МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 17.02.2011 р. N 36-р

Про основні завдання цивільного захисту Миколаївської області на 2011 рік

Розпорядження втратило чинність(згідно з розпорядженням Миколаївської обласної державної адміністрації від 6 січня 2012 року N 4-р) (Розпорядження N 4-р)

Відповідно до статті 27 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", законів України "Про Цивільну оборону України", "Про правові засади цивільного захисту", "Про захист населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру", розпорядження Кабінету Міністрів України від 2 лютого 2011 року N 79-р "Про затвердження плану основних заходів цивільного захисту на 2011 рік" (Розпорядження N 79-р):

1. Затвердити аналіз стану цивільного захисту Миколаївської територіальної підсистеми єдиної системи цивільного захисту України за 2010 рік (додається), план основних заходів з підготовки Миколаївської територіальної підсистеми єдиної системи цивільного захисту України на 2011 рік (додається), графік проведення навчань та тренувань органів управління та сил цивільного захисту районних та міських ланок Миколаївської територіальної підсистеми єдиної системи цивільного захисту України на 2011 рік (додається), план інспекторських та інших перевірок з питань цивільного захисту та техногенної безпеки Миколаївської області на 2011 рік (додається) та комплексний план проведення інформаційно-роз'яснювальної роботи та навчання населення Миколаївської області з питань цивільного захисту, діям в умовах надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру та правилам безпеки життєдіяльності на 2011 рік (додається до оригіналу).

2. Доручити райдержадміністраціям, керівникам управлінь, відділів, інших структурних підрозділів облдержадміністрації та запропонувати виконавчим комітетам міських (міст обласного значення) рад, керівникам територіальних органів міністерств, інших центральних органів виконавчої влади, підприємств, установ, організацій та начальникам обласних служб цивільної оборони:

2.1. До 28 лютого 2011 року спланувати підготовку цивільного захисту підпорядкованої ланки, довести до виконавців зміст і терміни виконання заходів та надати копії цих документів до управління з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи облдержадміністрації;

2.2. Звіти про виконання плану основних заходів з підготовки Миколаївської територіальної підсистеми єдиної системи цивільного захисту України на 2011 рік надавати управлінню з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи облдержадміністрації щомісяця до 5 числа наступного місяця, за перше півріччя 2011 року - до 24 червня 2011 року, за 2011 рік - до 23 грудня 2011 року;

2.3. Пропозиції стосовно планування заходів з підготовки Миколаївської територіальної підсистеми єдиної системи цивільного захисту України на 2012 рік надати управлінню з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи облдержадміністрації до 24 червня 2011 року.

3. Взяти до відома, що виконання заходів з підвищення готовності цивільного захисту області є одним із пріоритетних завдань місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, керівників підприємств, установ і організацій незалежно від форм власності і підпорядкування.

4. Доручити райдержадміністраціям та запропонувати виконавчим комітетам міських (міст обласного значення) рад в установленому чинним законодавством порядку передбачати у відповідних місцевих бюджетах фінансування заходів цивільного захисту.

5. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови облдержадміністрації від 31 грудня 2009 року N 520-р "Про основні завдання цивільного захисту Миколаївської області на 2010 рік".

6. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови облдержадміністрації Ніколенка Г. Б.

 

Голова облдержадміністрації

М. П. Круглов

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали