ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 25.10.2011 р. N 1957

Київ

Про оснащення інженерних вводів житлових будинків теплолічильниками разом з програмно-апаратною частиною диспетчеризації

Відповідно до Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 31.01.2011 N 117 "Про Програму соціально-економічного розвитку м. Києва на 2011 рік" (із змінами та доповненнями) та в межах здійснення функцій органу місцевого самоврядування:

1. Визначити Головне управління енергетики, енергоефективності та енергозбереження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) (далі - Головне управління) замовником робіт з проектування та оснащення інженерних вводів житлових будинків теплолічильниками разом з програмно-апаратною частиною диспетчеризації (1000 об'єктів).

2. Головному управлінню:

2.1. Визначити проектну організацію з розробки проектно-кошторисної документації та генеральну підрядну організацію для здійснення робіт, зазначених у пункті 1 цього розпорядження, у встановленому законодавством порядку.

2.2 Забезпечити розробку і затвердження у встановленому порядку проектно-кошторисної документації на виконання робіт з оснащення інженерних вводів житлових будинків теплолічильниками разом з програмно-апаратною частиною диспетчеризації (1000 об'єктів).

2.3 Роботи з оснащення інженерних вводів житлових будинків теплолічильниками разом з програмно-апаратною частиною диспетчеризації виконувати при наявності проектно-кошторисної документації, затвердженої у встановленому порядку.

3. При укладанні замовником договору підряду на оснащення інженерних вводів житлових будинків теплолічильниками разом з програмно-апаратною частиною диспетчеризації обов'язково передбачити умови щодо надання підрядником гарантії якості виконаних робіт та встановити гарантійні строки експлуатації теплолічильників.

4. Фінансування робіт, зазначених у пункті 1 цього розпорядження, здійснювати відповідно до показників та в межах, передбачених Програмою соціально-економічного розвитку міста Києва на відповідний рік.

5. Взяти до відома, що все майно після завершення робіт, зазначених у пункті 1 цього розпорядження, зараховується до комунальної власності територіальної громади міста Києва.

6. Доручити Головному управлінню комунальної власності м. Києва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити у встановленому порядку зарахування до комунальної власності територіальної громади міста Києва майна, встановленого після завершення робіт з оснащення інженерних вводів житлових будинків теплолічильниками разом з програмно-апаратною частиною диспетчеризації (1000 об'єктів).

7. Заступнику голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків прийняти рішення щодо висвітлення в засобах масової інформації змісту цього розпорядження.

8. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови Київської міської державної адміністрації Мазурчака О. В.

 

Голова

О. Попов

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали