НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРІ ЕНЕРГЕТИКИ

ПОСТАНОВА

від 16 лютого 2012 року N 113

м. Київ

Про особливості встановлення або перегляду тарифів на передачу електричної енергії для ліцензіатів з передачі електричної енергії місцевими (локальними) електромережами та з постачання електроенергії за регульованим тарифом

Відповідно до Закону України "Про електроенергетику", Указу Президента України від 23.11.2011 N 1059 "Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики" (Положення N 1059/2011), а також з урахуванням положень Процедури встановлення або перегляду тарифів для ліцензіатів з передачі електричної енергії місцевими (локальними) електромережами та з постачання електроенергії за регульованим тарифом, затвердженої постановою НКРЕ від 01.08.2001 N 801, і Порядку визначення тарифів на передачу електроенергії місцевими (локальними) електромережами та тарифів на постачання електроенергії для ліцензіатів з постачання електричної енергії за регульованим тарифом, які забезпечують повну оплату електроенергії, купованої ними на Оптовому ринку електроенергії України, затвердженого постановою НКРЕ від 02.04.2001 N 309, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, постановляє:

1. Установити, що взаєморозрахунки за спільне використання електричних мереж між ліцензіатами, які одночасно є ліцензіатами з передачі електричної енергії місцевими (локальними) електромережами та з постачання електричної енергії за регульованим тарифом (далі - суміжні ліцензіати), не здійснюються.

2. Установити тарифи на передачу електричної енергії для суміжних ліцензіатів у частині спільного використання електричних мереж на нульовому рівні.

3. При встановленні або перегляді тарифів на передачу електричної енергії місцевими (локальними) електромережами витрати, пов'язані з використанням електричних мереж суміжних ліцензіатів, не враховуються.

 

Голова Комісії

С. Тітенко

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали