ДОНЕЦЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 06.05.2011 р. N 256

Про оздоровлення та відпочинок дітей, студентської молоді влітку 2011 року

Розпорядження знято з контролю(згідно з розпорядженням Донецької обласної державної адміністрації від 28 грудня 2011 року N 740) (Розпорядження N 740)

На виконання Регіональної комплексної програми "Молодь. Сім'я. Діти" на 2008 - 2012 роки, затвердженої рішенням обласної ради від 26.09.2008 N 5/18-54, розпорядження голови облдержадміністрації від 29.04.2011 N 242 "Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених в обласному бюджеті для організації оздоровлення та відпочинку дітей", з метою створення оптимальних умов для оздоровлення дітей та студентської молоді влітку 2011 року, керуючись статтею 7 Закону України "Про оздоровлення та відпочинок дітей", статтями 13, 22, 39 Закону України "Про місцеві державні адміністрації":

1. Створити обласну міжвідомчу комісію з підготовки та проведення оздоровлення, відпочинку дітей та студентської молоді влітку 2011 року (далі - комісія) та затвердити її персональний склад (додається).

2. Затвердити:

2.1. Заходи щодо проведення оздоровлення та відпочинку дітей, студентської молоді влітку 2011 року (додаються).

2.2. Обсяги видатків на проведення оздоровлення та відпочинку дітей, студентської молоді влітку 2011 року (додаються).

3. Комісії (Петряєва):

3.1. Щомісячно аналізувати хід виконання Заходів щодо проведення оздоровлення та відпочинку дітей, студентської молоді влітку 2011 року, в тому числі розглядати проблемні питання забезпечення оздоровчими путівками дітей, студентської молоді, які потребують особливої соціальної підтримки та уваги.

3.2. Висвітлювати хід підготовки та проведення літнього оздоровлення та відпочинку дітей, студентської молоді в засобах масової інформації.

4. Головному фінансовому управлінню облдержадміністрації (Скарга) забезпечити фінансування головних розпорядників коштів по заходах на проведення оздоровлення та відпочинку дітей, студентської молоді в межах асигнувань, передбачених на їх виконання в обласному бюджеті на 2011 рік.

5. Управлінню у справах сім'ї та молоді облдержадміністрації (Золкіна) забезпечити цільове використання коштів, передбачених в обласному бюджеті для організації оздоровлення та відпочинку дітей, студентської молоді з урахуванням вимог Закону України "Про здійснення державних закупівель".

6. Управлінню освіти і науки облдержадміністрації (Соловйов):

6.1. Забезпечити цільове використання коштів, передбачених в обласному бюджеті для організації оздоровлення, відпочинку дітей з урахуванням вимог Закону України "Про здійснення державних закупівель".

6.2. Вжити заходів щодо укладання угод між закладами освіти, що належать до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст, що знаходиться в управлінні обласної ради, та закладами оздоровлення та відпочинку - переможцями конкурсних торгів щодо закупівлі путівок на оздоровлення дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

7. Запропонувати виконавчим органам міських рад, райдержадміністраціям:

7.1. Розробити у строк до 10.05.2011 заходи щодо організації оздоровлення та відпочинку дітей, студентської молоді влітку 2011 року за рахунок коштів місцевих бюджетів.

7.2. Забезпечити оздоровлення, відпочинок дітей та студентської молоді влітку 2011 року, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, у відповідності до Методичних рекомендацій про порядок підбору та направлення дітей, студентської молоді до оздоровчих закладів, затверджених управлінням у справах сім'ї та молоді облдержадміністрації.

8. Структурним підрозділам облдержадміністрації, територіальним органам міністерств та інших центральних органів виконавчої влади, виконавчим органам міських рад та райдержадміністраціям:

8.1. Організувати оздоровлення та відпочинок дітей, студентської молоді влітку 2011 року у відповідності із Заходами, затвердженими цим розпорядженням.

8.2 Інформувати управління у справах сім'ї та молоді облдержадміністрації про виконання заходів, затверджених цим розпорядженням, та місцевих заходів щодо проведення оздоровлення та відпочинку дітей, студентської молоді до 2 числа червня, липня, серпня, вересня 2011 року.

9. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови - начальника Головного управління охорони здоров'я облдержадміністрації Петряєву О. Б.

 

Голова облдержадміністрації

А. М. Близнюк

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Розпорядження Донецької обласної державної адміністрації
06.05.2011 N 256

СКЛАД
обласної міжвідомчої комісії з підготовки та проведення оздоровлення, відпочинку дітей та студентської молоді влітку 2011 року

Петряєва
Олена Борисівна

заступник голови - начальник Головного управління охорони здоров'я облдержадміністрації, співголова комісії

Гулечко
Тетяна Миколаївна

заступник голови облпрофради, співголова комісії (за згодою)

Денисенко
Віктор Іванович

головний державний санітарний лікар Донецької області, заступник голови комісії

Золкіна
Лілія Іванівна

начальник управління у справах сім'ї та молоді облдержадміністрації, заступник голови комісії

Самохвалов
Юрій Михайлович

начальник відділу оздоровлення та організаційно-кадрового забезпечення управління у справах сім'ї та молоді облдержадміністрації, секретар комісії

Члени комісії:

Бабаєва
Лія Гиясівна

завідуюча відділом з гуманітарних питань облпрофради (за згодою)

Бубка
Василь Назарович

голова постійної комісії обласної ради з питань молодіжної політики, фізичної культури та спорту (за згодою)

Вітовецький
Віктор Олександрович

головний фахівець відділу державного пожежного нагляду управління з питань наглядово-профілактичної діяльності Головного управління МНС України в Донецькій області

Громаков
Олександр Юрійович

заступник начальника управління з питань фізичної культури та спорту облдержадміністрації

Качур
Олександр Юрійович

заступник начальника Головного управління охорони здоров'я облдержадміністрації

Климова
Галина Володимирівна

заступник начальника Головного фінансового управління облдержадміністрації

Кобець
Ольга Кузьмівна

заступник начальника управління культури і туризму облдержадміністрації

Корнієнко
Наталія Вікторівна

заступник начальника управління освіти і науки облдержадміністрації

Косматенко
Максим Миколайович

перший заступник начальника Головного управління агропромислового розвитку облдержадміністрації

Луньова
Світлана Михайлівна

заступник начальника Головного управління статистики у Донецькій області

Пікалова
Галина Андріївна

директор виконавчої дирекції Донецького обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності

Подолінний
Олександр Володимирович

заступник начальника відділу кримінальної міліції у справах неповнолітніх ГУМВС України в Донецькій області

Разумна
Анжела Анатоліївна

начальник відділу житлового господарства та благоустрою Головного управління житлово-комунального господарства облдержадміністрації

Сагайдак
Віра Віталіївна

начальник служби у справах дітей облдержадміністрації

Семеній
Світлана Миколаївна

начальник відділу Головного Донецького обласного управління у справах захисту прав споживачів

Устинова
Ірина Віталіївна

завідувач відділення гігієни дітей та підлітків Донецької обласної санітарно-епідеміологічної станції

Черниш
Артем Віталійович

заступник начальника Головного управління праці та соціального захисту населення облдержадміністрації.

 

Заступник голови - керівник
апарату облдержадміністрації

Б. І. Адамов

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Розпорядження Донецької обласної державної адміністрації
06.05.2011 N 256

ЗАХОДИ
щодо проведення оздоровлення та відпочинку дітей, студентської молоді влітку 2011 року

N
з/п

Зміст заходу

Термін виконання

Відповідальні

Організаційні заходи щодо проведення оздоровлення та відпочинку дітей, студентської молоді

1.

Провести роботу щодо збереження і розвитку мережі закладів оздоровлення та відпочинку на базі дошкільних, позашкільних закладів, шкіл-інтернатів, загальноосвітніх шкіл, професійно-технічних навчальних закладів, дитячо-юнацьких клубів, дитячих туристичних, спортивних баз та клубів тощо.

Протягом оздоровчого періоду

Виконавчі органи міських рад, райдержадміністрації;
управління освіти і науки, управління у справах сім'ї та молоді, управління з питань фізичної культури та спорту облдержадміністрації

2.

Забезпечити створення та функціонування на території області стаціонарних наметових таборів, спортивних та туристичних таборів.
Згідно з Методичними рекомендаціями визначити місця їх розміщення, устаткування, діяльності.

Протягом оздоровчого періоду

Виконавчі органи міських рад, райдержадміністрації;
управління освіти і науки, управління у справах сім'ї та молоді, управління з питань фізичної культури та спорту облдержадміністрації, обласна санітарно-епідеміологічна станція, власники (засновники) закладів відпочинку

3.

Організувати громадські роботи учнівської та студентської молоді влітку 2011 року. Розширити мережу таборів праці та відпочинку, сприяти організації та діяльності учнівських виробничих бригад, трудових об'єднань.

Протягом оздоровчого періоду

Виконавчі органи міських рад, райдержадміністрації; управління освіти і науки, управління у справах сім'ї та молоді, Головне управління агропромислового розвитку облдержадміністрації, Донецький обласний молодіжний центр праці

4.

Організувати роботу міжтабірної поліклініки у м. Святогірськ на базі комунального підприємства "Обласний дитячо-молодіжний санаторно-оздоровчий комплекс "Перлина Донеччини", забезпечивши її необхідними спеціалістами, приладами, медикаментами, транспортом.

Травень - серпень 2011 року

Управління у справах сім'ї та молоді, Головне управління охорони здоров'я облдержадміністрації, комунальне підприємство "Обласний дитячо-молодіжний санаторно-оздоровчий комплекс "Перлина Донеччини",

5.

Вжити заходів щодо організації тематичних змін для дітей-інвалідів, хворих на цукровий діабет, обдарованих дітей, лідерів дитячих громадських, в тому числі військово-патріотичних організацій та клубів, юних журналістів, творчих колективів та спортивних команд.

Червень - серпень 2011 року

Управління у справах сім'ї та молоді, управління освіти і науки, управління з питань фізичної культури та спорту, облдержадміністрації

6.

Не допускати завезення груп дітей з інтернатних закладів до закладів відпочинку та оздоровлення без погодження з медичними закладами та органами державної санітарно-епідеміологічної служби, з метою попередження розповсюдження інфекційних захворювань.

Протягом оздоровчого періоду

Управління освіти і науки, Головне управління охорони здоров'я облдержадміністрації, обласна санітарно-епідеміологічна станція

7.

Забезпечити безпечні умови перебування дітей та студентів в закладах оздоровлення та відпочинку, попередньо обстеживши території таборів, пляжних місць, перевірити забезпечення протипожежними засобами, готовність водних джерел, провести профілактичні роботи щодо унеможливлення розповсюдження кліщів, бродячих тварин, обстежити маршрути руху, встановити на під'їзних шляхах дорожні та інші попереджувальні знаки.

Травень 2011 року

Виконавчі органи міських рад, райдержадміністрації;
Головне управління житлово-комунального господарства облдержадміністрації; Головне управління МНС України в Донецькій області; Головне управління МВС України в Донецькій області, обласна санітарно-епідеміологічна станція, власники (засновники) закладів оздоровлення та відпочинку

8.

Проводити моніторинг виконання заходів протипожежної та технічної безпеки, щодо забезпечення безпечних умов перебування дітей та студентів у закладах оздоровлення та відпочинку

Протягом оздоровчого періоду

Виконавчі органи міських рад, райдержадміністрації; Головне управління охорони здоров'я, управління освіти і науки, управління у справах сім'ї та молоді облдержадміністрації, Головне управління МНС України в Донецькій області, обласна санітарно-епідеміологічна станція

9.

Забезпечити охорону громадського порядку в місцях відпочинку дітей, здійснювати контроль за технічним станом транспортних засобів і автомобільних доріг, якими буде здійснюватися перевезення дітей, а також за супроводом та оперативною обстановкою під час перевезення дітей автомобільним транспортом.

Протягом оздоровчого періоду

Головне управління МВС України в Донецькій області, головна державна інспекція на автомобільному транспорті в Донецькій області

10.

Здійснювати контроль за організацією харчування дітей в закладах оздоровлення та відпочинку (за окремим графіком).

Протягом оздоровчого періоду

Виконавчі органи міських рад, райдержадміністрації; Головне Донецьке обласне управління у справах захисту прав споживачів, обласна санітарно-епідеміологічна станція

11.

Вжити заходів щодо підвищення ефективності оздоровчих послуг для дітей, посилення медичного компоненту в діяльності дитячих закладів оздоровлення та відпочинку.
Розширити перелік медичних показань на період літнього оздоровлення дітей у дитячих санаторіях.
Аналізувати стан травматизму в дитячих закладах оздоровлення та відпочинку.
Вносити пропозиції щодо усунення причин, що їх породжують, та запобігати дитячому травматизму.
Забезпечити безоплатне проведення медичного огляду працівників, які направляються до закладів оздоровлення та відпочинку.

Протягом оздоровчого періоду

Виконавчі органи міських рад, райдержадміністрації; Головне управління охорони здоров'я облдержадміністрації, обласна санітарно-епідеміологічна станція, власники (засновники), керівники закладів оздоровлення та відпочинку

12.

Провести Державну атестацію дитячих заміських закладів оздоровлення та відпочинку відповідно до затвердженого графіку на 2011 рік.

Червень - серпень 2011 року

Управління у справах сім'ї та молоді облдержадміністрації

13.

Розглянути можливість щодо страхування дітей від нещасних випадків під час перебування їх у дитячих закладах оздоровлення та відпочинку.

Протягом оздоровчого періоду

Власники (засновники), керівники закладів оздоровлення та відпочинку

Організація змістовного дозвілля та профілактика негативних явищ

1.

Забезпечити організацію змістовного дозвілля дітей, патріотичного виховання учнівської та студентської молоді, реалізацію виховних програм.
Організувати в дитячих закладах оздоровлення та відпочинку всіх типів проведення культурно-масових заходів, конкурсів, концертів, фестивалів дитячої творчості, вистав обласних театрів, спортивних змагань.
Розробити відповідні графіки, маршрути.

Червень - серпень 2011 року

Управління культури і туризму, управління у справах сім'ї та молоді, управління з питань фізичної культури та спорту облдержадміністрації, обласна рада профспілок, власники (засновники), керівники закладів оздоровлення та відпочинку

2.

Організувати на базі дитячих закладів оздоровлення та відпочинку роботу консультативних пунктів центрів соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді з метою надання консультацій, психолого-педагогічної, інформаційної, соціально-медичної допомоги дітям і молоді, пропаганди здорового способу життя та попередження негативних проявів у підлітковому та молодіжному середовищі.

Протягом оздоровчого періоду

Обласний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, служба у справах дітей облдержадміністрації, власники (засновники) закладів оздоровлення та відпочинку

3.

Організувати профілактичну роботу, спрямовану на попередження правопорушень серед неповнолітніх, проводити систематичні рейди щодо виявлення безпритульних дітей та розміщення їх у закладах соціального захисту для дітей.

Червень - серпень 2011 року

Виконавчі органи міських рад, райдержадміністрації; служба у справах дітей облдержадміністрації; Головне управління МВС України в Донецькій області

Робота щодо кадрового забезпечення дитячих закладів оздоровлення та відпочинку

1.

Забезпечити перепідготовку педагогічних кадрів та працівників харчоблоків дитячих заміських закладів оздоровлення та відпочинку на базі центру національного виховання Донецького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти та інституту післядипломної освіти Донецького національного університету економіки і торгівлі ім. М. Туган-Барановського.
Не допускати до роботи працівників, які не пройшли відповідну перепідготовку.

До 01.06.2011

Управління у справах сім'ї та молоді облдержадміністрації, власники (засновники), керівники закладів оздоровлення та відпочинку

2.

Провести підбір та навчальну підготовку медпрацівників, сприяти власникам (засновникам) закладів оздоровлення та відпочинку у забезпеченні кадрами лікарів і середнього медперсоналу для роботи у заміських закладах оздоровлення та відпочинку.
Сприяти комплектуванню кваліфікованими фахівцями міжтабірної поліклініки у м. Святогірську.

До 01.06.2011

Головне управління охорони здоров'я облдержадміністрації, власники (засновники), керівники закладів оздоровлення та відпочинку

3.

Вживати заходів щодо підвищення відповідальності власників (засновників), керівників та працівників дитячих закладів оздоровлення та відпочинку за додержання діючого законодавства щодо кадрового забезпечення діяльності закладів, виконання санітарних вимог щодо охорони здоров'я і життя дітей, забезпечення безпечних умов перебування дітей та студентів в них.

Протягом оздоровчого періоду

Виконавчі органи міських рад, райдержадміністрації; управління освіти і науки, управління у справах сім'ї та молоді облдержадміністрації, обласна санітарно-епідеміологічна станція, власники (засновники) закладів оздоровлення та відпочинку

4.

Сприяти залученню до роботи в дитячих закладах оздоровлення та відпочинку студентів вищих педагогічних навчальних закладів різних рівнів акредитації (в тому числі в рамках педагогічної практики).

Протягом оздоровчого періоду

Виконавчі органи міських рад, райдержадміністрації; управління освіти і науки облдержадміністрації разом з ректорами вищих навчальних закладів освіти та власниками (засновниками) дитячих закладів оздоровлення та відпочинку

Підведення підсумків та інформаційне забезпечення

1

Висвітлювати порядок підготовки та проведення літнього оздоровлення дітей та студентської молоді влітку 2011 року в засобах масової інформації.
Підготувати цикл передач з цих питань на регіональному телебаченні.

Протягом оздоровчого періоду

Управління у справах преси та інформації облдержадміністрації, Донецька обласна державна телерадіокомпанія, Донецька обласна рада профспілок

2.

Провести аналіз організації відпочинку дітей за кордоном, приділивши особливу увагу відпочинку організованими групами за кордоном дітей-сиріт та дітей, які залишилися без піклування батьків, дітей-інвалідів.

Протягом оздоровчого періоду

Виконавчі органи міських рад, райдержадміністрації; управління у справах сім'ї та молоді, управління освіти і науки облдержадміністрації

3.

Провести аналіз організації літнього оздоровлення дітей та студентської молоді туристичними фірмами за кількісними та якісними показниками.

До 10.10.2011

Управління культури і туризму облдержадміністрації

4.

Забезпечити узагальнення статистичних відомостей про роботу закладів оздоровлення та відпочинку.

До 10.09.2011

Управління у справах сім'ї та молоді, управління освіти і науки облдержадміністрації, Головне управління статистики у Донецькій області, власники (засновники) закладів оздоровлення та відпочинку

5.

Провести підведення підсумків оздоровлення та відпочинку дітей, студентської молоді влітку 2011 року.

До 01.11.2011

Управління у справах сім'ї та молоді облдержадміністрації

 

Заступник голови - керівник
апарату облдержадміністрації

Б. І. Адамов

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Розпорядження Донецької обласної державної адміністрації
06.05.2011 N 256

ОБСЯГ ВИДАТКІВ
на проведення оздоровлення та відпочинок дітей, студентської молоді влітку 2011 року

I. Враховано в міжбюджетних трансфертах Міністерством фінансів України на 2011 рік (всього):

3382,500 тис. грн.

1. Управлінню у справах сім'ї та молоді облдержадміністрації, всього

3382,500 тис. грн.

в тому числі:

 

- на придбання оздоровчих путівок для дітей пільгових категорій

3312,880 тис. грн.

- на забезпечення організаційних заходів щодо оздоровлення дітей

69,620 тис. грн.

II. Передбачено в межах програми економічного і соціального розвитку Донецької області на 2011 рік (всього):

14707,100 тис. грн.

1. Управлінню освіти і науки облдержадміністрації, всього

2042,100 тис. грн.

в тому числі:

 

- на придбання оздоровчих путівок для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, вихованців закладів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст, що знаходиться в управлінні обласної ради

2042,100 тис. грн.

2. Управлінню у справах сім'ї та молоді облдержадміністрації, всього

12665,000 тис. грн.

в тому числі:

 

- на придбання оздоровчих путівок для дітей пільгових категорій

2180,000 тис. грн.

- на створення обласних таборів праці та відпочинку для старшокласників

350,000 тис. грн.

- на забезпечення літнього оздоровлення дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, збереження та розвиток дитячих оздоровчих установ, що знаходяться в управлінні Донецької обласної ради профспілок, згідно з Регіональною угодою (всього)

4450,000 тис. грн.

в тому числі: ДОТ СТ "Сонячний" Донецької облпрофради

1560,000 тис. грн.

ДОЦ СТ "Лазурний" Донецької облпрофради

1200,600 тис. грн.

ДОО профспілки працівників ЖКГ, МП, ПОН (ДПЗОВ ім. О. Кошевого)

210,000 тис. грн.

Підприємство, засноване на власності об'єднання громадян ОК "Яструбок"

399,400 тис. грн.

ВСП ДОТ "Ластівка"

700,000 тис. грн.

Нескученський ДОЦ "Дружба"

140,000 тис. грн.

ДЗОВ ім. К. Бабіна Волноваського РК профспілки працівників агропромислового комплексу

240,000 тис. грн.

- забезпечення оздоровлення дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, батьки (опікуни) яких є застрахованими особами у Фонді соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, у комунальному підприємстві "Обласний дитячо-молодіжний санаторно-оздоровчий комплекс "Перлина Донеччини"

2115,000 тис. грн.

- на перепідготовку педагогічних кадрів та працівників харчоблоків для роботи в дитячих закладах оздоровлення та відпочинку

70,000 тис. грн.

- надання фінансової підтримки комунальному підприємству "Обласний дитячо-молодіжний санаторно-оздоровчий комплекс "Перлина Донеччини", відповідно до кошторису, затвердженого заступником голови облдержадміністрації

3500,000 тис. грн.

в тому числі:

 

- забезпечення діяльності міжтабірної поліклініки

250,000 тис. грн.

III. Враховано в обласному бюджеті за рахунок субвенцій з бюджетів міст та районів області (всього):

3401,794 тис. грн.

Управлінню у справах сім'ї та молоді облдержадміністрації на придбання оздоровчих путівок

3401,794 тис. грн.

- для дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки

3144,700 тис. грн.

- для студентів, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки

257,094 тис. грн.

IV. Погашення кредиторської заборгованості по видатках на оздоровлення та відпочинок дітей, студентської молоді, що виникла у минулому році за результатами звітності про виконання обласного бюджету за 2010 рік:

0,380 тис. грн.

ВСЬОГО ВИДАТКІВ:

21491,774 тис. грн.

 

Заступник голови - керівник
апарату облдержадміністрації

Б. І. Адамов

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали