ХЕРСОНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 21.07.2011 р. N 468

Про організацію виконання в області розпорядження Кабінету Міністрів України від 6 липня 2011 року N 652-р

З метою організації виконання в області розпорядження Кабінету Міністрів України від 6 липня 2011 року N 652-р "Про виділення коштів для проведення аварійно-відбудовних робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, що склалася на каналізаційних колекторах у м. Херсоні" (Розпорядження N 652-р), керуючись статтею 6, пунктом 3 частини першої статті 13, пунктом 1 частини першої статті 39, частиною першою статті 41 Закону України "Про місцеві державні адміністрації":

1. Визначити управління капітального будівництва обласної державної адміністрації розпорядником коштів, виділених з резервного фонду державного бюджету в сумі 21008,0 тис. грн. для проведення аварійно-відбудовних робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, що склалася на каналізаційних колекторах у м. Херсоні.

2. Управлінню капітального будівництва обласної державної адміністрації:

2.1. До 22 липня 2011 року підготувати і надати на затвердження в установленому порядку перелік аварійно-відбудовних робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, що склалася на каналізаційних колекторах у м. Херсоні, та забезпечити подальше його погодження з Міністерством економічного розвитку і торгівлі України, Міністерством фінансів України і Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.

2.2. Забезпечити своєчасне і цільове використання коштів, зазначених у пункті 1 даного розпорядження, в повному обсязі.

2.3. До 25 грудня 2011 року підготувати інформацію про освоєння коштів, виділених відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 6 липня 2011 року N 652-р (Розпорядження N 652-р), для направлення Міністерству економічного розвитку і торгівлі України, Міністерству фінансів України, Міністерству регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України і Державній фінансовій інспекції України.

3. Херсонському міськвиконкому:

3.1. Надати управлінню капітального будівництва обласної державної адміністрації затверджену в установленому порядку проектно-кошторисну документацію для проведення аварійно-відбудовних робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, що склалася на каналізаційних колекторах у м. Херсоні.

3.2. Прийняти фактичні витрати з проведення аварійно-відбудовних робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, що склалася на каналізаційних колекторах у м. Херсоні, від управління капітального будівництва обласної державної адміністрації до комунальної власності міської територіальної громади м. Херсона після введення об'єктів в експлуатацію.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови обласної державної адміністрації Котенкова В. М.

 

Голова обласної
державної адміністрації

М. М. Костяк

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали