МІНІСТЕРСТВО РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ, БУДІВНИЦТВА ТА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 11 листопада 2011 року N 285

Про організацію роботи з розгляду та погодження регіональних програм модернізації систем теплопостачання та схем теплопостачання населених пунктів

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 02.04.2009 N 401 "Про затвердження Порядку розроблення регіональних програм модернізації систем теплопостачання", з метою організації роботи з розгляду та погодження регіональних програм модернізації систем теплопостачання та схем теплопостачання населених пунктів наказую:

1. Утворити Робочу групу експертів з розгляду регіональних програм модернізації систем теплопостачання та схем теплопостачання населених пунктів України у складі згідно з додатком.

2. Затвердити Положення про Робочу групу експертів з розгляду регіональних прогр...

 

Доступ до документа «Положення від 11.11.2011 № 285 Про організацію роботи з розгляду та погодження регіональних програм модернізації систем теплопостачання та схем теплопостачання населених пунктів» обмежений. Весь текст доступний користувачам Норматив PRO.

 

 




 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали