ЦЕНТРАЛЬНИЙ КОМІТЕТ КОМПАРТІЇ УКРАЇНИ,
РАДА МІНІСТРІВ УКРАЇНСЬКОЇ РСР,
УКРАЇНСЬКА РЕСПУБЛІКАНСЬКА РАДА ПРОФЕСІЙНИХ СПІЛОК
І ЦК ЛКСМ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 29 червня 1979 р. N 329

Київ

Про організацію республіканського соціалістичного змагання областей, районів, колгоспів, радгоспів та інших державних господарств за збільшення виробництва і продажу державі насіння соняшника

Постанова втратила чинність(згідно з постановою Центрального Комітету Компартії України, Ради Міністрів Української РСР, Української республіканської ради професійних спілок і ЦК ЛКСМ України від 28 жовтня 1986 року N 377)

З метою дальшого піднесення трудової активності і творчої ініціативи колгоспників, робітників радгоспів та інших державних господарств, спеціалістів сільського господарства у збільшенні виробництва, продажу державі насіння соняшника і підвищенні його якості Центральний Комітет Компартії України, Рада Міністрів Української РСР, Українська республіканська рада професійних спілок і ЦК ЛКСМ України ПОСТАНОВЛЯЮТЬ:

1. Прийняти пропозицію Міністерства сільського господарства УРСР, Міністерства радгоспів УРСР, Міністерства заготівель УРСР, Міністерства харчової промисловості УРСР про організацію республіканського соціалістичного змагання областей, районів, колгоспів, радгоспів та інших державних господарств за збільшення виробництв і продажу державі насіння соняшника.

2. Для нагородження областей, районів, колгоспів, радгоспів та інших державних господарств - переможців у республіканському соціалістичному змаганні за збільшення виробництва і продажу державі насіння соняшника заснувати 12 перехідних Червоних прапорів ЦК Компартії України, Ради Міністрів УРСР, Укрпрофради і ЦК ЛКСМ України, з них три - для областей з видачею грошових премій: першої - 12 тис. крб., другої - 10 тис. крб. і третьої - 8 тис. крб.; три - для районів з видачею грошових премій: першої - 5 тис. крб., другої - 4 тис. крб. і третьої - 3 тис. крб.; шість - для колгоспів, радгоспів та інших державних господарств з видачею грошових премій в розмірі по 2 тис. карбованців.

3. Затвердити Умови республіканського соціалістичного змагання областей, районів, колгоспів, радгоспів та інших державних господарств за збільшення виробництва і продажу державі насіння соняшника /додаються/.

4. Підведення підсумків республіканського соціалістичного змагання та присудження перехідних Червоних прапорів провадиться ЦК Компартії України, Радою Міністрів УРСР, Українською республіканською радою професійних спілок і ЦК ЛКСМ України по результатах роботи за рік не пізніше 1 березня наступного за звітнім року за поданням Міністерства сільського господарства УРСР, Міністерства радгоспів УРСР, Міністерства заготівель УРСР, Міністерства харчової промисловості УРСР і ЦСУ УРСР.

5. Встановити, що грошові премії, які присуджуються по підсумках республіканського соціалістичного змагання, розподіляються в областях за рішенням облвиконкомів, у районах - за рішенням райвиконкомів для преміювання передових колгоспників, робітників радгоспів та інших державних господарств, спеціалістів сільського господарства, а також працівників науково-дослідних установ, партійним радянських, профспілкових, комсомольських організацій, сільськогосподарських і заготівельних органів, які своєю роботою сприяли успіхам у соціалістичному змаганні.

Із загальної суми грошової премії не менше 85 процентів повинно бути використано на преміювання працівників, безпосередньо зайнятих на виробництві.

6. Затвердити опис перехідних Червоних прапорів ЦК Компартії України, Ради Міністрів Української РСР, Української республіканської ради професійних спілок і ЦК ЛКСМ України /додається/.

7. Міністерству фінансів УРСР, починаючи з 1980 року, щорічно передбачати в республіканському бюджеті асигнування Міністерству сільського господарства УРСР на преміювання переможців у республіканському соціалістичному змаганні за збільшення виробництва і продажу державі насіння соняшника.

8. Міністерству легкої промисловості УРСР виготовити на замовлення Міністерства сільського господарства УРСР перехідні Червові прапори за встановленими зразками.

Витрати на виготовлення в 1979 році вказаних перехідних Червоних прапорів провести за рахунок коштів Міністерства сільського господарства УРСР.

 

Секретар
ЦК Компартії України

В. ЩЕРБИЦЬКИЙ

Голова
Ради Міністрів УРСР

О. ЛЯШКО

Голова
Укрпрофради

В. СОЛОГУБ

Секретар
ЦК ЛКСМ України

А. КОРНІЄНКО

Інд. 22

 

ЗАТВЕРДЖЕНІ
постановою ЦК Компартії України, Ради Міністрів УРСР, Укрпрофради і ЦК ЛКСМ України
від 29 червня 1979 р. N 329

УМОВИ
республіканського соціалістичного змагання областей, районів, колгоспів, радгоспів та інших державних господарств за збільшення виробництва і продажу державі насіння соняшника

З метою мобілізації колгоспників, працівників радгоспів та інших державних господарств, спеціалістів сільського господарства на успішне виконання завдань, поставлених у рішеннях Партії і Уряду по збільшенню виробництва, продажу державі насіння соняшника та підвищенню його якості, Центральний Комітет Компартії України, Рада Міністрів Української РСР, Українська республіканська рада професійних спілок і ЦК ЛКСМ України оголошують такі умови республіканського соціалістичного змагання областей, районів, колгоспів, радгоспів та інших державних господарств.

Переможцями в республіканському соціалістичному змаганні вважатимуться області, райони, колгоспи, радгоспи та інші державні господарства, які:

одержали найвищу урожайність насіння соняшника;

виконали взяті соціалістичні зобов'язання по виробництву та плани продажу державі насіння соняшника;

виконали плани засипки високоякісного насіння соняшника.

При підведенні підсумків республіканського соціалістичного змагання враховуються зональні, грунтово-кліматичні особливості областей і районів, якість заготовленого насіння соняшника.

Матеріали для підведення підсумків республіканського соціалістичного змагання по областях, районах і 5 - 6 кращих господарствах за формою, визначеною Міністерством сільського господарства УРСР, готують обласні управління сільського господарства, трести радгоспів, обласні інспекції по закупках і якості сільськогосподарських продуктів разом з облстатуправліннями і подають їх Міністерству сільського господарства УРСР не пізніше 15 січня наступного за звітним року.

 

ЗАТВЕРДЖЕНИЙ
постановою ЦК Компартії України, Ради Міністрів УРСР, Укрпрофради і ЦК ЛКСМ України
від 29 червня 1979 р. N 329

ОПИС
перехідних Червоних прапорів ЦК Компартії України, Ради Міністрів Української РСР, Української республіканської ради професійних спілок і ЦК ЛКСМ України для нагородження областей, районів, колгоспів, радгоспів та інших державних господарств - переможців у республіканському соціалістичному змаганні за збільшення виробництва і продажу державі насіння соняшника

Перехідний Червоний прапор являє собою прямокутне полотнище розміром 175 х 135 сантиметрів з червоного бархату, обшите з трьох боків золотистою бахромою шириною 9 сантиметрів.

Лицьовий бік полотнища прапора:

Посередині - зображення В. І. Леніна. Над зображенням напис: Пролетарі всіх країн, єднайтеся! Нижче зображення напис: Під прапором марксизму-ленінізму, під керівництвом Комуністичної партії - вперед, до перемоги комунізму!

Зворотний бік полотнища прапора:

Зверху на все полотнище напис: Перехідний Червоний прапор Центрального Комітету Комуністичної партії України, Ради Міністрів Української РСР, Української республіканської ради професійних спілок і Центрального Комітету Ленінської Комуністичної Спілки Молоді України. Нижче напису, посередині - Державний герб Української РСР.

Нижче герба напис:

на прапорі для області

Області-переможцеві у республіканському соціалістичному змаганні за збільшення виробництва і продажу державі насіння соняшника;

на прапорі для району

Району-переможцеві у республіканському соціалістичному змаганні за збільшення виробництва і продажу державі насіння соняшника;

на прапорі для колгоспу, радгоспу та іншого державного господарства

Господарству-переможцеві у республіканському соціалістичному змаганні за збільшення виробництва і продажу державі насіння соняшника.

Написи на прапорі вишиті золотистими нитками або зроблені з золотистої тасьми.

Прапор оздоблений золотистим шнуром з двома китицями /довжина шнура з китицями - 290 сантиметрів/: древко має металевий наконечник.

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали