ХЕРСОНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 17.06.2011 р. N 387

Про організацію виконання в області Указу Президента України від 19 травня 2011 року N 588/2011

З метою виконання в області Указу Президента України від 19 травня 2011 року N 588/2011 "Про заходи щодо розв'язання актуальних проблем осіб з обмеженими фізичними можливостями" (Указ N 588/2011), керуючись статтею 6, пунктом 10 частини першої статті 13, пунктом 1 статті 23, частиною третьою статті 39, частиною першою статті 41 Закону України "Про місцеві державні адміністрації":

1. Управлінню регіонального розвитку, містобудування та архітектури обласної державної адміністрації, Головному управлінню праці та соціального захисту населення обласної державної адміністрації, головам районних державних адміністрацій, міським головам міст обласного значення забезпечити взаємодію з громадськими організаціями інвалідів шляхом залучення в установленому порядку представників місцевих "комітетів доступності" до розгляду питань, пов'язаних з доступністю для осіб з обмеженими фізичними можливостями об'єктів соціальної, архітектурної, транспортної інфраструктури, інформаційного середовища, та здійснення моніторингу стану виконання рішень, прийнятих із зазначених питань.

2. Головному управлінню праці та соціального захисту населення обласної державної адміністрації, головам районних державних адміністрацій, міським головам міст обласного значення,:

2.1. Проводити щороку до 1 грудня інвентаризацію матеріально-технічної бази комунальних будинків-інтернатів, стаціонарних відділень територіальних центрів соціального обслуговування, центрів соціальної реабілітації дітей-інвалідів та вживати в установленому порядку заходів щодо її оновлення і модернізації.

2.2. Забезпечувати належне фінансування стаціонарних відділень територіальних центрів соціального обслуговування, центрів соціальної реабілітації дітей-інвалідів.

2.3. Здійснювати постійний контроль за умовами проживання і наданням соціальних, медичних, реабілітаційних послуг та використанням коштів, що підлягають перерахуванню Пенсійним фондом України або органами праці та соціального захисту населення інтернатним закладам, стаціонарним відділенням територіальних центрів соціального обслуговування, виключно на поліпшення умов перебування в них осіб.

3. Головному фінансовому управлінню обласної державної адміністрації підготувати до 1 серпня поточного року в установленому порядку пакет документів щодо внесення змін до показників обласного бюджету на 2011 рік, затверджених рішенням обласної ради від 29 грудня 2010 року N 50, у частині забезпечення інтернатних закладів необхідним фінансовим ресурсом за рахунок коштів загального фонду обласного бюджету.

4. Головному управлінню праці та соціального захисту населення обласної державної адміністрації, управлінню охорони здоров'я обласної державної адміністрації забезпечувати оздоровлення та санаторно-курортне лікування дітей-інвалідів, які перебувають у дитячих будинках-інтернатах.

5. Структурним підрозділам обласної державної адміністрації, районним державним адміністраціям та міськвиконкомам, відповідальним за виконання цього розпорядження, до 23 грудня 2011 року надати Головному управлінню праці та соціального захисту населення обласної державної адміністрації відповідну інформацію для узагальнення та підготовки матеріалів для подальшого направлення до Адміністрації Президента України.

6. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника голови обласної державної адміністрації Яценка А. А.

 

Перший заступник голови
обласної державної адміністрації -
керівник апарату

В. С. Білий

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали