МІНІСТЕРСТВО АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРОДОВОЛЬСТВА УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 10 червня 2011 року N 238

Про передачу адміністративної будівлі

Відповідно до Закону України "Про управління об'єктами державної власності", Положення про порядок передачі об'єктів права державної власності, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.09.98 N 1482, на виконання абзацу шостого пункту 6 постанови Кабінету Міністрів України від 11 серпня 2010 р. N 764 "Про заходи з утворення державного підприємства "Державна продовольчо-зернова корпорація України" та враховуючи клопотання державного підприємства "Державна продовольчо-зернова корпорація України", наказую:

1. Передати з балансу Державної акціонерної компанії "Хліб України" адміністративну будівлю загальною площею 6767,8 м2, яка розташована за адресою: м. Київ, вул. Саксаганського, 1, на баланс державного підприємства "Державна продовольчо-зернова корпорація України".

2. Створити комісію з приймання-передачі адміністративної будівлі з балансу Державної акціонерної компанії "Хліб України" на баланс державного підприємства "Державна продовольчо-зернова корпорація України" у складі згідно з додатком.

3. Голові комісії:

3.1. Здійснити приймання-передачу адміністративної будівлі з балансу Державної акціонерної компанії "Хліб України" на баланс державного підприємства "Державна продовольчо-зернова корпорація України" відповідно до чинного законодавства України.

3.2. Подати на затвердження і зберігання Міністерству аграрної політики та продовольства України акти приймання-передачі адміністративної будівлі.

4. Державному підприємству "Державна продовольчо-зернова корпорація України":

4.1. За актом приймання-передачі прийняти у Державної акціонерної компанії "Хліб України" адміністративну будівлю, в установленому порядку підготувати проект змін до Статуту в частині збільшення статутного капіталу, подати їх на затвердження Міністерству аграрної політики та продовольства України і забезпечити їх державну реєстрацію.

4.2. У тижневий термін з дня державної реєстрації змін до Статуту подати Департаменту правової та законопроектної роботи належним чином завірені копії змін до Статуту з відміткою про проведення їх державної реєстрації.

5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на першого заступника Міністра Безуглого М. Д.

 

Міністр

М. В. Присяжнюк

 

Додаток
до наказу Мінагрополітики України
10.06.2011 N 238

СКЛАД
комісії з приймання-передачі адміністративної будівлі з балансу Державної акціонерної компанії "Хліб України" на баланс державного підприємства "Державна продовольчо-зернова корпорація України"

Розгон
Анатолій Васильович

директор Департаменту розвитку аграрного ринку - голова комісії

Члени комісії:

 

Мовчан
Наталія Юріївна

головний спеціаліст відділу приватизації та орендних відносин Департаменту економічного розвитку і аграрного ринку

Яніцька
Оксана Петрівна

заступник начальника управління майнових питань та земельних ресурсів Департаменту юридично-правової роботи ДАК "Хліб України"

Титаренко
Галина Степанівна

головний бухгалтер ДАК "Хліб України"

Пашкова
Ірина Василівна

головний бухгалтер ДП "Продовольчо-зернова корпорація України"

Лавринчук
Олександр Васильович

директор ДП "Продовольчо-зернова корпорація України".

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали