РАДА МІНІСТРІВ УКРАЇНСЬКОЇ РСР

ПОСТАНОВА

від 14 серпня 1978 р. N 411

Київ

Про організацію роботи по приведенню законодавчих актів Української РСР та рішень Уряду республіки у відповідність з Конституцією СРСР і Конституцією Української РСР

Із змінами і доповненнями, внесеними постановою Ради Міністрів Української РСР від 10 грудня 1980 року N 647 (Постанова N 647)

У зв'язку з постановою Президії Верховної Ради Української РСР від 19 липня 1978 р. "Про організацію роботи по приведенню законодавства Української РСР у відповідність з Конституцією СРСР і Конституцією Української РСР" Рада Міністрів Української РСР ПОСТАНОВЛЯЄ:

1. Доручити тт. Зайчуку В. Г. /скликання/, Головченку І. Х., Глуху Ф. К. і Якименку О. Н. з участю міністерств і відомств УРСР, облвиконкомів, Київського і Севастопольського міськвиконкомів розробити і до 1 вересня 1980 р. подати до Ради Міністрів УРСР проект Кодексу Української РСР про адміністративні проступки.

2. Доручити тт. Зайчуку В. Г. /скликання/, Площенку В. Д., Ананьєву В. І. і Гладкому І. І. з участю міністерств і відомств УРСР, облвиконкомів, Київського і Севастопольського міськвиконкомів розробити і до 1 вересня 1980 р. подати до Ради Міністрів УРСР проект законодавчого акта про використання і охорону житлового фонду.

3. Доручити тт. Зайчуку В. Г. /скликання/, Проценко Д. Й., Романенку А. Ю., Жукову О. І., Скрипнику М. П. і Патону Б. Є. з участю міністерств і відомств УРСР, облвиконкомів, Київського і Севастопольського міськвиконкомів розробити і до 1 лютого 1981 р. подати до Ради Міністрів УРСР проект Закону про охорону атмосферного повітря.

4. Доручити тт. Хорунжому М. В. /скликання/, Масолу В. А., Проценко Д. Й., Лук'янову Б. М., Кузьменку М. В., Патону Б. Є. і Зайчуку В. Г. з участю міністерств і відомств УРСР, облвиконкомів, Київського і Севастопольського міськвиконкомів розробити і до 1 лютого 1981 р. подати до ради Міністрів УРСР проект Закону про охорону тваринного світу.

5. З метою приведення законодавчих актів Української РСР у відповідність з Конституцією СРСР і Конституцією Української РСР доручити підготувати з участю заінтересованих міністерств і відомств УРСР, облвиконкомів, Київського і Севастопольського міськвиконкомів і подати до Ради Міністрів УРСР пропозиції:

тт. Пантелеєву М. О. /скликання/, Гладкому І. І., Зайчуку В. Г., Козеруку В. П. і Фокіну В. П. - про внесення зміні; доповнень до Кодексу законів про працю Української РСР та до інших республіканських законодавчих актів про працю / строк - лютий 1980 р./.

тт. Зайчуку В. Г. / скликання/, Глуху Ф. К., Якименку О. Н., Козеруку В. П., Мостовому П. І. і Корчаку І. І. - про внесення змін і доповнень до Цивільного кодексу Української РСР і до Закону Української РСР про державний нотаріат / строк - грудень 1979 р./

тт. Зайчуку В. Г. / скликання /, Хорунжому М. В.Гаркуші М. І., Дегтярьову В. І. і Проценко Д. Й. - про внесення змін і доповнень до Земельного кодексу Української РСР, Водного кодексу Української РСР, Кодексу Української РСР про надра / строк - березень 1980 р./.

тт. Романенку А. Ю. / скликання/, Зайчуку В. Г. і Цомая Б. Г. - про внесення змін і доповнень до Закону Української РСР про охорону здоров'я / строк - грудень 1979 р./.

тт. Єфіменку Г. Г. / скликання/, Мариничу О. М., Ковальчуку М. М. і Зайчуку В. Г. - про внесення змін і доповнень до Закону Української РСР про народну освіту / строк - грудень 1979 р./.

6. Зобов'язати Міністерство юстиції УРСР при формуванні матеріалів розділів Зводу законів Української РСР підготовляти з участю заінтересованих міністерств і відомств УРСР і подавати до Ради Міністрів УРСР пропозиції про зміни, доповнення і визнання такими, що втратили силу, рішень Уряду УРСР у зв'язку з Конституцією СРСР і Конституцією Української РСР, а також про внесення до постанов Уряду УРСР, які не потребують змін по суті, необхідних поправок і уточнень у термінах і назвах.

(пункт 6 втратив чинність в частині подання до Ради Міністрів УРСР пропозицій про внесення до постанов Уряду УРСР, що не потребують змін по суті, необхідних поправок і уточнень у термінах і назвах. згідно з постановою Ради Міністрів Української РСР від 10.12.80 р. N 647) (Постанова N 647)

 

Голова
Ради Міністрів УРСР

О. ЛЯШКО

Керуючий Справами
Ради Міністрів УРСР

К. БОЙКО

Інд. 38

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали