ХЕРСОНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 24.06.2011 р. N 408

Про організацію проведення в м. Херсоні передсвяткових ярмарків

З метою організації проведення в м. Херсоні передсвяткових ярмарків сільськогосподарської продукції 20 серпня 2011 року з нагоди відзначення 20-ї річниці незалежності України, на виконання Указу Президента України від 1 листопада 2010 року N 990/2010 "Про відзначення 20-ї річниці незалежності України", керуючись статтею 6, пунктом 5 частини першої статті 13, пунктами 1, 9 частини першої статті 39, частиною першою статті 41 Закону України "Про місцеві державні адміністрації":

1. Утворити організаційний комітет з проведення в м. Херсоні передсвяткових ярмарків 20 серпня 2011 року з нагоди відзначення 20-ї річниці незалежності України в складі згідно з додатком 1.

2. Головним управлінням обласної державної адміністрації: агропромислового розвитку, економіки, управлінням обласної державної адміністрації: промисловості та розвитку інфраструктури, житлово-комунального господарства, у справах преси та інформації, охорони здоров'я, районним державним адміністраціям, Херсонському міськвиконкому, обласній спілці споживчих товариств, асоціації фермерів та приватних землевласників Херсонської області організувати проведення передсвяткових ярмарків 20 серпня 2011 року в м. Херсоні біля обласного Палацу молоді (Дніпровський район), на майданчику на розі вулиць Покришева і 49-ї Гвардійської Дивізії біля Південноукраїнського регіонального інституту післядипломної освіти педагогічних кадрів (мікрорайон Таврійський), на майданчику на розі вулиць Фонтанної та Ілліча (мікрорайон Шуменський), на майданчику на розі вулиць Шенгелія і Патона (мікрорайон "Корабел"), забезпечивши участь у них майстрів художньої самодіяльності, підприємств харчової і переробної промисловості та підприємств агропромислового комплексу області.

3. Головам районних державних адміністрацій, міським головам міст обласного значення:

3.1. Забезпечити участь у передсвяткових ярмарках підприємств агропромислового комплексу, харчової і переробної промисловості та торгівлю в обсязі не менше десяти автомобілів з району на майданчиках згідно із закріпленням (додаток 2).

3.2. Організувати святкове оформлення торговельних точок на ярмарках, забезпечити наявність у продавців дозвільних документів та вбрання у національному стилі, наявність цінників на продукцію.

3.3. Визначити відповідальних за організацію торгівлі біля обласного Палацу молоді (Дніпровський район), на майданчику на розі вулиць Покришева і 49-ї Гвардійської Дивізії біля Південноукраїнського регіонального інституту післядипломної освіти педагогічних кадрів (мікрорайон Таврійський), на майданчику на розі вулиць Фонтанної та Ілліча (мікрорайон Шуменський), на майданчику на розі вулиць Шенгелія і Патона (мікрорайон "Корабел").

4. Херсонському міському голові Сальдо В. В.:

4.1. Забезпечити участь у передсвяткових ярмарках підприємств агропромислового комплексу та харчової і переробної промисловості міста Херсона.

4.2. Організувати прибирання торговельних майданчиків після закінчення передсвяткових ярмарків.

4.3. Визначити відповідальних від міськвиконкому та районних у м. Херсоні рад за організацію торговельних точок на всіх майданчиках.

4.4. Забезпечити інформування мешканців міста Херсона про проведення передсвяткових ярмарків (оголошення у громадському транспорті та вивіски і розтяжки в місцях масового перебування населення).

5. Головному управлінню агропромислового розвитку обласної державної адміністрації здійснювати координацію завезення продукції сільгосптоваровиробниками області та підготувати схеми розміщення торговельних точок біля обласного Палацу молоді (Дніпровський район), на майданчику на розі вулиць Покришева і 49-ї Гвардійської Дивізії біля Південноукраїнського регіонального інституту післядипломної освіти педагогічних кадрів (мікрорайон Таврійський), на майданчику на розі вулиць Фонтанної та Ілліча (мікрорайон Шуменський), на майданчику на розі вулиць Шенгелія і Патона (мікрорайон "Корабел").

6. Головному управлінню економіки обласної державної адміністрації, Державній інспекції з контролю за цінами в області забезпечити моніторинг цін та якості продукції під час проведення ярмарків.

7. Управлінню у справах преси та інформації обласної державної адміністрації організувати висвітлення у засобах масової інформації ходу проведення ярмарків.

8. Управлінню культури і туризму обласної державної адміністрації розробити сценарії та організувати розважальну і концертну програми за участю майстрів мистецтв та аматорських колективів.

9. Відділу з питань паливно-енергетичного комплексу обласної державної адміністрації забезпечити електропостачанням місця торгівлі учасників ярмарків.

10. Управлінню МВС України в області під час проведення передсвяткових ярмарків забезпечити охорону громадського порядку.

11. Управлінню ДАІ УМВС України в області забезпечити безпеку дорожнього руху під час проведення передсвяткових ярмарків.

12. Управлінню МНС України в Херсонській області забезпечити пожежну безпеку під час проведення передсвяткових ярмарків.

13. Управлінню житлово-комунального господарства обласної державної адміністрації забезпечити наявність місць санітарно-гігієнічного користування (біотуалетів, контейнерів для сміття) на торговельних майданчиках.

14. Управлінню охорони здоров'я обласної державної адміністрації забезпечити медичний супровід під час проведення ярмарків.

15. Херсонській обласній спілці споживчих товариств забезпечити участь підпорядкованих підприємств у передсвяткових ярмарках.

16. Закріпити заступників голови обласної державної адміністрації за торговельними майданчиками м. Херсона згідно з додатком 3.

17. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови обласної державної адміністрації Гонтаря О. П.

 

Голова обласної
державної адміністрації

М. М. Костяк

 

Додаток 1
до розпорядження Херсонської обласної державної адміністрації
24.06.2011 N 408

СКЛАД
організаційного комітету з проведення в м. Херсоні передсвяткових ярмарків 20 серпня 2011 року з нагоди святкування 20-ї річниці незалежності України

Костяк
Микола Михайлович

- голова обласної державної адміністрації, голова оргкомітету

Гонтар
Олександр Петрович

- заступник голови обласної державної адміністрації, заступник голови оргкомітету

Носик
Анатолій Аврамович

- начальник Головного управління агропромислового розвитку обласної державної адміністрації, заступник голови оргкомітету

Члени оргкомітету:

Карпенко
Сергій Миколайович

- начальник управління ДАІ УМВС України в області

Коваленко
Володимир Іванович

- Новокаховський міський голова

Короленко
Віктор Миколайович

- начальник управління охорони здоров'я обласної державної адміністрації

Корольова
Ірина Володимирівна

- начальник управління культури і туризму обласної державної адміністрації

Кропивницький
Віталій Станіславович

- начальник управління МНС України в області

Кузьмін
Віталій Вікторович

- начальник управління житлово-комунального господарства обласної державної адміністрації

Літвін
Валерій Валерійович

- начальник управління Міністерства внутрішніх справ України в області

Негадов
Андрій Євгенович

- в. о. начальника Державної інспекції з контролю за цінами в Херсонській області

Реєбер
Юлія Гаррієвна

- начальник Головного управління економіки обласної державної адміністрації

Сальдо
Володимир Васильович

- Херсонський міський голова

Стряпачук
Василь Олексійович

- головний державний санітарний лікар Херсонської області

Халупенко
Микола Володимирович

- голова асоціації фермерів та приватних землевласників Херсонської області

Чорний
Іван Васильович

- начальник відділу з питань паливно-енергетичного комплексу обласної державної адміністрації

Шахунов
Валерій Борисович

- голова правління Херсонської обласної спілки споживчих товариств

Штепенко
Вадим Валентинович

- начальник управління у справах преси та інформації обласної державної адміністрації

Ярошевський
Володимир Іванович

- начальник управління промисловості та розвитку інфраструктури обласної державної адміністрації.

 

Перший заступник голови
обласної державної адміністрації -
керівник апарату

В. С. Білий

 

Додаток 2
до розпорядження Херсонської обласної державної адміністрації
24.06.2011 N 408

ЗАКРІПЛЕННЯ
районів за торговельними майданчиками м. Херсона

1. Майданчик на розі вулиць Фонтанної та Ілліча (Шуменський мікрорайон м. Херсона):

- Білозерський;

- Чаплинський;

- Новотроїцький;

- Горностаївський;

- Верхньорогачицький.

2. Майданчик біля обласного Палацу молоді (Дніпровський район м. Херсона):

- Нововоронцовський;

- Цюрупинський;

- Великоолександрівський;

- Генічеський.

3. Майданчик на розі вулиць Шенгелія та Патона (мікрорайон "Корабел" м. Херсона):

- Голопристанський;

- Каланчацький;

- Високопільський;

- Іванівський;

- Нижньосірогозький;

- облспоживспілка;

- асоціація фермерів та приватних землевласників Херсонської області.

4. Майданчик на розі вулиць Покришева і 49-ї Гвардійської Дивізії біля Південноукраїнського регіонального інституту післядипломної освіти педагогічних кадрів (мікрорайон Таврійський м. Херсона):

- Скадовський;

- Каховський;

- Великолепетиський;

- Бериславський;

- м. Нова Каховка.

 

Перший заступник голови
обласної державної адміністрації -
керівник апарату

В. С. Білий

 

Додаток 3
до розпорядження Херсонської обласної державної адміністрації
24.06.2011 N 408

ЗАКРІПЛЕННЯ
заступників голови обласної державної адміністрації за торговельними майданчиками міста Херсона

1. Майданчик на розі вулиць Фонтанної та Ілліча (Шуменський мікрорайон м. Херсона) - заступник голови обласної державної адміністрації Гонтар О. П.

2. Майданчик біля Палацу молоді та студентів (Дніпровський район м. Херсона) - заступник голови обласної державної адміністрації Хоменко А. С.

3. Майданчик на розі вулиць Шенгелія та Патона (мікрорайон "Корабел" м. Херсона) - заступник голови обласної державної адміністрації Яценко А. А.

4. Майданчик на розі вулиць Покришева і 49-ї Гвардійської Дивізії біля Південноукраїнського регіонального інституту післядипломної освіти педагогічних кадрів (Таврійський мікрорайон м. Херсона) - заступник голови обласної державної адміністрації Котенков В. М.

 

Перший заступник голови
обласної державної адміністрації -
керівник апарату

В. С. Білий

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали