ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ЖИТОМИРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

РІШЕННЯ

від 04.08.2011 N 458

Про організацію роботи у місті Житомирі "Клубу дитячого плавання" в 2011 році

З метою організації роботи з навчання плаванню дітей міста в 2011 році, на виконання пунктів 5, 43 рішення міської ради від 02.03.2010 N 1159 "Про затвердження Програми розвитку галузі фізичної культури і спорту на 2010 - 2012 роки", відповідно до статті 32 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", виконавчий комітет міської ради вирішив:

1. Управлінням міської ради: у справах сім'ї, молоді та спорту, освіти спільно з громадською організацією "Фонд підтримки молодіжного та олімпійського плавання" за погодженням з Головним управлінням у справах сім'ї, молоді та спорту Житомирської облдержадміністрації організувати на базі Житомирської дитячо-юнацької спортивної школи "Авангард" в період з вересня по жовтень 2011 року роботу "Клубу дитячого плавання".

2. Управлінню у справах сім'ї, молоді та спорту міської ради з метою організації проведення навчально-тренувальних занять "Клубу дитячого плавання":

2.1. Забезпечити придбання відповідного обладнання, інвентарю, спортивної форми, сертифікатів, анкет для батьків, афіш, листівок, канцелярських товарів, нагородної атрибутики тощо для забезпечення організації роботи "Клубу дитячого плавання" за рахунок коштів, передбачених в міському бюджеті по КТКВК 130102 "Проведення навчально-тренувальних зборів і змагань" в межах бюджетних кошторисних призначень.

2.2. Спільно з факультетом фізичного виховання і спорту Житомирського державного університету ім. І. Франка організувати роботу волонтерів в "Клубі дитячого плавання" упродовж вересня-жовтня 2011 року.

2.3. Провести організаційну роботу щодо залучення дітей до занять в "Клубі дитячого плавання" з обов'язковим погодженням з батьками та забезпечити, згідно затвердженого графіку відвідування, функціонування груп плавання у розкладах уроків фізичного виховання в загальноосвітніх навчальних закладах міста Житомира.

3. Управлінню з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення міської ради продовжувати проводити роз'яснювальну роботу серед населення міста щодо дотримання Правил безпеки на водних об'єктах, дій при виникненні пригод на воді та надання першої медичної допомоги потерпілим.

4. Управлінню по зв'язках з громадськістю міської ради:

4.1. Інформувати населення міста через засоби масової інформації про підготовку та організацію роботи у місті Житомирі "Клубу дитячого плавання".

4.2. Забезпечити підготовку інформаційних матеріалів щодо попередження нещасних випадків на водних об'єктах та розмістити їх у засобах масової інформації.

4.3. Запропонувати Житомирській обласній державній телерадіокомпанії спільно з громадською організацією "Фонд підтримки молодіжного та олімпійського плавання" підготувати та розмістити на обласному телебаченні та радіо сюжети на тематику роботи у місті Житомирі "Клубу дитячого плавання".

5. Комунальному підприємству "Реклама" сприяти в виготовленні та розміщенні банерів, сіті-лайтів, бордів із соціальною рекламою громадської організації "Фонд підтримки молодіжного та олімпійського плавання" про роботу "Клубу дитячого плавання" в місті Житомирі.

6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Бочковського О. М.

 

Перший заступник міського
голови з питань діяльності
виконавчих органів ради

Г. В. Семенець

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали