МІНІСТЕРСТВО АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРОДОВОЛЬСТВА УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 22 червня 2011 року N 251

Про організацію в 2011 році атестації жеребців-плідників для племінного використання

Відповідно до Положення про порядок проведення атестації та допуску до відтворення плідників для племінного використання (далі - Положення), затвердженого наказом Міністерства аграрної політики України від 20.12.2005 N 720, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 02.03.2006 за N 220/12094 (із змінами), наказую:

1. Встановити термін подання до Департаменту тваринництва (Гетя А. А.) заявок та матеріалів суб'єктами племінної справи у конярстві на проведення атестації жеребців-плідників для племінного використання відповідно до Положення:

до 1 вересня 2011 року - для коней ваговозних та гуцульської порід;

до 1 жовтня 2011 року - для коней української верхової та інших верхових порід, які допущені до використання в українській верховій;

до 15 жовтня 2011 року - для коней інших порід.

2. Міністерству аграрної політики та продовольства Автономної Республіки Крим, головним управлінням агропромислового розвитку обласних державних адміністрацій довести до відома суб'єктів з племінної справи у конярстві, в тому числі через засоби масової інформації, про терміни подання заявок та матеріалів на проведення державної атестації жеребців-плідників для племінного використання.

3. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника Міністра Сеня О. В.

 

Перший заступник Міністра

М. Д. Безуглий

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали