ХЕРСОНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 19.08.2011 р. N 527

Про організуючу роль Головного управління агропромислового розвитку обласної державної адміністрації, підпорядкованих служб та районних державних адміністрацій щодо впорядкування науково обґрунтованих сівозмін з метою збільшення площ під посіви озимини, підвищення родючості грунтів та ефективного використання ріллі

Сільгосптоваровиробники області завершили збирання ранніх зернових культур. З площі 700 тис. га отримано валовий збір зерна в обсязі 2263 тис. тонн при середній урожайності 32,4 ц/га.

Найвищу врожайність в умовах поточного року отримали сільгосптоваровиробники Новотроїцького району - 38,5 ц/га, Великолепетиського - 36,2 ц/га, Каховського - 36 ц/га та Нововоронцовського - 35,7 ц/га.

Найнижчу урожайність отримали сільгосптоваровиробники в Цюрупинському та Високопільському районах - по 28 ц/га, Верхньорогачицькому - 28,5 ц/га, Нижньосірогозькому - 29,2 ц/га.

Це свідчить про те, що поряд з об'єктивними причинами, які негативно вплинули на формування урожаю ранніх ярих зернових культур, існують і суб'єктивні, а саме: недотримання сівозмін і структури посівних площ, насиченість посівів ярим ячменем, низький рівень використання мінеральних добрив, засобів захисту, порушення агротехнологічних вимог до обробітку грунту, сівби та догляду за посівами.

Таким чином, організаційна робота деяких районних державних адміністрацій по забезпеченню обсягів виробництва зерна виявилася недостатньою, що і призвело до зниження валового збору при сприятливих погодних умовах для формування високого урожаю озимих зернових культур.

Під урожай 2012 року планується посіяти 652,7 тис. га озимих зернових, що на 122 тис. га більше проти минулого року, із них озимої пшениці - 560 тис. га (31,5 % до ріллі), озимого ячменю - 89,5 тис. га, жита - 3,2 тис. га, крім того озимого ріпаку - 68,7 тис. га.

Для цього була проведена відповідна організаційна робота із сільгосптоваровиробниками щодо посіву озимих культур.

25 липня 2011 року відбулася науково-практична агрономічна конференція "Про підсумки збирання ранніх зернових культур у 2011 році та підготовку до посіву озимих зернових урожаю 2012 року" на базі ТОВ "Світанок" Новотроїцького району за участю голів районних державних адміністрацій, голів районних рад, начальників управлінь агропромислового розвитку райдержадміністрацій, керівників та спеціалістів сільськогосподарських підприємств, фермерів та вчених центру наукового забезпечення. У ході даної конференції було підбито підсумки збирання ранніх зернових культур, розглянуто готовність області до проведення посіву озимих зернових культур урожаю 2012 року та шляхи стабілізації зерновиробництва області в цілому.

2 серпня 2011 року проведено науково-виробничу нараду "Насінництво сільськогосподарських культур в Херсонській області. Сучасний стан та перспективи розвитку" на базі ДС ДС "Асканійське" Каховського району за участю начальників управлінь агропромислового розвитку райдержадміністрацій, начальників районних державних інспекцій, керівників та агрономів насінницьких господарств області та вчених центру наукового забезпечення. На нараді розглянуто питання нововведення в насінництві та підготовки насіннєвого матеріалу озимих культур сільськогосподарськими підприємствами області.

Станом на 15 серпня поточного року сільгосптоваровиробники області підготували під посів озимих 544,5 тис. га, або 75,5 %.

Чорних парів при завданні 330 тис. га підготовлено 285,8 тис. га, або 86 %.

При потребі в мінеральних добривах для проведення комплексу літньо-осінніх польових робіт 53,9 тис. тонн фізичної ваги фактично придбано 22,1 тис. тонн, або 41 %.

Потреба в насінні озимих зернових культур під урожай 2012 року по всіх категоріях господарств становить 131,2 тис. тонн. Фактично засипано 100,1 тис. тонн, або 76,3 %. На перевірку посівних якостей до райдержнасінінспекцій надійшло 45,2 тис. тонн насіння, або 34,5 %, перевірено 43,9 тис. тонн, або 33,5 %.

Для здійснення осінньо-польових робіт у поточному році потреба в дизпаливі складає 30,5 тис. тонн, у бензині - 6,7 тис. тонн та дизельних маслах - 0,91 тис. тонн. На звітну дату накопичено дизпалива 10,5 тис. тонн, що становить 34,4 % від загальної потреби (необхідна потреба на вересень - 11,5 тис. тонн, забезпеченість складає 102,4 %).

У період проведення осінньо-польових робіт у сільгосптоваровиробників області будуть задіяні 3272 трактори загального призначення і 5818 універсально-просапних, 4223 культиватори та 4499 посівних агрегатів.

Поряд із цим, у Іванівському районі підготовлено лише 67 % площ під посів озимих культур, Чаплинському та Верхньорогачицькому - по 68 %, Каховському - 69 %, Скадовському - 70 %.

Низькі темпи підготовки парів у таких районах: Скадовському - 62 %, Каланчацькому - 63 %, Цюрупинському - 68 %, Нововоронцовському - 72 % та Бериславському - 73 %.

Також недостатніми темпами ведеться придбання мінеральних добрив у Новотроїцькому, Горностаївському, Іванівському та Високопільському районах, де забезпеченість складає 16 - 25 %.

Найменше засипано насіння озимих культур у господарствах Чаплинського (27 %) та Високопільського (47 %) районів. Недостатньо насіння засипали у Голопристанському (69 %), Горностаївському (69 %), Іванівському (72 %) районах.

Повільними темпами здійснюється перевірка насіння у Високопільському (17 %), Горностаївському (19 %), Великоолександрівському (22 %), Новотроїцькому (23 %) та Каховському (25 %) районах.

Недостатню кількість дизпалива на звітний період накопичено в господарствах Новотроїцького району - 65 % та Білозерського - 73 %.

З метою стабілізації виробництва зерна в 2012 році, забезпечення продовольчої безпеки області, відповідно до Закону України "Про зерно та ринок зерна в Україні", керуючись статтею 6, пунктом 5 частини першої статті 13, пунктом 1 частини першої статті 39 та частиною першою статті 41 Закону України "Про місцеві державні адміністрації":

1. Вказати головам районних державних адміністрацій: Горностаївської - Вермієнку Г. В., Іванівської - Каністратенку С. С., Новотроїцької - Збаровському П.М. на недостатню організаційну роботу з підготовки до посіву озимих сільськогосподарських культур урожаю 2012 року та необхідність притягнення до дисциплінарної відповідальності осіб, відповідальних за підготовку до посіву озимих культур в поточному році.

2. Попередити голів районних державних адміністрацій про персональну відповідальність за хід підготовки та проведення сівби озимих культур урожаю 2012 року та належну науково обґрунтовану підготовку площ попередників під посів ярих культур урожаю 2012 року, в тому числі чорних парів, з доведенням їх площ до рівня не менше 20 - 22 % до ріллі.

3. Головам обласної та районних рад пропонувати заслухати на сесіях місцевих рад керівників сільгосппідприємств - депутатів відповідних рад, які отримали урожайність ранніх зернових культур нижче 25 ц/га.

4. Заступнику голови обласної державної адміністрації Мельнику М. А. організувати роботу оперативного штабу з координації роботи із забезпечення проведення в області посіву озимих культур урожаю 2012 року в складі згідно з додатком 1.

5. Затвердити:

- заходи щодо забезпечення організованого проведення в оптимальні терміни посіву озимих культур урожаю 2012 року в Херсонській області (додаток 2);

- робочий план проведення сівби озимих культур урожаю 2012 року (додаток 3);

- обсяги посіву озимих культур під урожай 2012 року (додаток 4);

- обсяги підготовки грунту під посів озимих культур урожаю 2012 року (додаток 5);

- список керівників структурних підрозділів обласної державної адміністрації, обласних служб, закріплених за районами для надання практичної допомоги з проведення комплексу осінньо-польових робіт (додаток 6).

6. Головам районних державних адміністрацій:

6.1. Взяти під особистий контроль хід підготовки та проведення сівби озимих культур урожаю 2012 року. Інформацію щодо завершення посівної кампанії надати до 15 жовтня 2011 року Головному управлінню агропромислового розвитку обласної державної адміністрації.

6.2. До 1 вересня 2011 року провести науково-практичні конференції з питань проведення в оптимальні строки посіву озимих культур урожаю 2012 року за участю вчених і спеціалістів центру наукового забезпечення агропромислового виробництва області.

6.3. З метою проведення своєчасного та якісного обробітку грунту розробити відповідні графіки по кожному господарству з визначенням добових завдань, забезпечити безперебійну роботу техніки та завершити підготовку грунту в повному обсязі до 1 вересня поточного року.

6.4. Забезпечити проведення системної роботи із землекористувачами з питань запровадження передових технологій, виконання основних елементів технології вирощування озимих культур, які підвищують їх урожайність, і тим самим забезпечують подолання збитковості зерновиробництва.

6.5. Довести до відома селищних і сільських голів завдання, визначені в підпунктах 6.1 - 6.4 пункту 6 цього розпорядження, для організації їх виконання.

7. Головному управлінню агропромислового розвитку обласної державної адміністрації:

7.1. Надати сільгосптоваровиробникам практичну допомогу у вирішенні питань забезпечення пально-мастильними матеріалами, засобами захисту рослин та мінеральними добривами.

7.2. Сприяти у створенні на базі сільськогосподарських підприємств, які мають відповідну матеріально-технічну оснащеність, ланок з обробітку грунту, забезпечити їх безперебійну цілодобову роботу на полях особистих селянських господарств, власників земельних паїв, фермерів.

8. Обласному виробничому управлінню меліорації і водного господарства та його підрозділам забезпечити подачу води на проведення вологозарядкових і сходовикликаючих поливів, а також цілодобову безперебійну роботу всієї наявної дощувальної техніки.

9. Херсонському обласному державному проектно-технологічному центру охорони родючості грунтів і якості продукції провести аналіз забезпеченості грунту елементами живлення по попередниках під озимі культури, розрахувати потребу мінеральних добрив під озимі культури та до 10 вересня 2011 року надати сільгосптоваровиробникам усіх форм власності рекомендації щодо їх внесення з осені та ранньої весни.

10. Обласній державній насіннєвій інспекції забезпечити постійний контроль за ходом перевірки насіння озимих та ярих культур під урожай 2012 року в господарствах усіх форм власності, а також не допустити нецільового його використання.

11. Обласній станції захисту рослин в області встановити контроль за протруєнням насіння озимих культур та фітосанітарним станом посівів озимих культур.

12. Центру наукового забезпечення агропромислового виробництва Херсонської області з урахуванням особливостей районів сприяти сільгосптоваровиробникам з наукового супроводу виконання комплексу осінньо-польових робіт.

13. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови обласної державної адміністрації Мельника М. А.

 

Голова обласної
державної адміністрації

М. М. Костяк

 

Додаток 1
до розпорядження Херсонської обласної державної адміністрації
19.08.2011 N 527

СКЛАД
оперативного штабу з координації роботи із забезпечення проведення в області посіву озимих культур урожаю 2012 року

Мельник
Михайло Андрійович

- заступник голови обласної державної адміністрації, керівник штабу

Носик
Анатолій Аврамович

- начальник Головного управління агропромислового розвитку обласної державної адміністрації, заступник керівника штабу

Неделько
Андрій Миколайович

- начальник відділу виробництва продукції рослинництва Головного управління агропромислового розвитку обласної державної адміністрації, секретар штабу

Члени штабу:

Балицький
Юрій Броніславович

- голова Херсонської філії НАК "Украгролізинг"

Білий
Олександр Іванович

- начальник обласної державної хлібної інспекції

Булах
Сергій Леонідович

- начальник інспекції якості та формування ресурсів сільськогосподарської продукції обласної державної адміністрації

Вожегова
Раїса Анатоліївна

- директор Інституту землеробства південного регіону НААНУ, керівник Центру наукового забезпечення агропромислового виробництва області

Вознюк
Володимир Анатолійович

- начальник Головного управління статистики в області

Гончаренко
Олександр Леонідович

- начальник обласної державної насіннєвої інспекції

Дегтяр
Андрій Васильович

- начальник Державної інспекції з карантину рослин по області

Кобець
Олександр Миколайович

- начальник регіонального відділення Аграрного фонду

Коваленко
Єгор Євгенович

- начальник обласного виробничого управління меліорації і водного господарства

Коваленко
Олександр Юрійович

- начальник інспекції державного технічного нагляду обласної державної адміністрації

Лазарєв
Валерій Іванович

- начальник Головного управління Держкомзему в Херсонській області

Морозов
Олексій Володимирович

- директор обласного державного проектно-технічного центру охорони родючості грунтів і якості продукції

Мандрик
Василь Миколайович

- генеральний директор ДП "Херсонське обласне агролісомеліоративне підприємство "Херсонагроліс"

Попович
Петро Олексійович

- начальник Державного управління охорони навколишнього природного середовища в області

Резніченко
Анатолій Іванович

- директор державного центру експертизи сортів рослин в області

Семержій
Вікторія Йосипівна

- в. о. начальника Державної інспекції захисту рослин в області

Суворов
Сергій Олегович

- в. о. начальника Державної екологічної інспекції в Херсонській області.

 

Перший заступник голови
обласної державної адміністрації -
керівник апарату

В. С. Білий

 

Додаток 2
до розпорядження Херсонської обласної державної адміністрації
19.08.2011 N 527

ЗАХОДИ
щодо забезпечення організованого проведення в оптимальні терміни посіву озимих культур урожаю 2012 року в Херсонській області

N
з/п

Назва заходів

Термін виконання

Виконавці

1

2

3

4

1.

Організувати районні науково-практичні наради з питань проведення в оптимальні строки посіву озимих культур урожаю 2012 року

До 1 вересня 2011 року

Районні державні адміністрації

2.

Організувати придбання необхідної кількості насіннєвого матеріалу озимих зернових культур. Для повної забезпеченості насінням провести міжгосподарські і міжрайонні обміни, а також закупити елітне насіння з науково-дослідних господарств і установ. Прискорити роботу з перевірки насіння та з доведення його до високих посівних кондицій. Забезпечити посів озимих зернових культур насінням не нижче I та II репродукцій, з обов'язковим його протруєнням

Серпень - жовтень 2011 року

Головне управління агропромислового розвитку обласної державної адміністрації, обласна державна насіннєва інспекція,
інспекція захисту рослин в області, районні державні адміністрації

3.

Забезпечити посів озимих сільськогосподарських культур по кращих попередниках в оптимальні строки виходячи з того, що зернові культури в зоні Степу повинні становити не менше 50 %, а озима пшениця - не менше 30 %.

До 1 листопада 2012 років

Районні державні адміністрації,
Головне управління агропромислового розвитку обласної державної адміністрації

4.

Вжити додаткових заходів до організації страхування агропромисловими підприємствами ризиків, пов'язаних з веденням сільського господарства, зокрема вирощування озимих культур

Постійно

Районні державні адміністрації,
Головне управління агропромислового розвитку обласної державної адміністрації

5.

Забезпечити проведення моніторингу та інформування споживачів насіння, мінеральних добрив, засобів захисту рослин, техніки, запасних частин, пально-мастильних матеріалів про наявність цієї продукції на внутрішньому ринку, рівень цін та її постачальників, взяти під контроль їх придбання

Щотижня

Головне управління агропромислового розвитку
обласної державної адміністрації,
районні державні адміністрації

6.

Визначити базові господарства, якими будуть укладені угоди на науковий супровід вирощування основних сільськогосподарських культур з Центром наукового забезпечення агропромислового виробництва області

До 1 листопада 2011 року

Районні державні адміністрації,
Центр наукового забезпечення агропромислового виробництва області

7.

Організувати роботу з технічного обслуговування і ремонту техніки під час збирання урожаю пізніх сільськогосподарських культур та посіву озимих сільськогосподарських культур урожаю 2012 року

До 1 листопада 2011 року

Районні державні адміністрації,
Головне управління агропромислового розвитку обласної державної адміністрації

8.

Провести хімічну меліорацію методом гіпсування на орних землях, особливо на зрошуваних. Тому з метою збільшення обсягів гіпсування необхідно передбачити часткову компенсацію витрат, пов'язаних з проведенням гіпсування за рахунок коштів місцевого бюджету

До 1 грудня 2011 року

Районні державні адміністрації

9.

Забезпечити підготовку зябу на площі 752,3 тис. га для посіву ярих культур урожаю 2012 року та догляд за чорними парами під посів озимих культур у 2012 році з доведенням цих площ до 20 - 22 відсотків до ріллі

Вересень - грудень 2011 року

Районні державні адміністрації,
Головне управління агропромислового розвитку обласної державної адміністрації

10.

Сприяти виділенню кредитних ресурсів товаровиробникам усіх форм власності для закупівлі пально-мастильних матеріалів і запасних частин до сільськогосподарської техніки

Вересень - грудень 2011 року

Районні державні адміністрації,
Головне управління агропромислового розвитку обласної державної адміністрації

11.

Сприяти придбанню у лізинг сільськогосподарської техніки

Вересень - грудень 2011 року

Районні державні адміністрації,
Головне управління агропромислового розвитку обласної державної адміністрації,
Херсонська філія НАК "Украгролізинг"

 

Перший заступник голови
обласної державної адміністрації -
керівник апарату

В. С. Білий

 

Додаток 3
до розпорядження Херсонської обласної державної адміністрації
19.08.2011 N 527

РОБОЧИЙ ПЛАН
проведення сівби озимих культур урожаю 2012 року

N
з/п

Показники

Одиниця виміру

Обсяг робіт

1

2

3

4

1.

Завдання щодо посіву озимих культур - всього

тис. га

721,37

 

у тому числі: озимі на зерно

 

652,69

 

з них: пшениця

 

560

 

жито

 

3,18

 

ячмінь

 

89,51

 

озимий ріпак

 

68,68

2.

Протруєння насіння

тис. тонн

131

 

Буде працювати агрегатів

одиниць

337

 

Денне завдання на агрегат

тонн

26

 

Денний виробіток усіх агрегатів

тис. тонн

8,8

 

Кількість днів роботи

 

15

3.

Підготовка грунту під посів

тис. га

176,9

 

Буде працювати агрегатів

одиниць

3272

 

Денне завдання на агрегат

га

10

 

Денний виробіток усіх агрегатів

тис. га

32,7

 

Кількість днів роботи

 

6

4.

Культивація

тис. га

721,37

 

Буде працювати культиваторів

одиниць

4402

 

Денне завдання на культиватор

га

13,7

 

Денний виробіток усіх культиваторів

тис. га

60,31

 

Кількість днів роботи

 

12

5.

Передпосівна культивація

тис. га

721,37

 

Буде працювати культиваторів

одиниць

4223

 

Денне завдання на культиватор

га

13,7

 

Денний виробіток усіх культиваторів

тис. га

57,9

 

Кількість днів роботи

 

13

6.

Посів

тис. га

721,37

 

Буде працювати сівалок

одиниць

4499

 

Денне завдання на сівалку

га

12,7

 

Денний виробіток усіх сівалок

тис. га

57,14

 

Кількість днів роботи

 

13

7.

Коткування

тис. га

721,37

 

Буде працювати агрегатів

одиниць

740

 

Денне завдання на агрегат

га

69

 

Денний виробіток усіх агрегатів

тис. га

51,1

 

Кількість днів роботи

 

14

8.

Забезпеченість тракторами

 

 

 

Загального призначення - наявність

одиниць

3849

 

Потреба з урахуванням одночасності проведення робіт

одиниць

3124

 

Може працювати з урахуванням коефіцієнта готовності 0,85

одиниць

3272

 

Універсально-просапними - наявність

одиниць

9146

 

Потреба з урахуванням одночасності проведення робіт

одиниць

5818

 

Може працювати з урахуванням коефіцієнта готовності 0,85

одиниць

7774

9.

Потреба у матеріально-технічних ресурсах

 

 

 

Дизпаливі

тонн

30500

 

Бензині

тонн

6700

 

Моторних маслах

тонн

910

 

Перший заступник голови
обласної державної адміністрації -
керівник апарату

В. С. Білий

 

Додаток 4
до розпорядження Херсонської обласної державної адміністрації
19.08.2011 N 527

ОБСЯГИ
посіву озимих культур під урожай 2012 року

тис. га

Райони

на всіх землях

в тому числі на зрошуваних землях

Всього озимих культур

в тому числі

Всього озимих культур

в тому числі

озимі на зерно

 

озимий ріпак на зерно

озимі на зерно

 

озимий ріпак на зерно

пшениця

жито

ячмінь

пшениця

жито

ячмінь

Бериславський

56,14

48,14

44,00

0,12

4,02

8,00

4,30

4,30

4,30

0,00

0,00

0,00

Білозерський

49,00

42,00

31,00

0,05

10,95

7,00

1,90

1,70

1,50

0,00

0,20

0,20

Великолепетиський

36,59

33,97

30,50

0,26

3,21

2,62

2,50

2,00

1,90

0,10

0,00

0,50

Великоолександрівський

56,44

51,44

43,00

0,02

8,42

5,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

Верхньорогачицький

29,00

27,30

23,00

0,00

4,30

1,70

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

Високопільський

25,40

24,00

20,00

0,00

4,00

1,40

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

Генічеський

50,58

48,63

44,00

0,00

4,63

1,95

6,58

6,03

5,40

0,00

0,63

0,55

Голопристанський

44,79

36,94

29,00

0,20

7,74

7,85

4,37

3,17

2,55

0,00

0,62

1,20

Горностаївський

37,39

31,59

26,00

0,24

5,35

5,80

1,36

0,48

0,48

0,00

0,00

0,88

Іванівський

36,57

36,12

29,00

0,04

7,08

0,45

3,52

3,00

2,51

0,00

0,49

0,52

Каланчацький

23,06

20,96

17,50

0,00

3,46

2,10

1,38

1,17

0,71

0,00

0,46

0,21

Каховський

36,01

32,01

28,50

0,01

3,50

4,00

6,30

4,30

3,70

0,00

0,60

2,00

Нижньосірогозький

42,50

40,00

38,00

0,00

2,00

2,50

0,37

0,24

0,19

0,00

0,06

0,12

Нововоронцовський

32,58

30,38

26,00

0,00

4,38

2,20

4,17

3,94

2,16

0,00

1,78

0,23

Новотроїцький

53,02

49,02

45,00

0,02

4,00

4,00

12,23

10,63

9,79

0,00

0,84

1,60

Скадовський

33,56

28,36

23,00

0,12

5,24

5,21

11,62

9,68

6,53

0,00

3,15

1,94

Цюрупинський

24,80

23,30

19,50

2,00

1,80

1,50

0,55

0,55

0,55

0,00

0,00

0,00

Чаплинський

47,00

42,17

37,50

0,08

4,60

4,83

9,50

6,40

5,40

0,00

1,00

3,10

м. Херсон

4,91

4,66

4,00

0,02

0,64

0,25

0,55

0,48

0,18

0,00

0,30

0,07

м.Нова Каховка

2,03

1,69

1,50

0,00

0,19

0,33

0,54

0,54

0,54

0,00

0,00

0,00

Всього по області

721,37

652,69

560,00

3,18

89,51

68,68

71,73

58,61

48,38

0,10

10,13

13,12

 

Перший заступник голови
обласної державної адміністрації -
керівник апарату

В. С. Білий

 

Додаток 5
до розпорядження Херсонської обласної державної адміністрації
19.08.2011 N 527

ОБСЯГИ
підготовки грунту під посів озимих культур урожаю 2012 року

(тис. га)

Райони та міста

Підготовка грунту під посів озимих культур

у т. ч. парів

Бериславський

56,1

25,8

Білозерський

49,0

17,9

Великолепетиський

36,6

17,4

Великоолександрівський

56,4

26,6

Верхньорогачицький

29,0

14,3

Високопільський

25,4

12,5

Генічеський

50,6

28,4

Голопристанський

44,8

15,3

Горностаївський

37,4

15,2

Іванівський

36,6

17,8

Каланчацький

23,1

11,4

Каховський

36,0

12,8

Нижньосірогозький

42,5

24,6

Нововоронцовський

32,6

16,0

Новотроїцький

53,0

25,1

Скадовський

33,6

12,8

Цюрупинський

24,8

10,3

Чаплинський

47,0

22,5

м. Херсон

4,9

2,9

м. Нова Каховка

2,0

0,4

ВСЬОГО:

721,4

330,0

 

Перший заступник голови
обласної державної адміністрації -
керівник апарату

В. С. Білий

 

Додаток 6
до розпорядження Херсонської обласної державної адміністрації
19.08.2011 N 527

СПИСОК
керівників структурних підрозділів обласної державної адміністрації, обласних служб, закріплених за районами, містами для надання практичної допомоги з проведення комплексу осінньо-польових робіт

Райони та міста

Прізвище, ім'я та по батькові

Посада

1

2

3

Бериславський

Білий
Олександр Іванович

начальник обласної державної хлібної інспекції

Білозерський

Ланкіна
Надія Петрівна

заступник начальника Головного управління агропромислового розвитку обласної державної адміністрації

Великолепетиський

Балицький
Юрій Броніславович

голова Херсонської філії НАК "Украгролізинг"

Великоолександрівський

Семержій
Вікторія Йосипівна

в. о. начальника Державної інспекції захисту рослин в області

Верхньорогачицький

Малярчук
Микола Петрович

заступник директора Інституту землеробства південного регіону НААНУ

Високопільський

Дегтяр
Андрій Васильович

начальник Державної інспекції з карантину рослин по області

Генічеський

Коваленко
Єгор Євгенович

начальник обласного виробничого управління меліорації і водного господарства

Голопристанський

Гончаренко
Олександр Леонідович

начальник обласної державної насіннєвої інспекції

Горностаївський

Коваленко
Олександр Юрійович

начальник інспекції державного технічного нагляду обласної державної адміністрації

Іванівський

Лазарєв
Валерій Іванович

начальник Головного управління Держкомзему в області

Каланчацький

Суворов
Сергій Олегович

в. о. начальника Державної екологічної інспекції в Херсонській області

Каховський

Ємченко
Георгій Володимирович

головний інженер обласного виробничого управління меліорації і водного господарства

Нижньосірогозький

Морозов
Олексій Володимирович

директор обласного державного проектно-технічного центру охорони родючості грунтів і якості продукції

Нововоронцовський

Булах
Сергій Леонідович

начальник інспекції якості та формування ресурсів сільськогосподарської продукції обласної державної адміністрації

Новотроїцький

Сапожніков
Василь Олександрович

заступник начальника інспекції державного технічного нагляду обласної державної адміністрації

Скадовський

Попович
Петро Олексійович

начальник Державного управління охорони навколишнього природного середовища в області

Цюрупинський

Степанова
Маргарита Михайлівна

заступник начальника Головного управління агропромислового розвитку обласної державної адміністрації

Чаплинський

Резніченко
Анатолій Іванович

директор державного центру експертизи сортів рослин в області

Дніпровський та Комсомольський райони м. Херсона

Кобець
Олександр Миколайович

директор Херсонського регіонального відділення Аграрного фонду

м. Нова Каховка

Мандрик
Василь Миколайович

генеральний директор ДП "Херсонське обласне агролісомеліоративне підприємство "Херсонагроліс"

 

Перший заступник голови
обласної державної адміністрації -
керівник апарату

В. С. Білий

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали