РАДА МІНІСТРІВ УКРАЇНСЬКОЇ РСР

ПОСТАНОВА

від 28 грудня 1979 р. N 593

Київ

Про організацію роботи Міністерства енергетики і електрифікації УРСР на умовах, встановлених Загальним положенням про всесоюзне і республіканське промислові об'єднання

Рада Міністрів Української РСР ПОСТАНОВЛЯЄ:

1. Прийняти пропозицію Міністерства енергетики і електрифікації УРСР, погоджену з Міністерством енергетики і електрифікації СРСР, про організацію з 1 січня 1980 р. роботи Міністерства енергетики і електрифікації УРСР на умовах, встановлених Загальним положенням про всесоюзне і республіканське промислові об'єднання /крім пунктів 109 - 113/, затвердженим постановою Ради Міністрів СРСР від 2 березня 1973 р. N 140.

2. Зберегти для працівників центрального апарату Міністерства енергетики і електрифікації УРСР діючі умови матеріально-побутового забезпечення і медичного обслуговування.

3. Міністерству фінансів УРСР внести відповідні зміни в джерела фінансування витрат на утримання апарату Міністерства енергетики і електрифікації УРСР.

 

Голова
Ради Міністрів УРСР

О. ЛЯШКО

Керуючий Справами
Ради Міністрів УРСР

К. БОЙКО

Інд. 21

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали