ДОНЕЦЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 25.03.2011 р. N 156

Про організацію проведення Всеукраїнського місячника "Спорт для всіх - спільна турбота" в Донецькій області

З метою покращення умов для регулярних занять оздоровчою фізичною культурою і масовим спортом різних соціальних та вікових груп населення, активізації процесів будівництва, ремонту та облаштування простіших спортивних споруд, майданчиків за місцем проживання, в місцях масового відпочинку населення в Донецькій області, враховуючи наказ Міністерства України у справах сім'ї, молоді та спорту від 08.02.2011 N 381 "Про проведення Всеукраїнського місячника "Спорт для всіх - спільна турбота", керуючись статтею 22 Закону України "Про місцеві державні адміністрації":

1. Провести в Донецькій області з 1 по 30 квітня 2011 року Всеукраїнський місячник "Спорт для всіх - спільна турбота".

2. Створити регіональний організаційний комітет з координації роботи щодо підготовки та проведення на території області Всеукраїнського місячника "Спорт для всіх - спільна турбота" (далі Організаційний комітет) та затвердити його персональний склад, що додається.

3. Організаційному комітету сприяти виконанню Положення про проведення Всеукраїнського місячника "Спорт для всіх - спільна турбота", затвердженого наказом Міністерства України у справах сім'ї, молоді та спорту від 08.02.2011 N 381, та здійснювати контроль за ходом його виконання в містах та районах області.

4. Рекомендувати виконавчим органам міських рад та райдержадміністраціям:

4.1. Прийняти активну участь у проведенні з 1 по 30 квітня 2011 року Всеукраїнського місячника "Спорт для всіх - спільна турбота".

4.2. Підготувати майданчики та найпростіші спортивні споруди на відповідних територіях до весняно-літнього періоду 2011 року.

4.3. Залучити до участі у Всеукраїнському місячнику "Спорт для всіх - спільна турбота" підприємства, організації, установи усіх форм власності, навчальні заклади, органи самоорганізації населення, об'єднання співвласників багатоповерхових будинків та громадськості.

4.4. Розробити та затвердити план заходів з підготовки та проведення Всеукраїнського місячника "Спорт для всіх - спільна турбота" на відповідних територіях та в термін до 28.03.2011 надати управлінню з питань фізичної культури та спорту облдержадміністрації.

4.5. Висвітлювати у місцевих засобах масової інформації заходи, пов'язані з проведенням Всеукраїнського місячника "Спорт для всіх - спільна турбота".

4.6. Надавати щотижнево протягом квітня звіти про проведену роботу до управління з питань фізичної культури та спорту облдержадміністрації (на електронну адресу: sportypr@mail.ru).

5. Управлінню з питань фізичної культури та спорту облдержадміністрації (Кірбаба):

5.1. Надавати практичну та методичну допомогу містам та районам області щодо проведення Всеукраїнського місячника "Спорт для всіх - спільна турбота".

5.2. Забезпечити підведення підсумків проведення Всеукраїнського місячника "Спорт для всіх - спільна турбота" в термін до 15.05.2011.

5.3. Надати звіт про підсумки проведення Всеукраїнського місячника "Спорт для всіх - спільна турбота" до Всеукраїнського центру фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх" та облдержадміністрації до 20.05.2011.

6. Координацію роботи щодо виконання даного розпорядження покласти на управління з питань фізичної культури та спорту облдержадміністрації, контроль - на заступника голови - начальника головного управління охорони здоров'я облдержадміністрації Петряєву О. Б.

 

Голова облдержадміністрації

А. М. Близнюк

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Розпорядження Донецької обласної державної адміністрації
25.03.2011 N 156

Склад
регіонального організаційного комітету з координації роботи щодо підготовки та проведення на території області Всеукраїнського місячника "Спорт для всіх - спільна турбота"

Петряєва
Олена Борисівна

-

заступник голови - начальник головного управління охорони здоров'я облдержадміністрації, голова організаційного комітету

Найденко
Олексій Михайлович

-

директор обласного центру фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх", заступник голови організаційного комітету

Перебийніс
Світлана Вікторівна

-

в. о. заступника директора Донецького обласного центру фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх", секретар організаційного комітету

Члени організаційного комітету

Анушкевич
Ігор Казимирович

-

директор школи вищої спортивної майстерності

Іванов
Андрій Вікторович

-

спеціаліст ІІ категорії Донецького обласного центру інвалідного спорту "Інваспорт"

Кирбаба
Діана Олександрівна

-

головний спеціаліст Донецького обласного центру фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх"

Кірпулянський
Костянтин Леонідович

-

директор обласної комплексної дитячо-юнацької спортивної школи

Кучеров
Анатолій Андрійович

-

директор Донецького вищого училища олімпійського резерву ім. С. Бубки

Оскірко
Євгенія Юріївна

-

начальник відділу фізкультурно-оздоровчої та спортивно-масової роботи Донецького обласного центру фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх"

Подзорова
Ірина Григорівна

-

директор обласної дитячо-юнацької спортивної школи для дітей-сиріт та дітей, які залишились без піклування батьків

Руденок
Тетяна Василівна

-

головний спеціаліст Донецького обласного центру фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх

Христич
Сергій Давидович

-

директор обласної дитячо-юнацької спортивної школи з кікбоксингу

Чернікова
Оксана Вікторівна

-

начальник Донецького обласного центру інвалідного спорту "Інваспорт".

 

Заступник голови - керівник
апарату облдержадміністрації

Б. І. Адамов

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали