МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 24.11.2011 р. N 336-р

Про організацію виконання тристороннього меморандуму про взаєморозуміння та співпрацю між Миколаївською обласною радою, обласною державною адміністрацією та благодійним фондом "Розвиток України"

Відповідно до статей 2, 22 Закону України "Про місцеві державні адміністрації" та з метою забезпечення виконання тристороннього меморандуму про взаєморозуміння та співпрацю між Миколаївською обласною радою, обласною державною адміністрацією та благодійним фондом "Розвиток України" з реалізації Програми "Зниження захворюваності на туберкульоз в Україні за рахунок розширення та покращення доступу до високоякісних послуг з профілактики та лікування туберкульозу":

1. Затвердити заходи з організації виконання тристороннього меморандуму про взаєморозуміння та співпрацю між Миколаївською обласною радою, обласною державною адміністрацією та благодійним фондом "Розвиток України" (далі - заходи), що додаються.

2. Доручити головам райдержадміністрацій та рекомендувати міським (міст обласного значення) головам затвердити відповідні заходи з урахуванням затверджених цим розпорядженням заходів.

Строк: до 1 грудня 2011 року.

2.1. Інформацію про хід виконання заходів надавати щокварталу до управління охорони здоров'я облдержадміністрації.

Строк: до 5 числа, наступного за звітним кварталом місяця.

3. Начальнику управління охорони здоров'я облдержадміністрації (Хотіній) забезпечити узагальнення інформації та надання її голові облдержадміністрації.

Строк: до 10 числа, наступного за звітним кварталом місяця.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації Іванцову Н. Б.

 

Голова облдержадміністрації

М. П. Круглов

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Розпорядження Миколаївської обласної державної адміністрації
24.11.2011 N 336-р

ЗАХОДИ
з організації виконання тристороннього меморандуму про взаєморозуміння та співпрацю між Миколаївською обласною радою, обласною державною адміністрацією та благодійним фондом "Розвиток України"

1. Вжити заходів щодо забезпечення фінансування в установленому порядку протитуберкульозних заходів за рахунок коштів місцевих бюджетів в межах фінансового ресурсу на галузь охорони здоров'я та інших джерел, не заборонених чинним законодавством.

Голови райдержадміністрацій, міські (міст обласного значення) голови (за узгодженням).

Протягом року.

2. Вжити заходів щодо забезпечення в установленому порядку тубкабінетів центральних районних та міських лікарень, протитуберкульозних диспансерів комп'ютерною технікою та модемним зв'язком для впровадження в області Всеукраїнського реєстру хворих на туберкульоз.

Голови райдержадміністрацій, міські (міст обласного значення) голови (за узгодженням).

Перше півріччя 2012 року.

3. Вжити заходів щодо ремонту приміщень під розміщення бактеріологічних лабораторій другого рівня з діагностики туберкульозу.

Баштанська райдержадміністрація, виконавчий комітет Первомайської міської ради (за узгодженням).

До 1 березня 2012 року.

4. Розглянути питання щодо створення у складі міського протитуберкульозного диспансеру бактеріологічної лабораторії другого рівня з діагностики туберкульозу.

Виконавчий комітет Миколаївської міської ради (за узгодженням).

Протягом 2012 року.

5. Забезпечити проведення оптимізації мережі бактеріологічних лабораторій першого рівня з діагностики туберкульозу шляхом скорочення їх чисельності до 30 та передачі вивільненого обладнання, одержаного по централізованому постачанню, на зміцнення матеріально-технічної бази бактеріологічних лабораторій з дослідження мокротиння.

Управління охорони здоров'я облдержадміністрації.

До 31 грудня 2011 року.

6. Направляти спеціалістів фтизіатричної служби та загальної медичної мережі для участі у семінарах-тренінгах за планами підготовки медичних працівників з проблем туберкульозу, які проводитимуться Міжнародним благодійним фондом "Організація оптимальних технологій в сфері охорони здоров'я" та Міжнародним Альянсом з ВІЛ/СНІДу в Україні і Державною установою "Всеукраїнський центр контролю за туберкульозом" Міністерства охорони здоров'я України.

Управління охорони здоров'я облдержадміністрації.

За узгодженим планом Благодійного фонду "Розвиток України".

7. Забезпечити організацію регіонального центру моніторингу і оцінки заходів протидії захворюванню на туберкульоз у складі Миколаївського обласного протитуберкульозного диспансеру.

Управління охорони здоров'я облдержадміністрації.

До 1 грудня 2011 року.

8. Вжити заходів з урахуванням розпорядження голови облдержадміністрації від 16.12.2010 N 458-р "Про затвердження заходів щодо удосконалення протидії туберкульозу в області на 20011 рік" щодо створення на базі Миколаївського обласного протитуберкульозного диспансеру відділення на 60 ліжок для лікування хворих на хіміорезистентний туберкульоз, в тому числі 10 ліжок для хворих, госпіталізованих за рішенням суду.

Управління охорони здоров'я облдержадміністрації.

2011 - 2013 роки.

9. Визначити необхідну кількість обладнання для створюваного та існуючого відділень для хворих з мультирезистентним туберкульозом (вентиляційні системи, фільтри, маски, бактерицидні опромінювачі та інше) та відповідні розрахунки надати до Міжнародного благодійного фонду "Організація оптимальних технологій в сфері охорони здоров'я".

Управління охорони здоров'я облдержадміністрації.

До 1 грудня 2011 року.

10. Визначити необхідну кількість обладнання для створюваних бактеріологічних лабораторій другого рівня і дообладнання бактеріологічної лабораторії третього рівня та відповідні розрахунки надати до Міжнародного благодійного фонду "Організація оптимальних технологій в сфері охорони здоров'я" та Державної установи "Всеукраїнський центр контролю за туберкульозом" і центральної референс-лабораторії Міністерства охорони здоров'я України.

Управління охорони здоров'я облдержадміністрації.

До 1 грудня 2011 року.

11. Забезпечити організацію та впровадження АКСМ (адвокація, комунікація, соціальна мобілізація) стратегії з реалізації програмних завдань, визначених тристороннім меморандумом про взаєморозуміння та співпрацю між Миколаївською обласною радою, обласною державною адміністрацією та благодійним фондом "Розвиток України" (далі - тристоронній меморандум).

Управління охорони здоров'я облдержадміністрації.

Перший квартал 2012 року.

12. Проводити аналіз індикаторних показників, визначених тристороннім меморандумом з виконання заходів протидії туберкульозу в області, та надавати його облдержадміністрації,обласній раді, відділу моніторингу і оцінки Державної установи "Всеукраїнський центр контролю за туберкульозом Міністерства охорони здоров'я України.

Управління охорони здоров'я облдержадміністрації.

До 10 числа, наступного за звітним кварталом місяця.

13. Вжити заходів щодо організації контрольованого лікування хворих на туберкульоз на амбулаторному етапі шляхом укладання угод між Товариством Червоного Хреста та медичними працівниками районних та міських лікарень; патронажними сестрами місцевих організацій Товариства Червоного Хреста України; залученими волонтерами до обслуговування цієї категорії хворих.

Обласний комітет Товариства Червоного Хреста України (за узгодженням).

14. Сприяти забезпеченню соціальними пайками хворих з малозабезпечених та асоціальних сімей і хворих з перерваними строками лікування, які знаходяться на контрольованому лікуванні з метою формування прихильності до протитуберкульозного лікування.

Обласний комітет Товариства Червоного Хреста України (за узгодженням).

Постійно, протягом дії тристороннього меморандуму.

15. Забезпечити висвітлення ходу виконання тристороннього меморандуму у засобах масової інформації області.

Управління у справах преси та інформації облдержадміністрації.

Постійно, протягом дії тристороннього меморандуму.

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали