ХЕРСОНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 28.12.2011 р. N 847

Про організацію роботи з вивчення стану використання земель рекреаційного та оздоровчого призначення на території Херсонської області

З метою дотримання вимог чинного законодавства у сфері земельних відносин, забезпечення контролю за раціональним і ефективним використанням земель рекреаційного та оздоровчого призначення на території Херсонської області (за межами населених пунктів), приведення розміру орендної плати за використання земель вказаної категорії у відповідність з чинним законодавством, керуючись статтею 6, пунктом 7 частини першої статті 13, пунктами 1,9 частини першої статті 39, частиною першою статті 41 Закону України "Про місцеві державні адміністрації":

1. Утворити робочу групу з питань вивчення стану використання земель рекреаційного та оздоровчого призначення на території Херсонської області у складі згідно з додатком.

2. Головам районних державних адміністрацій:

2.1. До 1 лютого 2012 року утворити відповідні робочі групи на місцях за участю представників територіальних органів Держкомзему, податкової служби, інспекції державного архітектурно-будівельного контролю, управлінь (відділів) економіки та відділів з питань містобудування і архітектури районних державних адміністрацій.

2.2. Забезпечити здійснення районними робочими групами до 1 січня 2013 року заходів щодо:

- проведення моніторингу діючих договорів оренди земель рекреаційного та оздоровчого призначення;

- перевірки використання вказаних земель за цільовим призначенням;

- вивчення стану дотримання умов договорів оренди земельних ділянок.

2.3. У разі виявлення під час інвентаризації земельних ділянок під об'єктами, які здійснюють господарську діяльність, вжити заходів щодо приведення розрахунків нормативної грошової оцінки цих земельних ділянок у відповідність з видом господарської діяльності.

2.4. На основі уточненої нормативної грошової оцінки земель забезпечити внесення відповідних змін у договори оренди, за необхідності - їх переукладання.

2.5. Здійснювати облік діючих договорів оренди та постійний моніторинг стану виконання орендарями їх умов.

2.6. Забезпечити надання щокварталу до 10 числа місяця, що настає за звітним періодом, Головному управлінню Держкомзему у Херсонській області інформації про кількість перевірених орендованих земельних ділянок рекреаційного та оздоровчого призначення, їх площу, місце розташування та особу орендаря.

3. Заступнику голови обласної державної адміністрації Мельнику М. А. забезпечити надання робочою групою, утвореною даним розпорядженням, методичної допомоги районним робочим групам, а в разі необхідності - виїзд відповідних фахівців на місце.

4. Робочій групі, утвореній цим розпорядженням:

4.1. Щокварталу до 15 числа місяця, наступного за звітним періодом, надавати голові обласної державної адміністрації узагальнену інформацію про результати роботи з питань вивчення стану використання земель рекреаційного та оздоровчого призначення на території області, а також пропозиції з її вдосконалення.

4.2. До 1 січня 2013 року завершити роботу з удосконалення порядку використання земель рекреаційного та оздоровчого призначення.

5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови обласної державної адміністрації Мельника М. А.

 

Голова обласної
державної адміністрації

М. М. Костяк

 

Додаток
до розпорядження Херсонської обласної державної адміністрації
28.12.2011 N 847

СКЛАД
робочої групи з питань вивчення стану використання земель рекреаційного та оздоровчого призначення на території Херсонської області

Мельник
Михайло Андрійович

- заступник голови обласної державної адміністрації, керівник робочої групи

Лазарєв
Валерій Іванович

- начальник Головного управління Держкомзему в області, заступник керівника робочої групи

Члени робочої групи:

Бойко
Олександр Миколайович

- начальник інспекції державного архітектурно-будівельного контролю в Херсонській області

Мастерова
Валентина Миколаївна

- перший заступник начальника управління регіонального розвитку, містобудування та архітектури обласної державної адміністрації

Афанасьєв
Олександр Вікторович

- головний спеціаліст юридичного відділу апарату обласної державної адміністрації

Тіунові
Людмила Володимирівна

- головний державний податковий інспектор сектора адміністрування платежів за землекористування, місцевих податків і зборів, ресурсних (рентних) та неподаткових платежів Державної податкової адміністрації в області

Шафран
Ігор Анатолійович

- начальник управління Держземінспекції Головного управління Держкомзему в області

Яровий
Ігор Іванович

- голова Комісії з проведення реорганізації Державної податкової адміністрації у Херсонській області.

 

Перший заступник голови
обласної державної адміністрації -
керівник апарату

В. С. Білий

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали