України з управління зоною відчуження від 11 липня 2011 року N 01-1031/04-1:

1. Управлінню з питань надзвичайних ситуацій облдержадміністрації (В. Ромко) спільно з визначеними виконавцями робіт провести у 2011 році дозиметричну паспортизацію населених пунктів Камінь-Каширського, Любешівського та Маневицького районів, віднесених до зони радіоактивного забруднення.

2. Управлінню з питань надзвичайних ситуацій облдержадміністрації - розпоряднику коштів другого рівня:

2.1. Включити до мережі радіаційного контролю, яка фінансується МНС України за бюджетним розділом 3202070 "Радіологічний захист населення та екологічне оздоровлення території, що зазнала радіоактивного забруднення", Камінь-Каширську, Любешівську, Маневицьку районні санітарно-епідеміологічні станції, обласну санітарно-епідеміологічну станцію.

2.2. Оплату робіт і послуг здійснювати на підставі платіжних доручень та підтверджувальних документів шляхом перерахування бюджетних коштів з реєстраційного рахунка на поточні рахунки виконавців робіт.

2.3. Надати визначеним виконавцям робіт з дозиметричної паспортизації населених пунктів зони радіоактивного забруднення області за КПКВ 3202070 "Радіологічний захист населення та екологічне оздоровлення території, що зазнала радіоактивного забруднення" перелік населених пунктів, обсяги відбору та аналізу проб, кількість осіб для вимірювання активності радіонуклідів в організмі людини.

2.4. Забезпечити розподіл коштів для проведення робіт з дозиметричної паспортизації, ремонту, повірки приладів радіологічного контролю.

2.5. Інформацію про використання коштів на проведення дозиметричної паспортизації населених пунктів області подавати Міністерству надзвичайних ситуацій України щомісяця до 10 числа, наступного за звітним періодом.

3. Камінь-Каширській, Любешівській, Маневицькій районним санітарно-епідеміологічним станціям, обласній санітарно-епідеміологічній станції:

3.1. Організувати та забезпечити виконання робіт з повірки та ремонту приладів радіологічного контролю, відбору проб продуктів харчування місцевого виробництва (молока і картоплі), їх аналізу на вміст радіоактивного цезію, стронцію та обстеження населення на вміст радіонуклідів в організмі людини.

3.2. Провести оплату населенню за відібрані для дослідження проби продуктів харчування місцевого виробництва (молока і картоплі) за розрахунком вартості проб відповідно до Методичних рекомендацій.

3.3. Надати до 5 відсотків проб, що аналізуються, для зовнішнього контролю науковому центру радіаційної медицини інституту радіаційного захисту (далі - НЦРМ ІРЗ) Академії медичних наук України.

3.4. Узагальнити та забезпечити надання результатів вимірювань, отриманих під час дозиметричної паспортизації, Центральній геофізичній обсерваторії Міністерства надзвичайних ситуацій України та для розрахунку паспортних доз - НЦРМ ІРЗ Академії медичних наук України на паперових та електронних носіях.

3.5. Щомісяця до 5 числа, наступного за звітним періодом, подавати звіт про результати проведення робіт з дозиметричної паспортизації населених пунктів управлінню з питань надзвичайних ситуацій облдержадміністрації.

4. Головному управлінню Державного казначейства України в області проводити зарахування відкритих асигнувань на рахунки установ, визначених у мережі радіаційного контролю, яка фінансується МНС України за бюджетним розділом 3202070, на підставі розподілів управління з питань надзвичайних ситуацій облдержадміністрації.

5. Контроль за цільовим та законним використанням коштів здійснює управління з питань надзвичайних ситуацій облдержадміністрації.

6. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови облдержадміністрації О. Башкаленка.

 

Голова обласної
державної адміністрації

Б. Клімчук

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали