ХЕРСОНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 30.06.2011 р. N 428

Про організацію та проведення профілактичних рейдів щодо протидії забрудненню узбіч автомобільних доріг на території області, попередження адміністративних правопорушень у сфері охорони навколишнього природного середовища, благоустрою населених пунктів і поводження з відходами

З метою забезпечення утримання територій уздовж автомобільних доріг у належному санітарному стані, запобігання правопорушенням у сфері охорони навколишнього природного середовища та благоустрою населених пунктів і поводження з відходами, керуючись статтею 6, пунктом 7 частини першої статті 13, пунктом 3 статті 16, пунктом 1 частини першої статті 39, частиною першою статті 41 Закону України "Про місцеві державні адміністрації":

1. Головам районних державних адміністрацій, міським головам міст обласного значення, управлінню житлово-комунального господарства обласної державної адміністрації, управлінню МВС України в області, Державній екологічній інспекції в області, Державному управлінню охорони навколишнього природного середовища в області, управлінню МНС України в області, Службі автомобільних доріг в області, територіальному управлінню Головавтотрансінспекції в області, ДЗ "Херсонська обласна санітарно-епідеміологічна станція", обласному управлінню лісового та мисливського господарства, Державній інспекції з карантину рослин по області:

1.1. Забезпечити проведення на території області у період з 1 липня по 1 вересня 2011 року (щоп'ятниці - з 15.00 до 19.00, щосуботи - з 8.00 до 13.00 та щонеділі - з 15.00 до 19.00) спільних рейдів з профілактики забруднення узбіч автомобільних доріг, попередження адміністративних правопорушень у сфері охорони навколишнього природного середовища, благоустрою населених пунктів і поводження з відходами.

1.2. Залучити до участі у вказаних рейдах громадських інспекторів з інформування населення щодо недопущення порушень громадського порядку ("шерифів"), громадських помічників дільничних інспекторів міліції, осіб, задіяних в оплачуваних громадських роботах по інформуванню населення щодо запобігання та профілактики безпеки життєдіяльності ("зелених патрулів").

2. Головам районних державних адміністрацій, міським головам міст обласного значення, управлінню МВС України в області, управлінню МНС України в області, Державному управлінню охорони навколишнього природного середовища в області, Службі автомобільних доріг в області, обласному управлінню лісового та мисливського господарства до 1 липня 2011 року визначити конкретні ділянки узбіч автомобільних доріг, де проводитимуться рейди, та закріпити за ними відповідальних осіб із числа підлеглих працівників, "шерифів" і "зелених патрулів".

3. Головам районних державних адміністрацій та міським головам міст обласного значення довести до відома керівників органів місцевого самоврядування на підпорядкованих територіях вимоги щодо вжиття додаткових заходів з метою забезпечення ефективної роботи адміністративних комісій з розгляду правопорушень у галузі екології та природних ресурсів.

4. Державній екологічній інспекції в області до 1 серпня 2011 року провести навчання "шерифів" та "зелених патрулів", надати їм статус громадських інспекторів з охорони довкілля та видати відповідні посвідчення встановленого зразка.

5. Управлінню у справах преси та інформації обласної державної адміністрації, головам районних державних адміністрацій, міським головам міст обласного значення забезпечити широке інформування населення області про хід та результати проведення профілактичних рейдів щодо протидії забрудненню узбіч автомобільних доріг на території області, попередження адміністративних правопорушень у сфері охорони навколишнього природного середовища, благоустрою населених пунктів і поводження з відходами.

6. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови обласної державної адміністрації Яценка А. А.

 

Голова обласної
державної адміністрації

М. М. Костяк

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали