ЧЕРНІГІВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 19.01.2012 р. N 7

Про організацію виконання Програми економічного і соціального розвитку області на 2012 рік

Відповідно до рішення сьомої сесії обласної ради шостого скликання від 29 грудня 2011 року "Про Програму економічного і соціального розвитку області на 2012 рік":

1. Першому заступнику, заступникам голови облдержадміністрації, керівникам: структурних підрозділів облдержадміністрації, територіальних представництв центральних органів виконавчої влади спільно з місцевими органами виконавчої влади та самоврядування забезпечити організацію виконання Програми економічного і соціального розвитку області на 2012 рік (далі - Програма).

2. Головному управлінню економіки облдержадміністрації спільно з іншими структурними підрозділами облдержадміністрації довести до райдержадміністрацій, виконкомів міських рад обсяги державних централізованих вкладень, коштів обласного бюджету, спрямованих на соціально-економічний розвиток територій, а також переліки об'єктів, фінансування яких відбуватиметься із залученням бюджетних коштів (після уточнення переліків об'єктів).

3. Райдержадміністраціям, виконавчим комітетам міських рад Чернігова, Ніжина, Прилук:

3.1. Враховувати основні положення та показники Програми у відповідних програмах економічного і соціально розвитку районів та міст на 2012 рік.

3.2. Надати Головному управлінню економіки облдержадміністрації затверджені відповідними радами програми економічного і соціального розвитку районів та міст на 2012 рік та копії відповідних рішень у термін до 10 лютого ц. р.

3.3. Здійснити розподіл субвенцій з державного бюджету місцевим бюджетам на заходи та об'єкти соціально-економічного розвитку окремих територій та на будівництво, реконструкцію, ремонт і утримання вулиць і доріг комунальної власності та забезпечити їх ефективне використання.

4. Структурним підрозділам облдержадміністрації, територіальним представництвам центральних органів виконавчої влади, установам та організаціям, які є виконавцями заходів Програми, в межах компетенції забезпечити їх виконання та інформування (наростаючим підсумком) Головного управління економіки облдержадміністрації щокварталу не пізніше, ніж до 20 числа місяця, що наступає за звітним періодом.

5. Головному управлінню економіки облдержадміністрації забезпечити узагальнення наданих матеріалів та підготовку інформації обласній державній адміністрації про стан реалізації Програми.

6. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступників голови облдержадміністрації згідно з розподілом функціональних повноважень.

 

Голова обласної
державної адміністрації

В. М. Хоменко

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали