МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 2 березня 2012 року N 142

Про організацію та забезпечення проведення спеціальної перевірки в Міненерговугіллі

Відповідно до законів України "Про центральні органи виконавчої влади" (Закон N 3166-VI), "Про засади запобігання і протидії корупції" (Декларація N 3206-VI), Положення про Міністерство енергетики та вугільної промисловості України, затвердженого Указом Президента України від 06.04.2011 N 382/2011 (Положення N 382/2011), та на виконання вимог Порядку організації проведення спеціальної перевірки відомостей щодо осіб, які претендують на зайняття посад, пов'язаних із виконанням функцій держави або місцевого самоврядування, затвердженого Указом Президента України від 25.01.2012 N 33/2012 (Порядок N 33/2012) (далі - Порядок) наказую:

1. Покласти організацію проведення спеціальної перевірки відомостей щодо осіб, які претендують на зайняття посад, пов'язаних із виконанням функцій держави (далі - спецперевірка) у Міненерговугіллі, на заступника Міністра - керівника апарату Макуху Володимира Олексійовича.

2. Визначити Департамент управління персоналом та документального забезпечення відповідальним за забезпечення організації проведення спецперевірки.

3. У проведенні спецперевірки бере участь Сектор з питань запобігання та виявлення корупції.

4. Департаменту управління персоналом та документального забезпечення (І. Прокопенко), Сектору з питань запобігання та виявлення корупції (В. Драган) привести у відповідність положення про структурні підрозділи та посадові інструкції, що випливають з вимог цього наказу.

5. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Міністр

Ю. Бойко

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали