ДОНЕЦЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 11.10.2011 р. N 541

Про організацію роботи щодо ліцензування певних видів господарської діяльності

З метою організації в облдержадміністрації роботи щодо ліцензування певних видів господарської діяльності, відповідно до Закону України "Про ліцензування певних видів господарської діяльності", Порядку формування, ведення і користування відомостями ліцензійного реєстру та подання їх до Єдиного ліцензійного реєстру, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 08.11.2000 N 1658, Переліку органів ліцензування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 14.11.2000 N 1698 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 27.07.2011 N 798 (Постанова N 798)):

1. Покласти функції щодо організації роботи з ліцензування певних видів господарської діяльності на наступні структурні підрозділи облдержадміністрації:

1.1. З централізованого водопостачання та водовідведення, виробництва теплової енергії (крім діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, теплоелектростанціях, атомних електростанціях і когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії), транспортування її магістральними і місцевими (розподільчими) тепловими мережами та постачання теплової енергії - на Головне управління житлово-комунального господарства облдержадміністрації (Соловей).

1.2. З торгівлі пестицидами та агрохімікатами (тільки регуляторами росту рослин) - на Головне управління агропромислового розвитку облдержадміністрації (Пащенко).

2. Головним управлінням житлово-комунального господарства, агропромислового розвитку облдержадміністрації:

2.1. Організовувати роботу з ліцензування згідно з чинним законодавством.

2.2. Визначити відповідальних осіб за розгляд поданих заяв та документів.

2.3. Формувати та вести ліцензійні реєстри за певними видами господарської діяльності та щомісяця, до 5 числа місяця, наступного за звітним, надавати Головному управлінню економіки облдержадміністрації (Бірюкова) відомості в електронному вигляді для подальшого узагальнення та надання до Єдиного ліцензійного реєстру у порядку, встановленому законодавством.

2.4. У разі необхідності одержувати бланки ліцензій у Державному комітеті України з питань регуляторної політики та підприємництва за довіреністю, що видається відділом фінансового забезпечення облдержадміністрації.

3. Ліцензію підписує заступник голови облдержадміністрації, який координує діяльність структурного підрозділу облдержадміністрації, що здійснює організацію роботи з ліцензування певних видів господарської діяльності.

4. Створити комісію по проведенню роботи щодо визнання бланків ліцензії єдиного зразка зіпсованими при оформленні, пошкодженими при зберіганні або утраченими (викраденими) та затвердити її персональний склад (додається).

5. Визнати такими, що втратили чинність, розпорядження голови облдержадміністрації:

- від 06.10.2009 N 517 "Про організацію роботи щодо ліцензування певних видів господарської діяльності";

- від 18.02.2010 N 69 "Про внесення змін до розпорядження голови облдержадміністрації від 06.10.2009 N 517";

- від 19.05.2011 N 285 "Про внесення змін до розпорядження голови облдержадміністрації від 06.10.2009 N 517".

6. Координацію роботи з виконання даного розпорядження покласти на Головне управління економіки облдержадміністрації, контроль - на першого заступника голови облдержадміністрації Дергунова С. Г.

 

Голова облдержадміністрації

А. В. Шишацький

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Розпорядження Донецької обласної державної адміністрації
11.10.2011 N 541

СКЛАД
комісії по проведенню роботи щодо визнання бланків ліцензії єдиного зразка зіпсованими при оформленні, пошкодженими при зберіганні або утраченими (викраденими)

Дергунов
Сергій Геннадійович

- перший заступник голови облдержадміністрації, голова комісії

Переверзєв
Валерій Михайлович

- перший заступник начальника Головного управління економіки облдержадміністрації, заступник голови комісії

Карагодова
Світлана Володимирівна

- начальник відділу розвитку підприємництва Головного управління економіки облдержадміністрації, секретар комісії

Члени комісії:

Гладченко
Олена Львівна

- завідувач сектору юридичної роботи Головного управління агропромислового розвитку облдержадміністрації

Гусева
Лариса Валентинівна

- заступник начальника Головного управління житлово-комунального господарства облдержадміністрації

Зеленська
Світлана Петрівна

- начальник відділу фінансового забезпечення облдержадміністрації.

 

Заступник голови - керівник
апарату облдержадміністрації

В. В. Фомін

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали