МІНІСТЕРСТВО КУЛЬТУРИ І ТУРИЗМУ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 31 серпня 2011 року N 684/0/16-11

Про організацію виконання заходів із відстеження результативності регуляторних актів у 2011 році

З метою організації виконання Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності" та пункту 9 доручення Кабінету Міністрів України від 29.07.2011 N 35234/1/1-11 наказую:

1. Затвердити План-графік здійснення заходів із відстеження результативності регуляторних актів структурними підрозділами Міністерства культури і туризму України у 2011 році (далі - План-графік), що додається.

2. Головам державних служб (по закінчення процедури ліквідації), керівникам структурних підрозділів МКТ України забезпечити:

2.1 безумовне виконання Плану-графіка у визначені терміни;

2.2 підготовку звітів з відстеження результативності регуляторних актів відповідно до вимог та за формою, встановленою Методикою відстеження результативності регуляторного акта, затвердженою постановою Кабінету Міністрів України від 11.03.2004 N 308;

2.3 оприлюднення звітів про відстеження результативності регуляторних актів шляхом опублікування у друкованих засобах масової інформації або шляхом розміщення на офіційній сторінці МКТ України в мережі Інтернет у рубриці "Регуляторна політика / Звіти про відстеження результативності" не пізніше як у десятиденний термін з дня їх підписання Міністром, або особою, яка його заміщує;

2.4 надання копій звітів про відстеження результативності регуляторних актів до юридичного управління (Петасюк Л. В.) не пізніше наступного робочого дня після їх оприлюднення.

3. Юридичному управлінню (Петасюк Л. В.):

3.1 забезпечити оприлюднення цього наказу на офіційній сторінці МКТ України в мережі Інтернет;

3.2 надавати щоквартально Міністерству економічного розвитку і торгівлі України інформацію про здійснення заходів із відстеження результативності регуляторних актів.

4. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

 

Заступник Міністра,
голова комісії з проведення реорганізації

Я. О. Арсірій

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства культури і туризму України
31.08.2011 N 684/0/16-11

ПЛАН-ГРАФІК
здійснення заходів із відстеження результативності регуляторних актів Міністерством культури і туризму України

N

Назва, N та дата прийняття регуляторного акта, а також проекту регуляторного акта, щодо якого проводиться відстеження результативності

Відповідальний структурний підрозділ

Тип відстеження результативності регуляторного акта

Термін здійснення заходів із відстеження результативності

Вид даних, які використовуватимуться для відстеження (аналітичні, якісні показники або статистичні дані)

1.

Проект постанови Кабінету Міністрів України від 17.08.98 N 1315 "Про внесення зміни до Положення про державне посвідчення на право розповсюдження і демонстрування фільмів"

Державна служба кінематографії

Базове

III квартал 2011 р.

Статистичні дані

2.

Закон України "Про театри і театральну справу"

Відділ театрального мистецтва

Періодичне

IV квартал 2011 р.

Аналітичні показники

3.

Закон України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо охорони культурної спадщини"

Державна служба з питань національної культурної спадщини

Повторне

IV квартал 2011 р.

Аналітичні показники

4.

Постанова Кабінету Міністрів України від 21.01.2009 N 21 "Про затвердження критерію, за яким оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності та визначається періодичність здійснення планових заходів державного нагляду (контролю) щодо об'єктів культурної спадщини"

Державна служба з питань національної культурної спадщини

Повторне

IV квартал 2011 р.

Аналітичні показники

5.

Наказ МКТ від 11.11.2010 N 1043/0/16-10 "Про затвердження переліків основних питань для здійснення заходів державного нагляду (контролю) у сфері охорони культурної спадщини та уніфікованої форми акта, який складається органами охорони культурної спадщини за результатами планових перевірок"

Державна служба з питань національної культурної спадщини

Повторне

IV квартал 2011 р.

Аналітичні показники

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали