МІНІСТЕРСТВО ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 2 листопада 2011 року N 3252/5

Про організацію роботи з проведення кваліфікаційних іспитів щодо допуску до нотаріальної діяльності

З метою забезпечення реалізації положень статті 10 Закону України "Про нотаріат" та Положення про Вищу кваліфікаційну комісію нотаріату, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 8 грудня 2006 року N 1689, наказую:

1. Начальникам головних управлінь юстиції Міністерства юстиції України в Автономній Республіці Крим, в областях, містах Києві та Севастополі забезпечити:

1.1. до 15 грудня 2011 року проведення кваліфікаційних іспитів для осіб, які пройшли стажування в державній нотаріальній конторі або в приватного нотаріуса.

1.2. участь у складанні кваліфікаційного іспиту всіх осіб, які станом на час проведення іспиту пройшли стажування в державній нотаріальній конторі або в приватного нотаріуса.

2. Департаменту нотаріату, банкрутства та функціонування центрального засвідчувального органу (Чижмарь К. І.):

2.1. забезпечити до 30 грудня 2011 року проведення засідання Вищої кваліфікаційної комісії нотаріату.

2.2. довести цей наказ до відома начальників головних управлінь юстиції Міністерства юстиції України в Автономній Республіці Крим, в областях, містах Києві та Севастополі.

3. Департаменту нотаріату, банкрутства та функціонування центрального засвідчувального органу (Чижмарь К. І.), начальникам головних управлінь юстиції Міністерства юстиції України в Автономній Республіці Крим, в областях, містах Києві та Севастополі забезпечити належне виконання цього наказу.

 

Міністр

О. Лавринович

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали